Slika na forum?

poruka: 15
|
čitano: 2.327
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
SLika na forum??

Kada iden stavit sliku na forum uvik mi piše da nevalja neki kod i neče da mi posta. Iman več 150 poruka a nijedne slike. U čemu je tu problem??

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: SLika na forum??

Problem je sto imas sticky temu za stavljanje slika, kao i ovu temu, nisi ih pogledao, a obe su bile jasno vidljive na toj stranici gdje si kliknuo pokretanje nove teme. Ako, nakon sto probas postaviti sliku po uputama iz prethodnih tema, i dalje budes dobivao error, onda opises taj error i posaljes adminu foruma (u prethodne teme, ili ovu kad si je vec otvorio), da covjek vidi sta ne valja. Jer opis problema ''nevalja neki kod'' bas i ne pomaze.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 11:43 (DrNasty).
14 godina
protjeran
offline
SLika na forum??

U te 2 teme šta si da link piše kako stavit sliku a ne kako taj kod popravit. Kontan ja sve kako se stavlja nego me taj kod muči?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: SLika na forum??

Šta niko nezna u čemu je stvar?

15 godina
neaktivan
offline
SLika na forum??

Nije mi jasno u čemu je problem. Što ne razumiješ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: SLika na forum??
Cherina15 kaže...

Šta niko nezna u čemu je stvar?


Kakav kod? O čemu se točno radi?

 

Malo opširnije opiši problem...

 

Šta pokušavaš napraviti, šta ti napiše kao grešku?

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
SLika na forum??

Znam rješenje tvog problema...Ovako prvo moraš provjeriti u kojem ti je formatu slika ali obavezno mora biti u jpg,sliku nikada ne kopiraš drag and drop sistemom u text poruke nego otiđeš slike uz poruku-dodaj sliku s weba-upišeš url i opis slike(napominjem slika mora biti u jpg formatu) te zatim stisneš Potvrdi i to je to..

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
SLika na forum??

Znan slika mi je u točnom formatu ali kad iden postat i kliknit pošalji pojavi mi se poviše oista crvenin slovima da mi je kriv neki kod kod postanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
SLika na forum??

Stvarno šta niko nezna u čemu je stvar ovo mi se pojavi, piše da je nađen nedozvoljeni komad HTML koda.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SLika na forum??

Meni se  pojavljivalo nešto slično, ali kad sam napravio rename slike koju stavljaš,recimo sa frapsa,Namigiva onda prebaci bez problema.Probaj ako je to upitanju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slika na forum?

Probaj skinut sliku sa weba na komp u .jpg formatu i onda klikni-dodaj sliku sa računala,nađi ju i klikni prebaci i pošalji.

Javi jel uspjelo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Slika na forum?

Prvo, kod prijave bilo kakve greške treba napisati koju poruku TOČNO kaže, a ne reći "neku tamo s kodom".

 

Drugo, krivi kod nema veze sa ubacivanjem slika. To su dvije odvojene stvari (osim ako nešto ne radiš krivo, tipa ideš odvlačiti sliku unutar posta).

Domagoj
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slika na forum?

zasto mi se ne prikazuje slika kad napisen poruku??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slika na forum?

Meni se javlja problem stavljanja slike sa interneta. Svaki put se pojavi ovaj error:

Error Error
Slika koju sam pokušao stavit je u JPEG formatu i rezolucije 640x480.



Nemam problema kada stavljam slike na forum sa računala.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 12:28 (Hyperion).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slika na forum?

Također,meni isti problem,onda moram skinut sliku na komp pa sa kompa prebaci ali sa neta malo koju da hoće........Mršti se

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice