Opcija Moderatori zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.942
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Opcija Moderatori

Evo ponekad trebam vidjeti koje od modova online a nema opcije da se vide moderatori.Evo prijedlog u obliku slike: 

 

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Opcija Moderatori
lzgr kaže...

Evo ponekad trebam vidjeti koje od modova online a nema opcije da se vide moderatori.Evo prijedlog u obliku slike: 

Naravno da nema, što će ti moderatori? Ako trebaš nešto, prijaviš poruku na koju se odnosi i onda reagira prvi koji naiđe/stigne.

Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija Moderatori
Domagoj kaže...

Naravno da nema, što će ti moderatori? Ako trebaš nešto, prijaviš poruku na koju se odnosi i onda reagira prvi koji naiđe/stigne.

On želi vidjeti kada su svi modovi offline da može raditi gluposti. Smijeh

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
RE: Opcija Moderatori

ako baš trebaš, svo ti svi (bar mislim da su svi) supermoderatori i moderatori:

 

supermoderatori:

Domagoj

Miro

Denis

Davor

drpetric

mbaksa

Aron

Drago

sash

Kristina

Zli Luđak

 

moderatori:

scorpion667

naxeem

F1-IVO

LUXX

DrNasty

Tux Slave

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
15 godina
protjeran
offline
RE: Opcija Moderatori
jurluk kaže...

ako baš trebaš, svo ti svi (bar mislim da su svi) supermoderatori i moderatori:

 

supermoderatori:

Domagoj

Miro

Denis

Davor

drpetric

mbaksa

Aron

Drago

sash

Kristina

Zli Luđak

 

moderatori:

scorpion667

naxeem

F1-IVO

LUXX

DrNasty

Tux Slave

Za pola ovih supermoderatora nisam nikad cuoIznenađen. Znam Jedino Kristinu, Domagoja, Miru i mbaksu.

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija Moderatori
Drago - D. Galić, Zli Luđak - O. Maštruko, Aron - Aron direktor Bug d.o.o., drpetric - D. Petric
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
RE: Opcija Moderatori
APazinjan kaže...

Za pola ovih supermoderatora nisam nikad cuoIznenađen. Znam Jedino Kristinu, Domagoja, Miru i mbaksu.

ma naravno, pa ko još ne zna kristinu?! http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gifhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
16 godina
moderator
offline
RE: Opcija Moderatori

To je zato jer radimo iz sjene...:P

Work is for people who suck at video games.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice