Otvaranje podforuma "Škola"

poruka: 21
|
čitano: 3.098
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"
andy0101 kaže...

Zašto ne otvorimo podforum "Škola"? Mislim, na forumu ima puno učenika i studenata, a škola je (nažalost) sastavni dio naših života na kojeg trošimo 30 sati tjedno (netko i više (a netko i manje)).

Ovo sam rekao u ovoj temi i dobio osam TUova. Sad otvaram temu u Prijedlozima da bismo vidjeli kako će se stvari dalje razvijati. Ako odaziv bude dobar Bugovci mogu početi razmišljati o otvaranju novog podforuma.

Tema o školi ima dosta, po mojem mišljenju dovoljno za jedan zasebni podforum.

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
24 5 hvala 5
16 godina
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

ovo je zbilja dobra ideja samo nisam siguran jer je ovo ipak IT forum

rapidshare premium and warez-bb user
Moj PC  
6 1 hvala 1
15 godina
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
Lord_Marko kaže...

ovo je zbilja dobra ideja samo nisam siguran jer je ovo ipak IT forum

istina, ali većina ovdje registriranih je mlađarija koja još ide u školu (osnovnu ili srednju) i dosta se raspravlja u vezi škole... http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
15 godina
protjeran
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

podrzavam,jesmo ovisnici o informatici

al moze malo i real lifea i skole xd

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

Ja mislim da su podforum "ICT školovanje",tema "ah ta škola" i podforum "ostalo" sasvim dovoljni.Ovo je prvenstveno IT forum i ne treba ga previše generalizirati za šire mase.Zato postoje Forum.hr i croportal i razno razni forumi toga tipa.

oko za oko,pasta za zube
 
10 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"

ako moze bit birc zasto nebi mogla bit i skola!Pa mi smo zemlja ZNANJA!

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 0:33 (UBIZEC cORPORATION).
16 godina
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
UBIZEC cORPORATION kaže...

ako moze bit birc zasto nebi mogla bit i skola!Pa mi smo zemlja ZNANJA!

Birc je tema u podforumu ostalo.

Isto tako može biti sa školom.

 

Nema potrebe za otvaranjem zasebnog podforuma za učenike/studente na IT forumu.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

Dosta mi je škole preko tjedna, još da o njoj razglabam i na forumu, ne hvala!

ako imate pitanja u vezi privatnih torrent trackera, tu sam!
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

Evo jedan dio tema iz podforuma Ostalo i Predstavljanje. Bilo bi preglednije kada bi ih se sve premjestilo u jedan zasebni podforum. Razmišljam i o tome kako bi bilo da se podforum ICT školovanje generalizira i premjesti u kategoriju Razno, pa da se u njemu otvaraju i teme koje su vezane za IT škole, i općenite o školi (kao što su ove koje sam nabrojao).

 

San ivanjske noći
Zadatak iz matematike/fizike
Ah ta škola.....
Rješenja žute zbirke u txt formatu molim
Legalnost sigurnosnih kopija udžbenika
Tehničko pismo
Pitanjce iz fizike
Pitanje za splitske studente
Pomoc oko matematickog zadatka
Matematika - pomoć
Elektrotehnička škola Split
Tehnike učenja i savjeti vezani uz učenje
Koliko ste skolsih knjiga do sada skupili/kupili
itd.

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
andy0101 kaže...

Evo jedan dio tema iz podforuma Ostalo i Predstavljanje. Bilo bi preglednije kada bi ih se sve premjestilo u jedan zasebni podforum. Razmišljam i o tome kako bi bilo da se podforum ICT školovanje generalizira i premjesti u kategoriju Razno, pa da se u njemu otvaraju i teme koje su vezane za IT škole, i općenite o školi (kao što su ove koje sam nabrojao).

 

 Popis je barem trostruko veći, kada bi se uzeli u obzir i starije teme.

Uostalom, mislio sam da je nekakav globalni cilj promicanje znanja i obrazovanja, a ne kafića, birceva, i ne znam čega ne.

 

Koliko podforuma stoji prazno, i ne piše se po njima...

 

-npr. cijeli podforum Igre za mobitele ima ukupno 309 poruka, a toliko otprilike se napiše u nespavalicama i bircu za 3 dana, još uzmite u obzir da je ovaj PF tu od kad je i foruma.

 

 

Ja se slažem s ovim prijedlogom, i mislim da svaki forum treba poticati obrazovanje i učenje. 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

Točno tako, teme u podforumima nisu dobro izbalansirane. Neki podforumi imaju preko 3.000 tema (PC igre), dok tema GPS ima samo 31 temu. Zašto se npr. podforumi Grafički programi i Obrada fotografija ne spoje u jedan PF? Fotografije se također obrađuju u grafičkim programima, a oba PF zajedno imaju 88 tema.

 

Osim toga, otvaranje novog PF neće generalizirati forum - teme o školi se otvaraju i nastaviti će se otvarati bez obzira postojao zaseban PF ili ne. On će samo doprinijeti organizaciji foruma da se teme vezane za školu odvoje iz mnogo različitih tema u PF Ostalo i Predstavljanje.

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"

Svida mi se ova ideja....Pod hitno je ubaciti da mi netko moze objasnitit matematiku Belji se

14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

u što se ovaj forum pretvara

 
5 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

da, pa ajmo onda ubacit i podforum recepti, pa podforum o fejsiću i twitteru pa o kabelima i šta ja znam već sve čemu ne.

... this might be a debatable question but what on earth is a fatal exception? ... vau kako sam smiješan... boli glava...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 9:29 (i542).
Moj PC  
10 2 hvala 0
16 godina
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

Školu imate u školi, ukoliko bi ovdje nastala još jedna, nebi bilo čudno da Hrvatima naglo počne padati razina pismenostiNamigiva

Svi bi frentali iz prave škole u ovu virtualnu :)

Nemojte se uvrijediti vi školarci, ovo je samo moje mišljenjeCool

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
i542 kaže...

da, pa ajmo onda ubacit i podforum recepti, pa podforum o fejsiću i twitteru pa o kabelima i šta ja znam već sve čemu ne.

Ne razumiješ. Tema o receptima nema, i stoga ne treba ni otvarati podforum. Tema o školi ima, i to mnogo, pa bi forum bio pregledniji kada bi se te teme stavile u jedan PF. One koje sam nabrojao u prethodnom postu su samo dio tema (najnovije). Ako želite mogu ih sve prepisati, ali to nema smisla; možete i sami otići pod Ostalo i vidjeti koliko ih je vezano za školu.

Press any key to continue or any other key to quit.
16 godina
moderator
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
andy0101 kaže...

Ovo sam rekao u ovoj temi i dobio osam TUova. Sad otvaram temu u Prijedlozima da bismo vidjeli kako će se stvari dalje razvijati. Ako odaziv bude dobar Bugovci mogu početi razmišljati o otvaranju novog podforuma.

Tema o školi ima dosta, po mojem mišljenju dovoljno za jedan zasebni podforum.

Ja nemam ništa protiv!

dncrmt kaže...

Ja mislim da su podforum "ICT školovanje",tema "ah ta škola" i podforum "ostalo" sasvim dovoljni.Ovo je prvenstveno IT forum i ne treba ga previše generalizirati za šire mase.Zato postoje Forum.hr i croportal i razno razni forumi toga tipa.

ICT školovanje je mjesto gdje bi se raspravljalo o "specijaliziranim" temama, odnosno o dobivanju certifikata, o stjecanju konkretnih znanja, sve skupa više okrenuto - profesionalcima!

andy0101 kaže...

Evo jedan dio tema iz podforuma Ostalo i Predstavljanje. Bilo bi preglednije kada bi ih se sve premjestilo u jedan zasebni podforum. Razmišljam i o tome kako bi bilo da se podforum ICT školovanje generalizira i premjesti u kategoriju Razno, pa da se u njemu otvaraju i teme koje su vezane za IT škole, i općenite o školi (kao što su ove koje sam nabrojao).

 

San ivanjske noći
Zadatak iz matematike/fizike
Ah ta škola.....
Rješenja žute zbirke u txt formatu molim
Legalnost sigurnosnih kopija udžbenika
Tehničko pismo
Pitanjce iz fizike
Pitanje za splitske studente
Pomoc oko matematickog zadatka
Matematika - pomoć
Elektrotehnička škola Split
Tehnike učenja i savjeti vezani uz učenje
Koliko ste skolsih knjiga do sada skupili/kupili
itd.

Za sada bih rađe da ICT ostane gdje je - sve ove teme koje navodiš su druga priča...

FlyBoy kaže...

 

Koliko podforuma stoji prazno, i ne piše se po njima...

 

-npr. cijeli podforum Igre za mobitele ima ukupno 309 poruka, a toliko otprilike se napiše u nespavalicama i bircu za 3 dana, još uzmite u obzir da je ovaj PF tu od kad je i foruma.

Nespavalice i birc "komunikacijske teme", surogat za chat, nemoj to uspoređivati s ostalim temama.

i542 kaže...

da, pa ajmo onda ubacit i podforum recepti, pa podforum o fejsiću i twitteru pa o kabelima i šta ja znam već sve čemu ne.

Sviđa mi se ideja o otvaranju podforuma za fejs i twitter! :)

15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje podforuma "Škola"

Samo jučer su se otvorile tri teme (1 2 3), što znači da nam ovaj podforum sve više treba. Što kaže forummaster na ovaj prijedlog? Smijeh Ima li nade za njegovu realizaciju?

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
andy0101 kaže...



Tema o školi ima dosta, po mojem mišljenju dovoljno za jedan zasebni podforum.

Novi podforum je otvoren!

 

Prebacio sam hrpicu tema koje spadaju u podforum "škola", ali samo ono što sam našau u zadnjih par mjeseci.

 

Ukoliko netko naleti na neku temu koju treba premjestiti (jer ima nešto korisno u njoj) u ovaj novi podforum - neka je jednostavno prijavi, pa će moderatori to srediti!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
Miro kaže...

Novi podforum je otvoren!

Jupi, odlično!

 

Sad me postavite za moderatora. Izlanuo se

(šala)

Press any key to continue or any other key to quit.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 21:59 (andy0101).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje podforuma "Škola"
hvala miro!
Ipak mislim da je skola puno vaznije od cyber svijeta!Jel ona nas priprema za cbyer svijet xD
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice