Prijedlog za novi podforum "Sankcije"

poruka: 3
|
čitano: 818
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za novi podforum "Sankcije"

Malo ovako baš gledam i primjetio sam da su neki forumaši suspendirani, nisam niti skuzio dok nisam malo gledao "listu autora"

Tako sam došo na ideju da bi bilo korisno imat podforum "sankcije" gdje bi se trpali ovi suspendirani i protjerani.

npr... moderator/admin (onaj tko je dao kaznu) otvori topic Darth Punisher - suspendiran/protjeran

Navede razlog zašto i stavi datum ukoliko je rijec o suspenziji.

Naravno tu ne morate trpat onu djecu koja dođu na forum pravit probleme, nisu vrijedni toga Smijeh 

Osim toga svi topici su zakljucani, da odma sprijecite i izbjegnete neku svađu ili osuđivanje da ste nekoga nepošteno banali...

Dakle to je neka vrsta "vijesti" koja daje uvid u to šta se događa na forumu tj. šta se događa sa forumašima...

 

Ovo koristi svima onima koji zele znati šta se događa na forumu i vole bit u toku ali jednostavno ne posjecuju forum svakodnevno bilo iz navike ili cega vec..

Svim onim znatizeljnicima i svestranim likecima poput mene Smijeh 

 

Koristi i svim ostalim forumašima kao pregled šta se ne smije i šta nije pozeljno radit na forumu Namigiva 

 

 

 

 

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za novi podforum "Sankcije"

Znaci ti bi stup srama.

Ja te nominiram za prvog clana zbog ovako bezobraznog prijedloga Smijeh

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za novi podforum "Sankcije"
Darth Punisher kaže...

 

Tako sam došo na ideju da bi bilo korisno imat podforum "sankcije" gdje bi se trpali ovi suspendirani i protjerani.

 

Suspendiranim i protjeranim korisnicima to piše u statusu (umjesto buba, moljac i ostalo) i to je sasvim dovoljno.
Isto tako, kad suspenzija istekne, dajemo korisniku novu šansu i nema potrebe da postoji javan trag da je jednom nešto zeznuo.
Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice