Sugestija za BOL (ne forum)

poruka: 15
|
čitano: 2.829
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za BOL (ne forum)

Zasto na Bug On Line-u ne postavite link  proslijedi na e-mail  ? Moze i printer freindly  ...osobito kod "Osobnog stava" i "Program Tjedna".

Nadam se da nije problem implementiranje takve skripte

Imam puno "geek" frendova koji lutaju po netu za potragom po novostima i zavrse na Tom's Hardware gde je kaos a na BOL-u su ipak pisane na jezik koji je razumljiv svima na ovim prostorima.

Osim toga ovi moji (frendovi) su lenji makedonci pa ne klikaju na RSS da bi se pretplatili na Vijesti :)

"You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking." Dr. House
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
Odlicna Ideja!
Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
Dobra ideja, iako ne koristim puno ovakve opcije, mislim da je korisno imati nešto takvoga.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za BOL (ne forum)

Super prijedlog! Dosta mi zatreba print vijesti pa trebam nesto u Wordu kemijati i dosta vremena na to izgubim... xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
jos samo jedan predlog , na BOL-u tamo gore gde je username i " Odjavi se" Da se stavi da ispise kad je pristigla nova Privatna Poruka ....
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za BOL (ne forum)

bilo bi dobro da stave i kalendar sa eventovima i rodjendanima usera

Ubuntu 8.10 Interpid Ibex User www.tutorialized.com (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
BugSU kaže...
jos samo jedan predlog , na BOL-u tamo gore gde je username i " Odjavi se" Da se stavi da ispise kad je pristigla nova Privatna Poruka ....
 Da,to bi bilo dobro da sam logiran cim sam na BOL-u,a ne da moram ici posebno na forum da provjerim nove privatne poruke,inace forum sve 5.
Takodjer bi bilo cisto zabavno da imaju podaci o broju trenutno logiranih korisnika,to imaju drugi forumi i onak' mi je simpa...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 19:11 (Kristyans).
16 godina
moderator
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
Kristyans kaže...
Takodjer bi bilo cisto zabavno da imaju podaci o broju trenutno logiranih korisnika,to imaju drugi forumi i onak' mi je simpa...
Ima popis svih trenutnog logiranih, na dnu naslovnice foruma.
Domagoj
15 godina
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
Domagoj kaže...
Kristyans kaže...
Takodjer bi bilo cisto zabavno da imaju podaci o broju trenutno logiranih korisnika,to imaju drugi forumi i onak' mi je simpa...
Ima popis svih trenutnog logiranih, na dnu naslovnice foruma.
 Vidim sad,moja greska,hvala.
16 godina
moderator
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
Moljac kaže...

bilo bi dobro da stave i kalendar sa eventovima...

 Eventima? Misliš na ovo:

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za BOL (ne forum)
Miro kaže...
Moljac kaže...

bilo bi dobro da stave i kalendar sa eventovima...

 Eventima? Misliš na ovo:

 Da. Sry, nisam vidio, no, mislio sam i na kalendar s rođendanima usera i eventovima u jednom i to na forumu.
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
14 godina
neaktivan
offline
Sugestija za BOL (ne forum)

Uf, ovo pišem drugi put.Prvi put sam se baš raspričao, ali onda kad sam posato BOL se zablokirao i izgubio sam post.

 

Nadam se da sam potrefio temu, jer nisam htjeo nešto novo otvarati. 

 

Uglavnom, da skratim. Pričalo se kako će uskoro biti neki redizajn, nove stvari, inovacije na bol-u. 

Pa  možda korisnici bi mogli neke stvari dodati ako misle da imaju neku ok ideju, sugestiju ili slično ....

 

Meni se učinilo da mi fali opcija da athiviram poneke vijesti koje su objavljene, neke postove. Jer nešto što će mi možda zatrebati kasnije, a tada neću se sjetiti ili znati doći do toga. 

Znam da ima pretraživanje vijesti, ali možda baš tad ne budem znao upotrijebiti ključne riječi koje me vode do toga.  

 

Uglavnom da se mogu naki favoriti napraviti po našim grupacijama [a da to ne bude u browseru].

 

Je da možda nije neka briljantna ideja, ali možda ovo potakne ostale da iznesu neko svoje viđenje stvari. Pa nešto dobro i izađe iz toga. 

sad prije idem copy da mi se opet ne izgubi sve, jer neću imati živce ponovo pisati.  EDIT: sad je sve prošlo ok

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 14:21 (Franjo15).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sugestija za BOL (ne forum)
Franjo15 kaže...

Meni se učinilo da mi fali opcija da athiviram poneke vijesti koje su objavljene, neke postove. Jer nešto što će mi možda zatrebati kasnije, a tada neću se sjetiti ili znati doći do toga. 

Za postove imaš gumb Arhiviraj.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Sugestija za BOL (ne forum)

Ja bih za promjenu BOL-a predložio flat izgled koji je danas "in", micanje podvlake ispod linkova (što je stvarno sooo stari IE style), povećanje "kućice" naših profila a i linkova u njoj, nove ikonice koje nisu pixelaste i tako to.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sugestija za BOL (ne forum)
sirka666 kaže...
Franjo15 kaže...

Meni se učinilo da mi fali opcija da athiviram poneke vijesti koje su objavljene, neke postove. Jer nešto što će mi možda zatrebati kasnije, a tada neću se sjetiti ili znati doći do toga. 

Za postove imaš gumb Arhiviraj.

Ma mislio sam reći kao što ima za postove. Valjda kako sam ponovo sve pisao možda nisam se dobro izrazio ili krivo pisao. 

Htjeoh uglavnom reći da se vijesti arhiviraju kao što ima to za postove.  

Đuro#2155
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice