Servis grafičke kartice?

poruka: 13
|
čitano: 6.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Servis grafičke kartice?

Pozdrav svima,

 

kratko pitanje:da li netko zna gdje u Zagrebu popraviti grafičku karticu,te kolika bi cijena mogla okvirno biti?

Radi se o MSI GTX 1080.

Lijep pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

kratko pitanje:da li netko zna gdje u Zagrebu popraviti grafičku karticu,te kolika bi cijena mogla okvirno biti?

Radi se o MSI GTX 1080.

Lijep pozdrav.

 Servis se zove "garancija" ili pecnica. A sto bi ti servisirao na njoj ?

11 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?
SamoPitam3 kaže...
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

kratko pitanje:da li netko zna gdje u Zagrebu popraviti grafičku karticu,te kolika bi cijena mogla okvirno biti?

Radi se o MSI GTX 1080.

Lijep pozdrav.

 Servis se zove "garancija" ili pecnica. A sto bi ti servisirao na njoj ?

 Ne znam što bi servisirao,zato i pitam jer nisam stručnjak.

Nisam znao da je grafička za smeće jednom kad garancija istekne a ona se pokvari.

13 godina
offline
Servis grafičke kartice?

A što točno nije u redu s njom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?
David87 kaže...

A što točno nije u redu s njom?

 Pojavile su mi se one artifakcije kod igranja i PC mi se zna ugasiti za vrijeme igranja.Sumnjao sam na napajanje,ali baš zbog tih artifakcija mislim da bi problem mogao biti u grafičkoj.

15 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?

Ako grafička kartica radi ali izbacuje artefakte, prije bilo kakvog čačkanja probaj undervoltati ako možeš...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 11:45 (boxer).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Servis grafičke kartice?

Zovi servise pa pitaj. Teško da ćeš naći uopće nekog da ti pogleda, a cijena ako uspiješ pronaći po mojoj procjeni bi bila od 400 ako je VRM, oko 1000 ako je VRAM i do 2000 HRK ako je čip.

Ako uspiješ javi tako da i ostali znaju :-)

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
11 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?
andrijam kaže...

Zovi servise pa pitaj. Teško da ćeš naći uopće nekog da ti pogleda, a cijena ako uspiješ pronaći po mojoj procjeni bi bila od 400 ako je VRM, oko 1000 ako je VRAM i do 2000 HRK ako je čip.

Ako uspiješ javi tako da i ostali znaju :-)

 Hvala na savjetu kolega.Koliko vidim,problem nije bio u grafičkoj nego u RAM-u,ali to je druga priča.

10 godina
offline
Servis grafičke kartice?

Microline je bio ovlasteni servis za MSI, vjerojatno su jos uvijek - nazovi i provjeri.

Uvijek ti ostaje pecnica, to cudo u ogromnom broju slucajeva zdigne ko iz puske chipovlje iz mrtvih. Druga je stvar koliko tako probudjeni hardveraj je sposoban drzat, dam se kladit da vise manje sav tako "osposobljeni" hardveraj zavrsi na njusci - jos samo jedan od razloga za izbjegavanje kupovanja od tamo... ali svakoj budali njezino veselje...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Servis grafičke kartice?

da li si je overklokira? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?
funny games kaže...

da li si je overklokira? 

 Nisam.

11 godina
online
Re: Servis grafičke kartice?
Statsman kaže...

Druga je stvar koliko tako probudjeni hardveraj je sposoban drzat...

 vjerojatno nije neki reprezentativni primjer, no pržio sam u pećnici 4 grafe i za 3 znam da su radile mjesecima

jednu imam na tavanu za rezervu (stara gto 9600) koja je nakon pečenja radila godinu i pol, jedna je radila kod susjedovog klinca godinu dana prije nego su kupili skroz novi komp (gtx 460, mislim), a treća je gtx 570 od kolege s kojom se on igrao godinu dana nakon pečenja, pa je dao meni i ja je koristio isto tako bez problema mjesecima dok nisam kupio gtx 1050ti (sad mu ta 570 stoji također za rezervu)

10 godina
offline
Re: Servis grafičke kartice?
picajzla0707 kaže...
Statsman kaže...

Druga je stvar koliko tako probudjeni hardveraj je sposoban drzat...

 vjerojatno nije neki reprezentativni primjer, no pržio sam u pećnici 4 grafe i za 3 znam da su radile mjesecima

jednu imam na tavanu za rezervu (stara gto 9600) koja je nakon pečenja radila godinu i pol, jedna je radila kod susjedovog klinca godinu dana prije nego su kupili skroz novi komp (gtx 460, mislim), a treća je gtx 570 od kolege s kojom se on igrao godinu dana nakon pečenja, pa je dao meni i ja je koristio isto tako bez problema mjesecima dok nisam kupio gtx 1050ti (sad mu ta 570 stoji također za rezervu)

 Hehe onda peces bolje od mene, kod mene su rezultati vise onako mjesoviti, ogromna vecina hardvera proradi al obicno drzi ljudima do pol godine poslije toga, doduse povratne informacije mi i nisu najtocnije jer vecinu toga ljudi uvale drugima. 

Sad lako moguce da je i do pecnice, mi smo doma u pecnici przili samo prvi put (ta grafa radi i dan danas) - blago receno da zenka nije bila odusevljene miomirisima koji su se sirili iz kuhinje

Onda sam kod kompe u garaznom otpadu snimio malu prijenosnu elektricnu pecnicu, tako da sad przimo tamo. Problem je u tomo sto je mobilka u takvom derutatnom stanju da je dobro da uopce radi, plus pravo je pitanje na kojoj temperaturi to cudo uopce przi - ruska tehnika, termostat ide samo do 200C a opet zbog samih dimenzija grijaci su jako blizu...

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice