Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 587.300
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Ima li gdje za uzeti Pro kontrolor u nekoj drugoj boji, npr Smash bros edition

našao sam ga u Gamershop.hr ali ga nemaju na lageru niti ga mogu nabaviti

 ja sam si tražio isti taj..

 

nemas ispod nekakvih 900-1000kn izvana..

 

osobno mi se nije dalo trosit toliko vise novca za kometiku.. pa sam uzeo obicni za 500kn

12 godina
offline
Nintendo Switch

Da..vidim da su skupi na Amazonu, imam već "običan" crni pa sam mislio uzeti jedan da se razlikuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch

Ako ti nije važno da bude na temu nintendo igara, baci oko na dbrand skin za pro controller. 

13 godina
offline
Nintendo Switch

Samo jedna preporuka ako igrate u handheld modu, definitivno uzmite jedan od ovih gripova. To je čudo koliko mi je ugodnije igrati sa ovim. Ja konkretno imam od Satisfye-a SwitchGrip Pro, ali vjerujem da ima i drugih modela. Znao sam da bi trebalo biti ugodnije igrati sa ovim, ali nisam očekivao bas da će mi toliko promijeniti iskustvo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 16:40 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Djeluje mi puno ergonomskije, ali isto tako mi djeluje potpuno nepraktično za putovanja kad samo ruksak. Koliki su gabariti?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

Samo jedna preporuka ako igrate u handheld modu, definitivno uzmite jedan od ovih gripova. To je čudo koliko mi je ugodnije igrati sa ovim. Ja konkretno imam od Satisfye-a SwitchGrip Pro, ali vjerujem da ima i drugih modela. Znao sam da bi trebalo biti ugodnije igrati sa ovim, ali nisam očekivao bas da će mi toliko promijeniti iskustvo.

 Želim to isti tren . od prvog dana kupnje to želim i sad kad si napomenuo da valja i vrijedi naručujem odmah. imam switch tek 3 tjedna i polako ču kupovat sve što mi treba. jel imaš i one navlake za gljive ? ako imaš molim mišljenje i o njima.

4 godine
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...
antimadridista kaže...

Samo jedna preporuka ako igrate u handheld modu, definitivno uzmite jedan od ovih gripova. To je čudo koliko mi je ugodnije igrati sa ovim. Ja konkretno imam od Satisfye-a SwitchGrip Pro, ali vjerujem da ima i drugih modela. Znao sam da bi trebalo biti ugodnije igrati sa ovim, ali nisam očekivao bas da će mi toliko promijeniti iskustvo.

 Želim to isti tren . od prvog dana kupnje to želim i sad kad si napomenuo da valja i vrijedi naručujem odmah. imam switch tek 3 tjedna i polako ču kupovat sve što mi treba. jel imaš i one navlake za gljive ? ako imaš molim mišljenje i o njima.

 Jeli ovo pišeš dok sjediš na gajbi pive u kamp prikolici?

13 godina
offline
Nintendo Switch

Igra tko Animal Crossing da vas dodam? Kakva zaraza od igre, nisam očekivao da će mi biti ovako zabavna igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 17:33 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

Igra tko Animal Crossing da vas dodam? Kakva zaraza od igre, nisam očekivao da će mi biti ovako zabavna igra.

 jel se to igra online odnosno jel treba platit onu pretplatu za online ?

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...
antimadridista kaže...

Igra tko Animal Crossing da vas dodam? Kakva zaraza od igre, nisam očekivao da će mi biti ovako zabavna igra.

 jel se to igra online odnosno jel treba platit onu pretplatu za online ?

 Mislim da treba ali samo za onaj manji dio igre, tj. povezivanje sa prijateljima i putovanje na njihov otok itd. Ali za onaj glavni dio igre i uređivanje svog otoka ti ne treba online.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Nintendo Switch

Crysis Remastered for Switch

 

Kaj mislite u kojoj bu rezi išlo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GrimReaperKC kaže...

Crysis Remastered for Switch

 

Kaj mislite u kojoj bu rezi išlo?

 100x100

 

Ogroman fan crysisa, ali sumnjam da želim igrati na switchu, sigurno je igra na puno mjesta srezana kako bi mogla koliko toliko okej vrtiti. Osim ako su zbilja uspijeli neke odlične optimizacije napraviti pa da sve na nešto liči.

Stoja
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Strašno me vuče uzeti Switch ili PS Vitu zadnje vrijeme   Konkretno Switch LITE verzija i sad naletim na ovu ponudu, 1385 kn zvuči prihvatljivo... molim vaše mišljenje, također ako netko prati da li je to najniža cijena do sad za Lite verziju? Ni po njuškalu nema jeftinije..

 

https://www.gamershop.hr/switch/nintendo-switch-lite-turquoise

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
GeraltTheWhite kaže...

Strašno me vuče uzeti Switch ili PS Vitu zadnje vrijeme   Konkretno Switch LITE verzija i sad naletim na ovu ponudu, 1385 kn zvuči prihvatljivo... molim vaše mišljenje, također ako netko prati da li je to najniža cijena do sad za Lite verziju? Ni po njuškalu nema jeftinije..

 

https://www.gamershop.hr/switch/nintendo-switch-lite-turquoise

 

 

 

Ja ne bih kupovao Lite. S obzirom da joyconi rikavaju svako malo (pogotovo ako imaš djecu) nemogućnost zamjene je loša.

Ako ti rikne gubi poantu jer ćeš morati nositi drugi kontroler sa sobom, a na dock ga ne možeš spojit :-)

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Nintendo Switch
Meni općenito taj lite nema baš smisla. Ok, malo je kompaktniji od običnog Switcha ali i obični je lako prenosiv. Nemaš joycone i ne možeš ga spojiti na TV. Previše toga gubiš u odnosu na obični Switch, a premalo toga dobiješ. Da je veličine 3DS-a možda bi imalo smisla.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nintendo Switch
Ps vita ti ne treba jer je platforma mrtva. I sam je posjedujem. Jedino što se događa su emulatori i prebacivanje nekih prastarih igara. Da imam ps4, još bi je možda koristio za remote play dok sam na ćenifi. Ovako sam odigrao što sam mislio, a najveći užitak je bilo krekanje konzole.
S druge strane, nemam switch, ali sam odigrao Zeldu botw na emulatoru u 60fps. To mi je možda i najbolja igra općenito, na svim platformama.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Switch lite = 1385 kn kaže lik.

 

Switch "obični" kupio ja prije mjesec dana platio 2800 kn bez igara. 

 

Ne bih baš rekao da nema lite prednosti. Kupi lik 2 komada i još mu ostane 30 kn. Ja recimo u mjesec dana spojio jednom na TV i vjerojatno ni neću više. Na TV igram PS4. A switch sam i kupio da mogu igrati bilo gdje, doslovno. Dopodne igrao u bašči ispod šljive zavaljen u vrtnu fotelju. Doviđenja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 17:46 (ursusc355).
Moj PC  
3 4 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch
Nisam rekao da nema nikakvih prednosti, nego malo. Obični Switch je isto lako prenosiv. Tko kaže da ga moraš igrati na TV-u? Na Lite-u ti se može pokvariti kontroler koji je ugrađen u konzolu i možeš ju baciti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nintendo Switch
Pa svaka komponenta koja se pokvari nakon isteka jamsta se može popraviti. Tu spadaju lcd, touch, gljive, ploča, baterija... Ista stvar kao s mobitelima telkama i svom hrpom loše elektronike

Edit: kad ćeš bacat konzolu, javi mi se da platim poštarinu. Da imam običan switch, nikad ne bih kupovao drugi set joycona dok god bi imao aliex dijelova za njih
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 18:01 (dax-lax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

kupio ovaj tren Lego Dc super villains u santa domenici za 59 kuna ukupno sa poštarinom. ako netko želi nek požuri i naruči

 

Lego DC Super Villains

 

poštarina je inače besplatna za naruđbe iznad 199 kn al pošto ova igra inače košta 300 kn oni računaju da je bespatna... za 59 kn sinu kupio super igru. što bi jedan moj prijetelj rekao BOG ŽIVIO.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 18:44 (ursusc355).
Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...
Nisam rekao da nema nikakvih prednosti, nego malo. Obični Switch je isto lako prenosiv. Tko kaže da ga moraš igrati na TV-u? Na Lite-u ti se može pokvariti kontroler koji je ugrađen u konzolu i možeš ju baciti.

 Niti sam ja rekao da si ti rekao da nema nikakvih prednosti

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
dax-lax kaže...
Pa svaka komponenta koja se pokvari nakon isteka jamsta se može popraviti. Tu spadaju lcd, touch, gljive, ploča, baterija... Ista stvar kao s mobitelima telkama i svom hrpom loše elektronike

Edit: kad ćeš bacat konzolu, javi mi se da platim poštarinu. Da imam običan switch, nikad ne bih kupovao drugi set joycona dok god bi imao aliex dijelova za njih

 

Kad sam ja kontaktirao Nintendo Europe radi pokvarenog joycona u garantnom roku i pitao tko servisira službeno u HR, rekli su mi neka ga pošaljem njima u UK pa će ga popraviti.

Rekao sam da mi ne pada na pamet se zajebavati s tim i kupio drugi joy-con.

 

Da moram slati cijeli Switch Lite na popravak radi kontrolera vjerojatno ga nikad više ne bih ni kupio.

Tko želi uštedit par kuna ok, ali preporuka je da je bolje kupit skuplji model nego ovaj jeftiniji.

Naravno, tu preporuku nitko ne mora poslušati nego svatko odlučuje sam za sebe.

No treba imati na umu da nema official servisa i da joy-coni rikavaju kao na nijednoj drugoj konzoli.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 20:38 (Bitanga).
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...
Pa svaka komponenta koja se pokvari nakon isteka jamsta se može popraviti. Tu spadaju lcd, touch, gljive, ploča, baterija... Ista stvar kao s mobitelima telkama i svom hrpom loše elektronike

Edit: kad ćeš bacat konzolu, javi mi se da platim poštarinu. Da imam običan switch, nikad ne bih kupovao drugi set joycona dok god bi imao aliex dijelova za njih

 

Kad sam ja kontaktirao Nintendo Europe radi pokvarenog joycona u garantnom roku i pitao tko servisira službeno u HR, rekli su mi neka ga pošaljem njima u UK pa će ga popraviti.

Rekao sam da mi ne pada na pamet se zajebavati s tim i kupio drugi joy-con.

 

Da moram slati cijeli Switch Lite na popravak radi kontrolera vjerojatno ga nikad više ne bih ni kupio.

Tko želi uštedit par kuna ok, ali preporuka je da je bolje kupit skuplji model nego ovaj jeftiniji.

Naravno, tu preporuku nitko ne mora poslušati nego svatko odlučuje sam za sebe.

No treba imati na umu da nema official servisa i da joy-coni rikavaju kao na nijednoj drugoj konzoli.

 

 I dodatno treba napomenuti na lite verziji nema joy-cone koje toliko spominješ i koji se toliko kvare. premda poznam 3 lika koji imaju dugo switch i nikome se nije pokvario nijedan. hvala

12 godina
offline
Nintendo Switch

Pošto je i Lite creckan isto je zanimljiva kupnja :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...
Pa svaka komponenta koja se pokvari nakon isteka jamsta se može popraviti. Tu spadaju lcd, touch, gljive, ploča, baterija... Ista stvar kao s mobitelima telkama i svom hrpom loše elektronike

Edit: kad ćeš bacat konzolu, javi mi se da platim poštarinu. Da imam običan switch, nikad ne bih kupovao drugi set joycona dok god bi imao aliex dijelova za njih

 

Kad sam ja kontaktirao Nintendo Europe radi pokvarenog joycona u garantnom roku i pitao tko servisira službeno u HR, rekli su mi neka ga pošaljem njima u UK pa će ga popraviti.

Rekao sam da mi ne pada na pamet se zajebavati s tim i kupio drugi joy-con.

 

Da moram slati cijeli Switch Lite na popravak radi kontrolera vjerojatno ga nikad više ne bih ni kupio.

Tko želi uštedit par kuna ok, ali preporuka je da je bolje kupit skuplji model nego ovaj jeftiniji.

Naravno, tu preporuku nitko ne mora poslušati nego svatko odlučuje sam za sebe.

No treba imati na umu da nema official servisa i da joy-coni rikavaju kao na nijednoj drugoj konzoli.

 

 I dodatno treba napomenuti na lite verziji nema joy-cone koje toliko spominješ i koji se toliko kvare. premda poznam 3 lika koji imaju dugo switch i nikome se nije pokvario nijedan. hvala

 

Ima, isti su samo su "zaliveni" u kućište. 

Gumbi prestaju raditi, joystick drifta (pomiče se sam od sebe) i tako.

No eto, tvoja 3 lika nemaju taj problem pa znači nitko nema. Ja sam već 2 promijenio, i treći pomalo drifta također.

No zato od dva Pro Controllera niti jedan nema probleme.

 

"Plus, since the Nintendo Switch Lite was released, some owners of the new, more portable Switch have claimed that they are suffering from Joy-Con drift too, on its non-detachable thumbsticks."

 

https://www.pocket-lint.com/games/news/nintendo/148751-how-to-fix-nintendo-switch-joy-con-drift

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 23:46 (Bitanga).
13 godina
online
Re: Nintendo Switch
Ne vidim razliku između joycona i ds4/xbox kontrolera. Svi od reda se kvare, a bude ili konektor punjenja, ili driftanje gljive, ili baterija. Sve slažem za sebe i druge
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
dax-lax kaže...
Ne vidim razliku između joycona i ds4/xbox kontrolera. Svi od reda se kvare, a bude ili konektor punjenja, ili driftanje gljive, ili baterija. Sve slažem za sebe i druge

 

Fulao si poantu. Nije isto slati kontroler na servis ili cijelu konzolu.

Slanje konzole na servis je zajebancija, plus nemaš ju to vrijeme dok je na servisu.

 

Joy-coni se puno više kvare od ostalih kontrolera.

 

No eto, čovjeku smo iznijeli sve informacije, pa neka sam odluči što mu je bitnije.

Zna i da može očekivati kvarove, zna da nema ovlaštenog servisa u HR, a zna da mu i ti možeš popraviti ako želi izgubiti garanciju.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 9:30 (Bitanga).
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ja sam osobno imao problem sa driftanjem na jednom joyconu, cca nakon 2-3 mjeseca od kupnje. Srećom WD-40 riješio problem i od tada nekih 8 mjeseci bez ikakvih problema

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice