Sitan problemčić

poruka: 5
|
čitano: 1.196
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sitan problemčić

Evo samo da prijavim jedan sitan problemčić za koji vjerujem da nije teško ispraviti. Kada posjetim BOL forum iz Internet Explorera i ukucam svoju e-mail adresu, koja je malo duža od prosječne, jedan dio teksta pobjegne izvan okvira (ovo se ne događa u Mozilli Firefox). Evo samo toliko.

 

Hvala na pažnji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sitan problemčić

To ti je zbog razlika u prikazivanju web stranica u Internet Exploreru i Firefoxu. i To nije problem jer nas nije briga sto ce biti sa ie-om

 

Bod za lisicu

Pozdrav
15 godina
neaktivan
offline
Sitan problemčić

Problem prijave na BOL forum : od jučer me moj PC ne želi zapamtiti kad unosim e-mail i lozinku bez obzira stavim li kvačicu u "zapamti me na ovom ..." Ne da mi se stalno "copy"- "paste" sistem. napomena: koristim IE 7.0 verziju. ???

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sitan problemčić
žeto kaže...

Problem prijave na BOL forum : od jučer me moj PC ne želi zapamtiti kad unosim e-mail i lozinku bez obzira stavim li kvačicu u "zapamti me na ovom ..." Ne da mi se stalno "copy"- "paste" sistem. napomena: koristim IE 7.0 verziju. ???

Pokušaj uraditi Revert Settings u IE. i pobriši sve passworde i private data.
No da ih ne gubiš savjetujem da ideš ovim redom.
Prije nego išta poduzmeš instalraj Firefox, on će te pitati želiš li importati bookmarke i passworde iz IE ti klikni yes.
Sad su svi u firefoxu neće biti izgubljeni.
Zatim uradi ovo što sam naveo u prvom redu teksta, i nadogradi IE7 na IE8.
Kada nadogradiš onda ponovo importiraš iz Firefoxa u IE8 natrag bookmarke i passworde i to je to.

ps. Meni je se također to dešavalo dok sam koristio IE. No sad sam na Firefoxu i nema tih problema.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sitan problemčić
Si signore! Grazia! ali za mene je to previše truda a skoro za ništ.
Naravno, Hvala
poletarac u duši i još sasvim zelen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice