Pretraga točnog izraza ili sadržaja u naslovu

poruka: 3
|
čitano: 780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pretraga točnog izraza ili sadržaja u naslovu

Molim vas, htio sam nešto pretražiti forum. Upisao sam "firefox 4" i osim nekih relevantnih rezultata, izbaci i "iPhone 4", "Call of Duty 4" i slično?

 

Jel ovo zbilja nužno ovako ili može li se uvesti pretraga točno po upisu, ili da se vrate rezultati koji samo sadrže obje ili više ključnih riječi danih u pretrazi?

 

Ako je bilo ovakvih prijedloga, ispričavam se.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pretraga točnog izraza ili sadržaja u naslovu

Pretraga izbaci sve teme koje sadrže makar jednu riječ iz unesenog pojma, što opet može biti od velike koristi. Lakše je korisniku filtrirati nepotrebni sadržaj nego da pretraga rezultira samo jednom temom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraga točnog izraza ili sadržaja u naslovu

 

Jel ovo zbilja nužno ovako ili može li se uvesti pretraga da se vrate rezultati koji samo sadrže obje ili više ključnih riječi danih u pretrazi?

Jesi li pročitao dobro ovo boldano? Dakle bilo bih više rezultata, ali samo onih koji sadržavaju se upisane riječi? Tako pretraga "firefox 4" bi vratila, firefox 4 beta, firefox alpha 4, ali ne bi vratila iPhone 4.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice