Kako spojiti ati 3870 na tv??

poruka: 14
|
čitano: 4.393
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti ati 3870 na tv??

pozdrav... zanima me na koji način da spojim navedenu grafulju na tv?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

U to ti se baš i nerazumijem ali tv ti mora imat naravno opciju za PC (pogađam imaš plazmu).Grafička ti je cool

16 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti ati 3870 na tv??

Klik!

 

Pogledaj tamo moj post... To bi trebalo biti rješenje.

http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=16442
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako spojiti ati 3870 na tv??

Možeš preko S-video kabla. Gotovo svaki noviji tv ima video-in činč ili preko scart adaptera koji na sebi ima 3 činča jedan bijeli, drugi žuti (koji tebi treba) i treći crveni. Ne možeš fulat.

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti ati 3870 na tv??

Ma imas kolko oces nacina. S-Video, VGA,  DVI, HDMI , Komponentni, Naravno najbolji je HDMI. Al sve zavisi koje ulaze im tvoj TV.

Koji imas TV.

AMD Opteron 1214 2,2GHz(OC 3,2 /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

kužim ja to, al kad ova kartica iza nema s-video nek neki sličan priključak... mislim da je to s-vhs... kaj bi onda trebal s-video na s-vhs?? jel to postoji??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

Taj slični priključak bi trebao biti 7-pinski S-Video. Imaš one kablove( crveni, plavi, zeleni) koji se spoje na taj priključak

Razuman čovjek se ponekad mora opiti da bi mogao preživjeti s budalama..- Ernest Hemingway
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

imam, kaj da spojim na njih???

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

http://www.svideo.com/pro724.html

mislim da ovo trebam... di ima takav kabel kod nas? jel zna ko??

15 godina
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

Meni to dođe sa grafičkom.To ti je kao kod playke 1

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

nemam playku  šmrccc VičePlač

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

Taj slični priključak bi trebao biti 7-pinski S-Video. Imaš one kablove( crveni, plavi, zeleni) koji se spoje na taj priključak

 taj crveni plavi zeleni to je komponentni . a jedi dobio uz graficku taj sto ode u graficku okrugli i da je na drugoj strani obicni ČINČ
evo ti slika to uljucis u taj okrugli i sa cincom do tv-a
to je to to je to
AMD Opteron 1214 2,2GHz(OC 3,2 /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.8.2008 0:10 (ManchesterUTD).
16 godina
offline
Kako spojiti ati 3870 na tv??

ali sa tim kablom neces dobiti dobru sliku,najbolje je da kupis kabal koji na jednom kraju ima DVI a na drugom kraju HDMI ,naravno ako imas na tv-u HDMI,ako nemas onda s-vhs a ako ni to nemas onda chinc.nisi rekao kakav tv ims ako imas obicni crt televizor onda ti se i ne isplati spajati jer je jako losa slika na njemu

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako spojiti ati 3870 na tv??

nije tv lcd, samsungov 82, 100 hz i do sad mi je prek s-videa slika bila fenomenalna. ne kužim zašto su napravili to sranje na kartici ovoj novoj. a ništ, spojil budem prek chincha pa kak bude, bude... neznam drugo rješenje... fala svima na odg.   Pozz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice