Jeftina grafička koja malo troši

poruka: 4
|
čitano: 2.770
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Jeftina grafička koja malo troši

Pozdrav

 

Moram bratu nabavit neku jeftinu graficku koja malo trosi jer je napajanje šrotex (TM). Razmisljao sam o nekoj 8800 ali one su navodno žešći potrošači do mjere da se 8800 GTS apsolutno ne stavlja na napajanja ispod 400W (ne znam točno kakvo je njegovo). Uglavnom, treba mi neka zadnja jeftinjava koja ce moc pogonit nista zahtjevnije od Portala 2, Orcs Must Die, Magicka i sl. Ne mora na High, i medium ce bit ok. Ploča je Asus M4N78 PRO sa integriranom GeForce 8 serijom pa bi neka od te serije bila idealna za Hybrid SLI, ali ne znam da li ima kakva koja nece pregorit napajanje dok se ne skupi lova za novo.

 

Pa ako ima neko prijedloge, sto bi Dolph rekao, I'm all ears (+5 internets onima koji znaju iz kojeg je to filma {#})

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftina grafička koja malo troši
Sunburn kaže...

Pozdrav

 

Moram bratu nabavit neku jeftinu graficku koja malo trosi jer je napajanje šrotex (TM). Razmisljao sam o nekoj 8800 ali one su navodno žešći potrošači do mjere da se 8800 GTS apsolutno ne stavlja na napajanja ispod 400W (ne znam točno kakvo je njegovo). Uglavnom, treba mi neka zadnja jeftinjava koja ce moc pogonit nista zahtjevnije od Portala 2, Orcs Must Die, Magicka i sl. Ne mora na High, i medium ce bit ok. Ploča je Asus M4N78 PRO sa integriranom GeForce 8 serijom pa bi neka od te serije bila idealna za Hybrid SLI, ali ne znam da li ima kakva koja nece pregorit napajanje dok se ne skupi lova za novo.

 

Pa ako ima neko prijedloge, sto bi Dolph rekao, I'm all ears (+5 internets onima koji znaju iz kojeg je to filma {#})

HD 6670 ili GTS 450 su ti low mainstream end (400-450W) cca 500 kn

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftina grafička koja malo troši

Hvala, ali misli polovno, do 250 ćn {#} Da imam trenutno 500-injak kn za graficku uzeo bi sebi neku polovnu 4870 ili nesto slicno i dao njemu svoju 4670. Kriza je, nema se {#}

Vi veri veniversum vivus vici
12 godina
neaktivan
offline
Jeftina grafička koja malo troši

Ja se igrao na nvidia 8800gt g92 512mb koja je bila spojena na MS industral 400 W napajanje ,davno prije. Nikakvih problema...

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice