Preporuka za grafu

poruka: 17
|
čitano: 3.329
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za grafu

imam grafu nvidia 8600 gt geforce stara je pa bi kupio novu :D ne znam dali moze gt 440 1gb ddr3 i ati hd 6670 ddr3 ?! ali ne znam zbog maticne da li ce moci podrzati m2n mx se plus :$ pomoc...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu

s koliko novca raspolazes ? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu

pa sad zavisi kod nas su marke jedno 200 km to je 600,700 kuna al da se slaze uz ovu maticnu ako je moguce ikako jer ddr5 gt440 nemoze nikako kao i ati radeona -.-

14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu

pa za te novce te grafe koje si naveo za najbolji izbor.naravno ovisi također o matičnoj. koju matičnu imaš ?

13 godina
offline
Preporuka za grafu

http://www.pik.ba/artikal/1732892/asus-eah6770-1gb-ddr5/

 

Dusu dala za 200km

 

+nova s tri godine garancije

WoT: BlackRainCRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 3:02 (pandza94).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu

treba mu ddr3 grafa.

uistinu dušu dala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 2:57 (marin4561).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu
marin4561 kaže...

treba mu ddr3 grafa.

 

Nije važno dal je GDDR2, GDDR3, GDDR4, GDDR5 (Graphics Double Data Rate) na grafičkoj, sve se slažu sa tom pločom, važan je PCI-E utor, ovdje je čini mi se 1.0, al nema veze, svejedno je bolje da uzme DDR5 grafu (bolje performanse) nego DDR3, posebno šta se 128 BIT sabirnice tiče, ne slušaj ove dezinformacije stari, kupi DDR5 grafu ako možeš i to je to, radit će uredno sigurno...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu
AbeDomeNuS kaže...
marin4561 kaže...

treba mu ddr3 grafa.

 

Nije važno dal je GDDR2, GDDR3, GDDR4, GDDR5 (Graphics Double Data Rate) na grafičkoj, sve se slažu sa tom pločom, važan je PCI-E utor, ovdje je čini mi se 1.0, al nema veze, svejedno je bolje da uzme DDR5 grafu (bolje performanse) nego DDR3, posebno šta se 128 BIT sabirnice tiče, ne slušaj ove dezinformacije stari, kupi DDR5 grafu ako možeš i to je to, radit će uredno sigurno...

eh ja se na razumijem toliko u te stvari al sam samo htio pomoc :) 

ono sto sigurno znam je da moja HD 5770 drzi mene zivog s ovim jadnim procesorom.

12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka za grafu
Rizi kaže...

imam grafu nvidia 8600 gt geforce stara je pa bi kupio novu :D ne znam dali moze gt 440 1gb ddr3 i ati hd 6670 ddr3 ?! ali ne znam zbog maticne da li ce moci podrzati m2n mx se plus :$ pomoc...

 Uzmi ono 6770 od pandza94 sa oglasnika!

:))

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za grafu

maticna je m2n-mx SE PLUS sad nez sta da uzmem jbt za 150-200 km bi uzeo kvalitetnu al ddr5 gt 440 npr nemoze da podrzi ova maticna sad nez jel moze ddr3 gt400 -.- 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka za grafu
Rizi kaže...

maticna je m2n-mx SE PLUS sad nez sta da uzmem jbt za 150-200 km bi uzeo kvalitetnu al ddr5 gt 440 npr nemoze da podrzi ova maticna sad nez jel moze ddr3 gt400 -.- 

Kupi 6770.Maticna ima pcie express i moze bilo koja pcie grafa na nju,ne brini se.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za grafu

znaci moze ati 6770 na ovu maticnu ja sam mislio da nece moci al izgleda da moze :D hvala vidit cu jos a sta kazes za gt440 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka za grafu
Rizi kaže...

znaci moze ati 6770 na ovu maticnu ja sam mislio da nece moci al izgleda da moze :D hvala vidit cu jos a sta kazes za gt440 ?

Uzmi 6770.Moze na tvoju maticnu i to je super.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu

a dvoumim se sad ddr3 il ddr5 razlika je u 50 km :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za grafu

jos pitanje valja li ova imalo :D ?http://www.tng.ba/index.php/prodaja/product/view/15/94 dali su mi prijedloge isto za ovu ^^

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 23:25 (Rizi).
12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka za grafu
Rizi kaže...

jos pitanje valja li ova imalo :D ?http://www.tng.ba/index.php/prodaja/product/view/15/94 dali su mi prijedloge isto za ovu ^^

 Ne. Uzmi grafiku sa DDR5 iako je razlika tih 50KM;)

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za grafu

a ovako sta mislite oce li biti 2gb rama za ovu grafu dovoljna ? vec sam porucio mada dugo sam odlucio koju da uzmem i porucio sam ati radeon hd 6770 ... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice