Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj temi.

poruka: 7
|
čitano: 3.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj temi.

Pozdrav, koliko vidim kod teme Komponenta i opreme koji su sve izlistane Kupovine i prodaje i previše šošta natrpano ali imam ideju da kako bi se lakše pronalazile teme recimo da umetnete podforume Kupovine i svi oglasi moraju pripasti u Kupovini a isto tako kod Prodaja i kod Procjene. Radi lakše prolaženje odmah se nađe a ne ovako kad traži gdje taj i dugo treba naći željeni oglas i napokon nađe. A drugo trebalo bi uvest Moji oglasi kod profila avatara isto tako i može nači svoj oglas da se može aktivirati i deaktiviratii i u slučaju kupac vrača prodavcu i bilo bi bolje da isti oglas da može nanovo isti oglas aktivirati. Treče, večina su zaključane teme trebalo bi ići na Arhiva zaključane teme i može podvrstati podforume. Vjerujem da če to račistiti goleme teme i radi bolji preglednost foruma i što lakše i bez teškoća pristupati željeni temu.

E sad recite mi što mislite na toj ideji? Puno pozdravaod mene. Nello.Osmijeh

Nenad
Moj PC  
20 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj tem

Mogao si srediti malo ovaj tvoj post,a ne da je sve natrpano...

16 godina
neaktivan
offline
Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj temi.

Nema niti potrebe za stvaranjem novih podforuma, time bi se samo otežao posao moderatorima, a teško je i kontrolirati one koji stavljaju oglase. Jednostavnije i efektnije rješenje bi bilo ugraditi neki filter koji bi prikazivao samo oglase sa nekom ključnom riječi: kupovina/prodaja/zamjena/eventualno proizvoljni pojam.

Sve me žene oko kuće jure, kaže majka to je zbog frizure...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj tem
Bugy kaže...

Mogao si srediti malo ovaj tvoj post,a ne da je sve natrpano...

Koliko vidim nije natrpano kako mod kaže da treba biti temeljito objašnjeno. Ako pišem kratku onda nebi znali što sam htio reći i reće da sam munjen i kaj ja znam.

M4r10 kaže...

Nema niti potrebe za stvaranjem novih podforuma, time bi se samo otežao posao moderatorima, a teško je i kontrolirati one koji stavljaju oglase. Jednostavnije i efektnije rješenje bi bilo ugraditi neki filter koji bi prikazivao samo oglase sa nekom ključnom riječi: kupovina/prodaja/zamjena/eventualno proizvoljni pojam.

Kažeš da netreba? To je tvoje mišljenje. A sad odi na link kako su uredili na PC ekspertu i tamo lijepo složeno i lakše pristupati i listati temu na kratko vrijeme, a ne kao ovo našem forumu pod temi Komponenta i opremi pa probaj tražit npr grafičku da kupiš i treba dosta vremena da nađeš u brčkanoj temi, a tu piše u zagradi kupovina i prodaja što netreba biti zajednoj temi bolje odvojeni, ne bi li lakše da kod kupovine i kad uđeš uređeni bez zagrade nego recimo uđeš i nađeš grafu na temi ali bez zagrade kupovine Ati radeon i odmah nađeš i kontaktiraš liku. Čisti garantiran uspjeh.

Nemam ništa protiv ovu ideju pa neka moderator razmišlja dali se isplati ili ne. Ovo je samo prijedlog.

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj temi.

Pozdrav svima.

 

Prvo, prilikom pretrage oglase naletio sam veči broj nesređeni i dosta zbunjuči ispremješanoj rubrike tipa Prodaja, Kupovine i Procjena. Kao što slika sve govori.

 

 

Kada se kupac traži npr hard disk a u oglasi se teško nači iako je sve natrpano u jednoj temi Prodaje, kupovine i Procjene.

 

Pa bi stoga bilo bi korisno da napravite svaki određeni podforume da bude redoslijedom:

 

Prodaja:  Prodaja sve vrste računala za prodaju i sl.

 

Kupovine: Kupac koji se traži dio ono što mu treba npr. hardwarea i softwarea

 

Procjena: Tema koje žele za procjenu sve vrste procjene hardwarea i softwarea.

 

I nakraju ako se kupac koji je prodao i klikom kojim se zaključavanje u oglasima ali kada prodavač dobije natrag prodanu robu i odluči nastavit za daljnu prodaju trebalo mu omogućit otključavanje koji prethodno bio zaključen jer stime nije zgodno da napišu isti oglas.

 

Drugo, večina zaključane teme dosta njih trebalo premjestit u Arhivi.

 

Svi znamo da bi bio forum ljepši da sve teme bili na pravom mjestu i da uredno posloženi i vrlo lako pronađe željeni temu i na njemu pisat postojeću temu.

 

Treće,  nebi bilo loše da kod svog profila da dodate Moji Oglasi i Moja Arhivi teme. Vidi sliku.

 

 

 

I nakraju što Vi mislite moj prijedlog? Svaki komentar i prijedlog bio bi dobrodošao. Hvala. {#}

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj temi.

Ovo bi bilo preglednije kada bi se napravili podforumi Prodaja/Kupovina/Procjena. Ovako je, istina, teško se snaći u svim tim procjenama, prodajama...

 

A za zaključavanje neka ostane, mislim da je zanemariv broj onih koji prodaju nešto pa im se to vrati. Samo bi bilo puno bolje kada bi likovi sve svoje oglase zaključavali nakon što prodaju navedeni hardver ili što već, a ne da ga ostave otključanog {#}

Volim seks i rado ga se sjećam...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pretrpane oglasa kupovine/prodaje u jednoj temi.

Sad ide ona poznata...

 

"Ovo je par redova koda, sve ovisi o Domagojevoj volji"

 

EDIT: Nisam obraća pažnju na datum zadnjeg post.

 

Podržavam ovaj prijedlog.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 12:45 (Vapor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice