AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 436.234
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
AMD Vega

stavi taj phoenix hladnjak s gtx 1080 na bilo koju gtx 970/980 pa ces vidjeti sta su dobre temperature!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

JozoBozo121

 

Al kako ti onda mozes biti relevantan i davat konkretne zakljucke ako jedna grafa ima ventove po stocku do 1800RPM, a jedna do 1100RPM, zato se uzimaju dvije graficke najbolje istog vendora recimo dvije MSI GAMING jedna 980ka jedna 1080ka, narihtaju se ventovi ako ima ikakvih izmjena po stocku na iste vrijednosti i onda se mjeri i donose zaključci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 1:51 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AMD Vega

auto postavke, oc na 2100mhz na koliko ti se %/rpm-a vrti grafa u unigine heavenu na 26 testu? zatvoreno kuciste! a koliko igrajuci neku cpu i gpu intezivnu igru(tipa c3,bf,gta5)?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 1:54 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega

Nemaš ti što mijenjat, uzmeš dvije grafičke iz tvornice i testiraš ih kako tad rade, sve drugo nije dobro. Ako riktaš ventove, onda ti pogoduješ nekome više, a drugome ideš na štetu. Ionako te kartice nemaju isti hladnjak, pa test s istom brzinom venta ne bi bio relevantan. Da je hladnjak identičan i da staviš istu brzinu venta na obje zaključak bi imao i bez testa. 980 ima 165W, a 1080 ima 180W, Pascal mora bit topliji da ga hebeš.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 1:59 (JozoBozo121).
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Stjepanj kaže...

auto postavke, oc na 2100mhz na koliko ti se %/rpm-a vrti grafa u unigine heavenu na 26 testu? zatvoreno kuciste! a koliko igrajuci neku cpu i gpu intezivnu igru(tipa c3,bf,gta5)?

 Evo na 1440p Valley klik, u Witcheru 3 slicna situacija, dok sam bio na F51 radila je na 55 stupnjeva.

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Stjepanj kaže...

stavi taj phoenix hladnjak s gtx 1080 na bilo koju gtx 970/980 pa ces vidjeti sta su dobre temperature!

 Pa evo pogledaj koliki je hladnjak na  Palit GTX 980 Super JetStream, klikklik 2klik 3klik 4

 

Velim od pocetkada nisu neke razlike u hladnjacima 

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
Ja taman doso vidjet imal sto novog za procitat o vegi a kad ono na temi auti, vodeno i nvidia :)))

 
9 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Bome se griju, sad zimi, iskljucim grijanje i upalim neku zahtijevniju igru i fino se soba ugrije, hehhehe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Vega
Leopard_st kaže...

Bome se griju, sad zimi, iskljucim grijanje i upalim neku zahtijevniju igru i fino se soba ugrije, hehhehe.

 A ja se smrza ko pi.ka otkad sam izvadija r9 290-ku i ubacija 1070-ku  

neda mi se
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
nicky.sl kaže...
Leopard_st kaže...

Bome se griju, sad zimi, iskljucim grijanje i upalim neku zahtijevniju igru i fino se soba ugrije, hehhehe.

 A ja se smrza ko pi.ka otkad sam izvadija r9 290-ku i ubacija 1070-ku  

 Pa meni i 1070-ka solidno grije, al sa 390-kom overvoltanom je bilo ko fen za kosu na straznjem ventilatoru od kucista

9 godina
online
AMD Vega

Moram se pohvaliti da i moja r9 280 sasvim solidno grije sobu.

 

Zna li se možda približna cijena vege?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
nicky.sl kaže...
Leopard_st kaže...

Bome se griju, sad zimi, iskljucim grijanje i upalim neku zahtijevniju igru i fino se soba ugrije, hehhehe.

 A ja se smrza ko pi.ka otkad sam izvadija r9 290-ku i ubacija 1070-ku  

 U mene su nategnute do kraja, plus cpu je skoro na 1.4V, a deset jezgara se grije strasno.

10 godina
offline
Re: AMD Vega
nicky.sl kaže...
Leopard_st kaže...

Bome se griju, sad zimi, iskljucim grijanje i upalim neku zahtijevniju igru i fino se soba ugrije, hehhehe.

 A ja se smrza ko pi.ka otkad sam izvadija r9 290-ku i ubacija 1070-ku  

 Zato se meni noge stalno smrznu...

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
AMD Vega

 

(ZEN & Vega) runs SW BF in UHD everything max out at constant 60FPS@4K 

 

trebalo bi ovu temu stickiat posto ce od sutra biti vise informacija o Vegi (sutra u 17h je predstavljanje)

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 13:05 (Fanu).
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: AMD Vega

Zar nije predstavljanje u 15h?

11 godina
offline
Re: AMD Vega
_mark0_69 kaže...

Zar nije predstavljanje u 15h?

 

http://ve.ga/

 

je da, u 15h 
krivo sam racunao

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 13:45 (Fanu).
12 godina
offline
AMD Vega

Uuu,to se ceka,samo se nadam brzoj isporuci tih VEGA kifli,jer ako ne,brzo se "kiflice" ohlade,a to nebu dobro za nas entuzijaste! 🙈😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
Fanu kaže...

 

(ZEN & Vega) runs SW BF in UHD everything max out at constant 60FPS@4K 

 

trebalo bi ovu temu stickiat posto ce od sutra biti vise informacija o Vegi (sutra u 17h je predstavljanje)

 To moze i moja gtx 1080.

8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Pa taj Star wars i Doom su kikiriki igre, to bez problema peglas i sa gtx 1070 na 60FPS u 4k 

 

 

Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Leopard_st kaže...
Fanu kaže...

 

(ZEN & Vega) runs SW BF in UHD everything max out at constant 60FPS@4K 

 

trebalo bi ovu temu stickiat posto ce od sutra biti vise informacija o Vegi (sutra u 17h je predstavljanje)

 To moze i moja gtx 1080.

 

Samo neka AMD konačno uspije parirati NVIDIA-i.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
11 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Lol  a FOV na 55 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Vega

 moguće vega bit jača od gtx1080 do 30% krk

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 17:40 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Vega
Leopard_st kaže...
 To moze i moja gtx 1080.

 

 

na ovim detaljima:

http://cdn.videocardz.com/1/2017/01/AMD-VEGA-4K-Ultra-Battlefield-Battlefront-2-1000x667.jpg

 

?

13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
Fanu kaže...
Leopard_st kaže...
 To moze i moja gtx 1080.

 

 

na ovim detaljima:

http://cdn.videocardz.com/1/2017/01/AMD-VEGA-4K-Ultra-Battlefield-Battlefront-2-1000x667.jpg

 

?

 Ofc, a inace u SLI modu igram sve na max + 150% resolution scale, izgleda bolesno, ali i tada imam 60 fps lock.

 

Napomena, moze se vidjeti pod moj pc, grafe su clockane na 2.1 GHz, tako da je vega sigurno brza, ali ne toliko koliko su mnogi ocekivali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 19:08 (Leopard_st).
11 godina
offline
Re: AMD Vega
Leopard_st kaže...
Fanu kaže...
Leopard_st kaže...
 To moze i moja gtx 1080.

 

 

na ovim detaljima:

http://cdn.videocardz.com/1/2017/01/AMD-VEGA-4K-Ultra-Battlefield-Battlefront-2-1000x667.jpg

 

?

 Ofc, a inace u SLI modu igram sve na max + 150% resolution scale, izgleda bolesno, ali i tada imam 60 fps lock.

 

Napomena, moze se vidjeti pod moj pc, grafe su clockane na 2.1 GHz, tako da je vega sigurno brza, ali ne toliko koliko su mnogi ocekivali.

 

koliko vidim po netu, gtx1080 owneri nemaju 60fps lock na toj rezi i tim detaljima

ne mozes jos znati koliko je vega brza jer su samo prikazali gameplay sa lockom od 60FPS - mozda ima puno veci FPS od toga..

16 godina
offline
Moj PC  
5 0 hvala 6
11 godina
offline
AMD Vega

al ce ljudi popizdit

 

ovo ce biti samo prezentacija o arhitekturi novih kartica (architectural preview) - dakle vjerojatno nece biti informacija o cijeni, dostupnosti, koliko i kojih novih kartica ce biti, performanse, itd

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Fanu kaže...

al ce ljudi popizdit

 

ovo ce biti samo prezentacija o arhitekturi novih kartica (architectural preview) - dakle vjerojatno nece biti informacija o cijeni, dostupnosti, koliko i kojih novih kartica ce biti, performanse, itd

 

Ali zato ce rambox reci da je sve jasno, fuckaj ga...

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
Friday kaže...
Fanu kaže...

al ce ljudi popizdit

 

ovo ce biti samo prezentacija o arhitekturi novih kartica (architectural preview) - dakle vjerojatno nece biti informacija o cijeni, dostupnosti, koliko i kojih novih kartica ce biti, performanse, itd

 

Ali zato ce rambox reci da je sve jasno, fuckaj ga...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice