TVZ-Informatika

poruka: 1.272
|
čitano: 498.957
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

matematika je prije gadna bila, s njom sam ima problema, neman pojma kakvi su ovi profesori...

a oe 1 i 2 zavisi kako koji profesor...ovi novi su dosta bolji (lakše se polaže) nego ako te dopade neko iz stare garde, tipa Mandić ili Valković(s njim sam ima najviše muke)

15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
bradonja_85 kaže...

 

a oe 1 i 2 zavisi kako koji profesor...ovi novi su dosta bolji (lakše se polaže) nego ako te dopade neko iz stare garde, tipa Mandić ili Valković(s njim sam ima najviše muke)

Ih... Pa nema Kuzmanovica... Taj je unistio masu studenata. Znam da su Valkovica naveliko hvalili u ono vrijeme, a za Mandica ne znam.

15 godina
offline
TVZ-Informatika

ajd ak ste jos tu :)

 

el na TVZu postoje izvanredni studosi i el znate kak upisati ako da? :D

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
smajlee kaže...

ajd ak ste jos tu :)

 

el na TVZu postoje izvanredni studosi i el znate kak upisati ako da? :D

 

hvala

Za to ti je najpametnije upitati referadu...

Oni su i inace pogubljeni, a izvanredne nekih godinama imaju, a nekih nemaju.

Za upisati, naravno, moras proci prijemni po starome ili po novome ne znam sto vec...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 1:10 (Mrgud Veliki).
15 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

A postoji li mogucnost prebacivanja s TVZ-a na recimo FER nakoj 1. ili 2. semestra?

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Lion King kaže...

A postoji li mogucnost prebacivanja s TVZ-a na recimo FER nakoj 1. ili 2. semestra?

Samo nakon drugog semestra, početkom nove akademske godine. Još se raspitaj u FER-ovom referadi koje će ti kolegije priznati budući da elektrotehnika ima puno sličnih predmeta kao i oni.

15 godina
offline
TVZ-Informatika

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion & Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

Čestitke.Jel' ti to bio prvi izbor?Koji smjer ćeš studirati?

alrighty then
15 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
dncrmt kaže...
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

Čestitke.Jel' ti to bio prvi izbor?Koji smjer ćeš studirati?

Da prvi izbor, sam naslov teme kaže - informatika.

 

HVALA!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion & Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 19:17 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

Cestitam! I ja isto, sad sam potvrdio za informatiku. Prvo sam upao na elektrotehniku.Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Lion King kaže...
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

Cestitam! I ja isto, sad sam potvrdio za informatiku. Prvo sam upao na elektrotehniku.Cool

Također čestitam.

 

Koliko si bodova imao?Smijeh

 

Ja sam stavio računalstvo i informatiku, sada se razmišljam, možda bih upao i na računalstvo, nije neka razlika bila u plasmanu, ali su na računalstvo primali samo 150 učenika i čini mi se da je bila veća pomama za time nego za informatikom.

 

A neznam, bit će i informatika dobra.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion & Star Trek | Downloading High Definiton Video
15 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

Imam 581,6 bodova. I pise mi ovako:"Tehničko veleučilište u Zagrebu Računarstvo; smjerovi: Programsko inženjerstvo, Inženjerstvo računalnih sustava i mreža (stručni), Zagreb". Na isti smjer smo upali ili? Zbunio si me s Informatikom i Racunarstvom, mislio sam do sada da je informatika i racunarstvo u istome smjeru. Nevinašce

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 20:38 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Lion King kaže...

Imam 581,6 bodova. I pise mi ovako:"Tehničko veleučilište u Zagrebu Računarstvo; smjerovi: Programsko inženjerstvo, Inženjerstvo računalnih sustava i mreža (stručni), Zagreb". Na isti smjer smo upali ili? Zbunio si me s Informatikom i Racunarstvom, mislio sam do sada da je informatika i racunarstvo u istome smjeru. Nevinašce

To ti je računarstvo. Zajebo si se.

15 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Lion King kaže...

Imam 581,6 bodova. I pise mi ovako:"Tehničko veleučilište u Zagrebu Računarstvo; smjerovi: Programsko inženjerstvo, Inženjerstvo računalnih sustava i mreža (stručni), Zagreb". Na isti smjer smo upali ili? Zbunio si me s Informatikom i Racunarstvom, mislio sam do sada da je informatika i racunarstvo u istome smjeru. Nevinašce

računarstvo je novi naziv za računalstvo.

 

Ja idem na informatiku.

 

Hebiga imaš 10.8 bodova više od mene, to je oko 50 mjesta.


Mogu samo budućim generacijama reći svaki bod zlata vrijedi pa i pola boda, više nego 1 fps u crysisu.Smijeh

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion & Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 22:26 (Hyperion).
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

stojka je super! ja dođem na usmeni a lik si pušta riblju čorbu na kompu i brije svoj film  Smijeh

 

nego.. Grgeca se treba paziti.. e to je konjina od čovjeka. taj iskompleksirani idiot se nikad neće promijenit..

16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Lion King kaže...

Imam 581,6 bodova. I pise mi ovako:"Tehničko veleučilište u Zagrebu Računarstvo; smjerovi: Programsko inženjerstvo, Inženjerstvo računalnih sustava i mreža (stručni), Zagreb". Na isti smjer smo upali ili? Zbunio si me s Informatikom i Racunarstvom, mislio sam do sada da je informatika i racunarstvo u istome smjeru. Nevinašce

  ovako. informatika i računarstvo su dva različita studija na tvz.

nakon 3 (ili 4?) semestra svaki taj studij bira smjer.

 

informatika:

  • organizacija i informatizacija ureda
  • elektroničko poslovanje
  • informatički dizajn 

 

računarstvo:

  • programsko inženjerstvo
  • inženjerstvo računalnih sustava i mreža 

 

inače, računarstvo je puno bolji smjer ako želiš biti sistemaš ili programer i općenito ako želiš dobiti više znanja. puno detaljnije se obrađuje gradivo nego na INFO..

inače, dodatne 2 godine (dakle ono famozno "+2") se plaćaju 2000 eura SVAKA.. a bez tih godina teško da možeš dobiti neki solidan posao out of the college..

16 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Tigr kaže...

Informatika ili računarstvo, isto sranje drugo pakovanje.

 

Krivo!

informatika je jedna znanost, a računarstvo druga.

15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

računarstvo je novi naziv za računalstvo.


Mogu samo budućim generacijama reći svaki bod zlata vrijedi pa i pola boda, više nego 1 fps u crysisu.Smijeh DEFINITIVNO! :)

 

Znam da je racunarsto i racunalstvo isti naziv.Smijeh Hocu reci da kada su bile liste za odabir faxa da nisam vidio informatiku na tvz-u, ocito nisam dovoljno dobro gledao.

nixass kaže...

  ovako. informatika i računarstvo su dva različita studija na tvz.

nakon 3 (ili 4?) semestra svaki taj studij bira smjer.

 

informatika:

  • organizacija i informatizacija ureda
  • elektroničko poslovanje
  • informatički dizajn 

 

računarstvo:

  • programsko inženjerstvo
  • inženjerstvo računalnih sustava i mreža 

 

inače, računarstvo je puno bolji smjer ako želiš biti sistemaš ili programer i općenito ako želiš dobiti više znanja. puno detaljnije se obrađuje gradivo nego na INFO..

inače, dodatne 2 godine (dakle ono famozno "+2") se plaćaju 2000 eura SVAKA.. a bez tih godina teško da možeš dobiti neki solidan posao out of the college..

 

Hvala na objasnjenju.Osmijeh Znaci da nakon zavrsene 3 godine racunarstva mogu upisati jos 2 koje se placaju i imati visoku strucnu spremu, a sa informatikom to nemogu?

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

sa oba studija to možeš, ja sam samo dao preporuku koji je po mojem mišljenju kvalitetniji.

 

inače, ti možeš na dodatne godine (diplomski studij) ić na bilo koji srodni faks (promet, fer, foi) ali moraš polagat prijemni. svaki formira svoje cijene..

15 godina
offline
TVZ-Informatika

Dali se moze na TVZ upast ove godine s placanjem?Znaci ja nisam upo na tvz,tj nisam medu onih 150 koje prima,pa bi iso s placanjem,pa me zanima dali je to moguce i kad bi to trebo ucinit?

Žac
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

ako si ispod crte - ne.

 

jer, na listi ljudi koji su upali prvih 40(??) je bez plaćanja a ostali do crte su sa plaćanjem. ako si ispod crte nisi upao..

eventualno pričekaš do upisa i vidiš da je tko odustao (puno ljudi uzima tvz za backup ako ne prođu na FER-u). tu se možda oslobodi 20-30 mjesta..

14 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

Ja sam zvao i primaju samo onolko kolko piše tamo u kvoti,a što se plačanja tiće,rekli su da je besplatno za sve prva godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Apocalypso kaže...

Ja sam zvao i primaju samo onolko kolko piše tamo u kvoti,a što se plačanja tiće,rekli su da je besplatno za sve prva godina.

Ako je ovo istina onda je moja odluka finalna....idem na TVZ Info umjesto PITUP-a na FOI-u...... Hyperion vidimo se! Cool

BUG je IT biblija!
15 godina
offline
TVZ-Informatika

Da prva godina for free, ali treba neku pi*dariju platit 250kn pri upisivanju.

 

A zna tko kolika je cijena 2. i 3.-e godine?ž

 

 

EDIT: Možda ipak bi bilo bolje da ja ipak prođem prvi razred pa onda pričat o tome...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 23:00 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Ajde netko, jel znate koliko se plaća druga i treća godina?

BUG je IT biblija!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Da prva godina for free, ali treba neku pi*dariju platit 250kn pri upisivanju.

  tih 250kn je upisninca, plaća se svake godine pri upisu  Namigiva

Unimatrix 007 kaže...

Ajde netko, jel znate koliko se plaća druga i treća godina?

u "moje vrijeme", dakle od 2005. do 2009. je bilo 7300kn po godini.

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Unimatrix 007 kaže...

Ajde netko, jel znate koliko se plaća druga i treća godina?

 

Godišnji iznos školarine iznosi 7500kn. Uplata se vrši semestralno, tako da to po semestru ispada 3750kn.

 

Što se tiče druge i treće godine, cijena školarine može varirati. Svaki kolegij nosi određeni brod ECTS bodova i prema tome se definira i cijena koju plaćaš.

 

1 ECTS košta 125 kuna. Ako npr. u drugoj godini u jednom od semestara upišeš više ECTS bodova, školarina će biti skuplja.

 

Isto tako, ako si sada na prvu godinu upao za osobne potrebe (dakle, uz plaćanje), dobrim uspjehom se možeš osloboditi plaćanja na drugoj godini. Sve možeš pročitati u službenim dokumentima na stranicama studija isto kao i na papirima koje ćeš morati potpisati.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2010 6:43 (004d008e).
16 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

 

Kolego vidimo se :D. Ja sam imao 700 i nešto bodova Izlanuo se

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
15 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Geek kaže...
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

 

Kolego vidimo se :D. Ja sam imao 700 i nešto bodova Izlanuo se

Vjerujem da si među prvih 50 na listi. Ja završio 162. , izbacili su liste na svojoj stranici i piše mi ime na 162. mjestu kao što je i pisalo na postani-student.hr

 

Faks sam našao na Google mapsu (vrbik 8) ,a 1.09 u 12h idem na upis u konavosku 2. Skužio sam da za svaki predmet ima druga škola, računalstvo i informatika su u vrbiku 8, graditeljstvo avenija većeslava holjevca 15 (pokraj avenue malla), a elektrotehnika u konavoska 2.

 

tehničko veleučilište - informatika i računalstvo tehničko veleučilište - informatika i računalstvo
 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

dečki, to na vrbiku je samo uprava i par labosa sa kompovima. inače će te većinu toga imat u konavoskoj..

eventualno na FSB-u (koji je blizu tog vrbika, 100m istočno) ako ne bude mjesta na konavoskoj.. a vjerojatno i ne bude mjesta..

nama su obećavali brda i doline, da se na rebru gradi zgrada samo za nas ovo ono.. gospodin nožica je svašta nasro i otišo..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice