Bug sa scrollanjem

poruka: 10
|
čitano: 5.049
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Bug sa scrollanjem


Stalno mi se događa ovo, forum je neupotrebljiv na mobitelu zbog toga.

Google Chrome, probano sa dva različita uređaja (720p i 1080p).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bug sa scrollanjem
Napomena, na videu samo skrolam prema dolje, događa se na svim stranicama (teme, podforumi, teme koje pratim itd.).

I mogli ste dodat uređivanje poruka za mobitel također.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug sa scrollanjem
Ista stvar povremeno je i kod mene na mobilnoj Operi. Prestane samo od sebe nakon nekog vremena.
Tempus fugit
15 godina
offline
Bug sa scrollanjem

i meni se to događalo no prestalo je odmah i trajno čim sam prestao spajati se na net preko telefona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug sa scrollanjem

Nemam tih problema; koristim desktop verziju foruma. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Bug sa scrollanjem

Mislio sam da sam jedini s tim problemom. Nažalost, mobilna verzija je smeće i jedino rješenje je korištenje desktop verzije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bug sa scrollanjem
I ja sam mislia da mi je do telefona dok nisam promjenio pa ista stvar.

Mobilna verzija je stvarno teško smeće.
12 godina
neaktivan
offline
Bug sa scrollanjem

I meni je isto...ako baš skrolaš brzo kao kreten ponekad se normalizira...no nema pravila

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug sa scrollanjem
Isti problem. Vecinom na zadnjim postovima na stranici gdje te skroz vraca gore nekolilo postova.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Bug sa scrollanjem

Mislim da to ima veze s učitavanjem neke komponente koja je na samom kraju stranice, možda neka komponenta za statistiku. Kad se ona učita, stranica normalno funkcionira. Domagoj bi trebao provjeriti gdje točno je problem i riješiti ga ako se može.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice