Kako označiti neki url

poruka: 5
|
čitano: 2.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako označiti neki url

Kako označiti link koji nema www ili http obično nešto drugo ajmo recimo kada se pokreče nešto što nema veze sa internetom. Obično phpbb2 forumi imaju da se stavi unutar ovoga link [url][/url] 

dal postoji nešto slično za bugov forum ? 

 

 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako označiti neki url
linuxuser kaže...

Kako označiti link koji nema www ili http obično nešto drugo ajmo recimo kada se pokreče nešto što nema veze sa internetom. Obično phpbb2 forumi imaju da se stavi unutar ovoga link [url][/url] 

dal postoji nešto slično za bugov forum ? 

 

 

 

Bug forum nema tu funkciju ubacivanja poveznice (URL) kao [url][/url].....jer ima ona funkcija "umetni poveznicu" koja olakšava rad sa URL-ovima

Avatar...ready....clear a path!!
16 godina
offline
Kako označiti neki url

Ovako!

 

Označiš željeni tekst, klikneš na ovu tipku i onda upišeš URL u prozorčić koji će ti se otvoriti!

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako označiti neki url
Danny_HR kaže...

Ovako!

 

Označiš željeni tekst, klikneš na ovu tipku i onda upišeš URL u prozorčić koji će ti se otvoriti!

shvatio sam kad mi je krešo rekel sad idem napravit jedan pokus, ako imate windows ili neku drugu linux distru koja nije ubuntu ili njegov derivat neče vam idući link raditi

test

 

edit - radi, hvala :) 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2010 15:05 (linuxuser).
15 godina
neaktivan
offline
Kako označiti neki url
World Championships: 7, GP started: 267, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,435
 
3 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice