AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.270
|
čitano: 1.639.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...

https://www.pcgamer.com/amd-smart-access-memory-not-proprietary-promise/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&fbclid=IwAR2nSAEdHuRcsOl6zMPk5IzZtvrVnwhZMKjAOG8q36WsBwtD3o1fL-x6hA8

 

"AMD says its Smart Access Memory isn't proprietary and isn't only locked into working with its own Ryzen 5000-series CPUs and Radeon RX 6000-series GPUs. It's just that it hasn't yet worked with any other hardware vendors to enable it, though it welcomes the opportunity to do so."

Malo stisle gaće ha

 

Nije valjda da će odjednom raditi i s intel procesorima... ili nedaj bože, ryzen+nvidia karticama 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 13:53 (mrsmith).
10 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.pcgamer.com/amd-smart-access-memory-not-proprietary-promise/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&fbclid=IwAR2nSAEdHuRcsOl6zMPk5IzZtvrVnwhZMKjAOG8q36WsBwtD3o1fL-x6hA8

 

"AMD says its Smart Access Memory isn't proprietary and isn't only locked into working with its own Ryzen 5000-series CPUs and Radeon RX 6000-series GPUs. It's just that it hasn't yet worked with any other hardware vendors to enable it, though it welcomes the opportunity to do so."

Malo stisle gaće ha

 

Nije valjda da će odjednom raditi i s Intelom 

A moguce... Iako se ne sjecam da su rekli da moze potencijalno radit sa drugim hardwareom.

11 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.pcgamer.com/amd-smart-access-memory-not-proprietary-promise/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&fbclid=IwAR2nSAEdHuRcsOl6zMPk5IzZtvrVnwhZMKjAOG8q36WsBwtD3o1fL-x6hA8

 

"AMD says its Smart Access Memory isn't proprietary and isn't only locked into working with its own Ryzen 5000-series CPUs and Radeon RX 6000-series GPUs. It's just that it hasn't yet worked with any other hardware vendors to enable it, though it welcomes the opportunity to do so."

Malo stisle gaće ha

 

Nije valjda da će odjednom raditi i s Intelom 

Primjer zasto je konkurencija dobra.

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
Nije valjda da će odjednom raditi i s intel procesorima... ili nedaj bože, ryzen+nvidia karticama 

 

Radit ce sa AMD procesorima i intel grafikama

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
5 godina
offline
AMD Navi

I sad vidi ti sranja - da se naslutiti da je ovaj put AMD napravio odličan posao, nevidija također - niske MSRP cijene i onda ih ko za kurac ne moš nigdje ubost za te cifre. Nije da meni treba ali ono, daj me nemoj jebat. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.pcgamer.com/amd-smart-access-memory-not-proprietary-promise/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&fbclid=IwAR2nSAEdHuRcsOl6zMPk5IzZtvrVnwhZMKjAOG8q36WsBwtD3o1fL-x6hA8

 

"AMD says its Smart Access Memory isn't proprietary and isn't only locked into working with its own Ryzen 5000-series CPUs and Radeon RX 6000-series GPUs. It's just that it hasn't yet worked with any other hardware vendors to enable it, though it welcomes the opportunity to do so."

Malo stisle gaće ha

 

Nije valjda da će odjednom raditi i s intel procesorima... ili nedaj bože, ryzen+nvidia karticama 

 Nvidia je izdala statement gdje kaze da ce njihov Smart Access biti nadogradnja jer nove maticne podrzavaju bez problema (nije proprietary).

 

Neki kazu da ce to obrisat 3-5% razliku u FPSu.

6 godina
offline
AMD Navi

Jel zna tko ,kad i gdje ce biti kod nas ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: AMD Navi
PCNjubara kaže...

Jel zna tko ,kad i gdje ce biti kod nas ?

 nece ti ovoga biti kod nas, to su AMD grafe

 

kasnije dolaze Sapphire, PowerColor, Asus itd, cini mi se od 25.11.

12 godina
offline
Re: AMD Navi
3dfx kaže...
PCNjubara kaže...

Jel zna tko ,kad i gdje ce biti kod nas ?

 nece ti ovoga biti kod nas, to su AMD grafe

 

kasnije dolaze Sapphire, PowerColor, Asus itd, cini mi se od 25.11.


Jeli može još netko potvditi ovo?
Znači kod nas nema FE modela na release date?

everyday i'm shuffling...
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Luka123 kaže...
3dfx kaže...
PCNjubara kaže...

Jel zna tko ,kad i gdje ce biti kod nas ?

 nece ti ovoga biti kod nas, to su AMD grafe

 

kasnije dolaze Sapphire, PowerColor, Asus itd, cini mi se od 25.11.


Jeli može još netko potvditi ovo?
Znači kod nas nema FE modela na release date?

 Ne nego ce ih tesko bit ugrabit, navodno ce lakse bit 25.11 kad izlaze ti custom modeli

3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Pa pored ovih igara nigdje niti bi trebao biti bitan, Cod trenutno igra 75mil. igraca, Control? možda 2000 tis.

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
KingMaster kaže...

Pa pored ovih igara nigdje niti bi trebao biti bitan, Cod trenutno igra 75mil. igraca, Control? možda 2000 tis.

Bas si falio Stjepko, steta sta ces kratko biti sa nama.. Al ti si kao feniks, opet ces se podignut iz pepela..

3 godine
offline
Re: AMD Navi
KingMaster kaže...

Pa pored ovih igara nigdje niti bi trebao biti bitan, Cod trenutno igra 75mil. igraca, Control? možda 2000 tis.

 Minecraft igra 200 milijuna, pored toga je i Cod nebitan jel

3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
amagi kaže...
KingMaster kaže...

Pa pored ovih igara nigdje niti bi trebao biti bitan, Cod trenutno igra 75mil. igraca, Control? možda 2000 tis.

 Minecraft igra 200 milijuna, pored toga je i Cod nebitan jel

 A cuj 200mil vs 75mil vs 2000 tis. priznajem dosta "slican" omjer jel a i opce je poznato da nezaposlena klinčadija hrle u ducane po 500+€ gpu-ove samo da bi vrtili Rt

3 godine
offline
AMD Navi

Jako mi je smijesno sto impliciras da je CoD igra za odrasle, ali i da je, bolje produ ti klinci svakako, barem ne plate 600 eura da bi gledali ray tracing u tri i po sata ispodprosjecne hollywoodske kampanje.

 

A isti taj RT sigurno nije potreban da bi imao 6/14/8 score u team deathmatchu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Control je igra koja postoji samo kao showcase za ray tracing i dlss. Bez toga nitko ne bi niti čuo za nju. Kladim se da pola ljudi koji to "igraju" zapravo vrte benchmarke 🤭
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 20:42 (Kresaux).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi
Kresaux kaže...
Control je igra koja postoji samo kao showcase za ray tracing i dlss. Bez toga nitko ne bi niti čuo za nju. Kladim se da pola ljudi koji to "igraju" zapravo vrte benchmarke 🤭

 Isto što i godfall nizašto drugo nije ni napravljena

10 godina
offline
Re: AMD Navi
KingMaster kaže...

Pa pored ovih igara nigdje niti bi trebao biti bitan, Cod trenutno igra 75mil. igraca, Control? možda 2000 tis.

 2000 je bilo kad su RTX bile friske, sad ih ima oko 600  Ali ima sve na steam chartu, igra je odjednom imala skok od +46% i to taman kad je RTXica launchana.

 

 Ma ovo je igra... Dan danas nakon 7 godina je bila ispred Controla kad je izasao a gle kak izgleda 

 

 https://ibb.co/KsY1hwh

 https://ibb.co/v1nbkMg

 https://ibb.co/VNy4Rsk

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 21:17 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Re: AMD Navi

Btw sad vidim da je netko linkao tamo u komentarima bench igre na 1440p bez dlss na rtx2080ti.....ako ovo nije fejk onda 2080ti demolira 6800xt......

Sad cu bas odvrtit malo na svojoj na 1440p bez dlssa da vidim kako se vrti....

 

16 godina
offline
AMD Navi

Detalji ili transkript, dakle čitaba ili raspored za sutrašnje RDNA2 lansiranje ili prezentaciju itd.

 

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-launch-press-deck-transcript

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi
I gdje su grafičke kartice? Super pa je danas blagdan pa ne rade trgovine hehe.
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Navi
Dragone kaže...
I gdje su grafičke kartice? Super pa je danas blagdan pa ne rade trgovine hehe.

 Isto kao NV sve su poslali youtube ekipi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
online
Re: AMD Navi
Dragone kaže...
I gdje su grafičke kartice? Super pa je danas blagdan pa ne rade trgovine hehe.

 Iza 15h, osim ako netko ne požuri.

14 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Nove kartice su nikad gori value for money kad se usporedi sa novim konzolama, jednostavno to vise nema smisla... Da ne pricamo o tome da je ram i storage brzi od svega sta postoji na pc-u...

Moj PC  
8 0 hvala 1
6 godina
offline
AMD Navi

do kad je embargo? Jos nekoliko sati a nigdje nikakvih benchova... hmmm

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
ansha kaže...

Nove kartice su nikad gori value for money kad se usporedi sa novim konzolama, jednostavno to vise nema smisla... Da ne pricamo o tome da je ram i storage brzi od svega sta postoji na pc-u...

Ali nemoj zaboravit da cijene igara na konzolama marsiraju prema 80eu,naprimjer Valhallu sam na Ubi conecctu platio 48eu a na konzolama 68eu,doduse iskoristio sam 20% sa onih 100 golda ali tih golda uvjek ima na bacanje.

Takodjer ps5 sada ovdje u DE cak i u trgovinama ima po 1300eu....jer ga nema nigdje za kupit.

Stavio sam link na tu cijenu ovdje na forumu lol

15 godina
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...

Nove kartice su nikad gori value for money kad se usporedi sa novim konzolama, jednostavno to vise nema smisla... Da ne pricamo o tome da je ram i storage brzi od svega sta postoji na pc-u...

Ali nemoj zaboravit da cijene igara na konzolama marsiraju prema 80eu,naprimjer Valhallu sam na Ubi conecctu platio 48eu a na konzolama 68eu,doduse iskoristio sam 20% sa onih 100 golda ali tih golda uvjek ima na bacanje.

Takodjer ps5 sada ovdje u DE cak i u trgovinama ima po 1300eu....jer ga nema nigdje za kupit.

Stavio sam link na tu cijenu ovdje na forumu lol

Ovisi kako to gledas

Xbox Game pass si zaboravio?

PS takoder ide prema tome, za pocetak dobis cca 10 naslova koji su dobri + svaki mjesec 2 igre gratis... a vjerujem da ce ps morati ici na rentu jer 80 eura za igru je puno previse...

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: AMD Navi

Vidim da je i u Austriji nedobavljiv , vjv. sve korona shebala.Opcenito ako gledas gaming konzola je super , ali za online fps najbolje PC a za to ti ne treba 4k monitor i dovoljne su komponente srednjeg ranga.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice