Moj Komp

poruka: 6
|
čitano: 1.326
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Moj Komp

Mislim da bi bilo zgodno uvesti   rubriku u registraciji "moj komp", kao u stila PC ekspert foruma,   pomoglo bi npr. kada bi netko tražio za pomoć, pa da ne mora svaki put   pisati konfiguraciju....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj Komp

Hmm stavi si u sig svoje komponente ako zeliš....

 


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Moj Komp

Korisna stvar svakako. I prvo sto mi je palo na pamet jeste da se stavi u potpis. Ali bilo bi zgoddno da se u potpis moze staviti link ili da se tekst linkuje pa da recimo napravis sliku na kojoj pise tvoja konfiguracija a da link slijedi ka njoj. Mislim da pisanje komplet kofiguracije i detaljisanje nebi bilo fino na potpisu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 20:00 (DOPE).
16 godina
odjavljen
offline
RE: Moj Komp
DOPE kaže...

Korisna stvar svakako. I prvo sto mi je palo na pamet jeste da se stavi u potpis. Ali bilo bi zgoddno da se u potpis moze staviti link ili da se tekst linkuje pa da recimo napravis sliku na kojoj pise tvoja konfiguracija a da link slijedi ka njoj. Mislim da pisanje komplet kofiguracije i detaljisanje nebi bilo fino na potpisu.

 Ili da proše moj prijedlog BBCode-a pa da se mogu stavljat clickabilni sigovi, uredni, pregledni, lijepi!

Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BigTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG GSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT || Logitech Mouse & X-210 sound || Philips 200WS @ DVI ||
16 godina
moderator
offline
RE: Moj Komp

Potpis je namjerno takav kakav jest - isključivo tekstualan da ne bi bilo svega i svačega. Ljudi pretjeruju pa znaju imati u potpisu cijele litanije s pripadajućim ilustracijama, što želimo izbjeći.

 

Što se linkova tiče, svaki autor može u svom profilu dodati linkove na sve što želi, pa tako i na specifikaciju konfiguracije. Ti linkovi su vidljivi svima u autorovom profilu. Nije baš idealno za spomenutu namjenu, no eto - tako je, kako je!


Domagoj
16 godina
offline
RE: Moj Komp

Da vidis. To sam zaboravio. Neka onda u profilu svi stave link ka slici konfiguracije. Inace i na drugim forumima konfiguracija je vidljiva samo kad se udje u profil korisnika.

A iance bi bilo super kada bi razmislili o BBCode, Ucinio bi nam zivot laksim ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 21:52 (DOPE).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice