Preporuka graficka do 2500kn

poruka: 9
|
čitano: 3.269
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficka do 2500kn

Kao sto i sam naslov kaze trebam uzet neku grafu do 2500kn tamo u 6. mjesecu pa me zanima kaj bi bilo najbolje necu kupovat nes kaj ce tad bit najnovije nego neku grafu kaj je vec sad u ponudi

graficka bi trebala biti radeonka neka a na raspolaganju imam 600W napajanja.Molim vas neku preporuku sto bi bilo najbolje nabaviti,treba mi kartica samo za gaming.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka graficka do 2500kn

HD 7870 ce ti tada kostati oko 2500 kuna.Bolji buy od nje neces naci, barem ne novi.

clock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka graficka do 2500kn

  Pa pitat za savjet 6 mjeseci unaprijed je blesavo. Tako zna koliko će pojedine grafe koštati tada, i kakve će biti grafe iz GTX 600 serije na tržištu. Sad gledano bi ti bilo uzet HD 7870, ali za 6 mjeseci ćeš možda moć kupit i HD 7950 za 2500 kn.

12 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficka do 2500kn

Ajde nije bas 6mjeseci unaprjed ima 2 mjeseca,a kaj se tice gtx njih necu nevolim to,meni su radeonke najbolje i ak neko zna jel ima u hrv onih radeonki kaj su cijele u crveno crnom plasticnom kucistu jel bi ti pasalo u moj komp,imam crvene sleevove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka graficka do 2500kn

A.....VTX je uglavnom cijeli u crvenom....pa kad dodje 6. mesec gledaj nesto od njega..... :))

resistance is futile
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka graficka do 2500kn
corsair kaže...

Kao sto i sam naslov kaze trebam uzet neku grafu do 2500kn tamo u 6. mjesecu pa me zanima kaj bi bilo najbolje necu kupovat nes kaj ce tad bit najnovije nego neku grafu kaj je vec sad u ponudi

graficka bi trebala biti radeonka neka a na raspolaganju imam 600W napajanja.Molim vas neku preporuku sto bi bilo najbolje nabaviti,treba mi kartica samo za gaming.

a CF 7770?

12 godina
neaktivan
offline
Preporuka graficka do 2500kn

sto mijenenjas ak imas CFX 6750HD ak sam dobro vidio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka graficka do 2500kn
andrejcoric kaže...

sto mijenenjas ak imas CFX 6750HD ak sam dobro vidio

Slab je to CFX podosta, a i CFX ima problema, pa mozda hoce Single GPU da ga glava manje boli.

16 godina
offline
Re: Preporuka graficka do 2500kn
corsair kaže...

Ajde nije bas 6mjeseci unaprjed ima 2 mjeseca,a kaj se tice gtx njih necu nevolim to,meni su radeonke najbolje i ak neko zna jel ima u hrv onih radeonki kaj su cijele u crveno crnom plasticnom kucistu jel bi ti pasalo u moj komp,imam crvene sleevove.

Pričekaj 6. mjesec pa se vrati, a do tad... Prati cijene:)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice