AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.642.342
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kod mene ista stvar, pod software pise 14.6 RC, a pod software update pise 14.20...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Standardno peglam sve sa ovim zadnjim driverima od igara do emulatora itd i niti jedan problem za sad iliti savrseno stabilno....iako i dalje pise 14.6 a napravio sam jos jedan reinstal drivera jucer cisto da vidim sta ce pisat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kako mogu vratiti s 14.7 na 14.6 ? Imam nekakve probleme oko tekstura u SA:MPu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Kako mogu vratiti s 14.7 na 14.6 ? Imam nekakve probleme oko tekstura u SA:MPu

Pa uninstalas te skines 14.6 i instaliras njih.......

13 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

To znam i ja, samo što ih ne mogu naći na stranici od AMDa a ne želim s drugih skidat

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

skini s guru3d slobodno

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

ja pokusavam skiniti eta  driver 14.7 i nikako da mi se instalira na windows  i pise opet 14.6

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

skinio sam 14.6 rc2 i opet imam isti problem

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Od 14.6 dx9 igre imaju probleme s texturama skini 14.4

13 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni se taj problem javi kada upalim SA:MP ili GTA:SA i kad mi npr. dođe poruka na FBu, ja pritisnem ALT & TAB i kad se vratim u igru, dobijem pokidane teksture....

Odjednom mi iz zemlje izlazi neki rog, iz mora neboder koji nema kraja, drveća imaju čudnu krošnju

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Instalirao cam novi mobile ccc 14.4 ja mislim, ugl s njim sam greškom instalirao neki amdov gaming program nešto ala origin i steam i nemogu ga nikako izbrisat s lica zemlje, jel se još ko zaje*a i zna li iko kako ga obrisat????

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Du_Jo_Cro kaže...

Instalirao cam novi mobile ccc 14.4 ja mislim, ugl s njim sam greškom instalirao neki amdov gaming program nešto ala origin i steam i nemogu ga nikako izbrisat s lica zemlje, jel se još ko zaje*a i zna li iko kako ga obrisat????

ne mozes ga izbrisat nikako,ja sam tako pokusavao sve zivo,i system restore ne pomaze cak,zgadio mi je AMD tad zivot jer sam jedino uspio rijesit se tog programa sa reinstalom windowsa

i ev ponosan nvidia vlasnik sam sad hah

BiH__Snowflake BF4
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kad ce novi WHQL draJveri?

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:56 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel ima kakav program s kojim se može ''prosilovat'' GPU takt?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mersimh kaže...
Du_Jo_Cro kaže...

Instalirao cam novi mobile ccc 14.4 ja mislim, ugl s njim sam greškom instalirao neki amdov gaming program nešto ala origin i steam i nemogu ga nikako izbrisat s lica zemlje, jel se još ko zaje*a i zna li iko kako ga obrisat????

ne mozes ga izbrisat nikako,ja sam tako pokusavao sve zivo,i system restore ne pomaze cak,zgadio mi je AMD tad zivot jer sam jedino uspio rijesit se tog programa sa reinstalom windowsa

i ev ponosan nvidia vlasnik sam sad hah

aaaaaaaaaaaa pa to je za poludit jeb*n ti život, da ga bar mogu maknit iz startupa..... ma ni to.... je*a in ja sve

15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

AMD Gaming Evolved je aplikacija koja se u biti zove Raptr. Potražite je u startupu, disableajte, otiđite u Programs and Features, pokrenite Revo, što god koristite za uninstall, obrišite i mirni ste. Zar je TAKO teško, ako već nešto sami ne možete riješiti, potražiti na netu rješenje, nego, ajmo, odmah reinstall Windowsa. Da, kenjaju i forsiraju taj app, ali ne znači da ste osuđeni na njega.

Ili, nakon instalacije drivera, pokrenuti Catalyst Installer Manager i obrisati AMD Gaming Evolved / Raptr od tamo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 17:14 (WackyZG).
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
WackyZG kaže...

AMD Gaming Evolved je aplikacija koja se u biti zove Raptr. Potražite je u startupu, disableajte, otiđite u Programs and Features, pokrenite Revo, što god koristite za uninstall, obrišite i mirni ste. Zar je TAKO teško, ako već nešto sami ne možete riješiti, potražiti na netu rješenje, nego, ajmo, odmah reinstall Windowsa. Da, kenjaju i forsiraju taj app, ali ne znači da ste osuđeni na njega.

Ili, nakon instalacije drivera, pokrenuti Catalyst Installer Manager i obrisati AMD Gaming Evolved / Raptr od tamo?

Pa najlakse je napravit NNF (next, next, finish), pa kasnije kukat.

Fino se na pocetku umjesto "Express" odabere "Custom" nacin instalacije i makne se kvacica sa "AMD Gaming Evolved App" (Raptr). Done.

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rupy kaže...

Pa najlakse je napravit NNF (next, next, finish), pa kasnije kukat.

Fino se na pocetku umjesto "Express" odabere "Custom" nacin instalacije i makne se kvacica sa "AMD Gaming Evolved App" (Raptr). Done.

Sad su sjebali s 14.6 i 14.7 betom, mođeš po Customu klikati kvačicu koliko hoćeš, ali se ne miče odabir instalacije. Zato sam rekao da se nakon instalacije pokrene CIM i odabere Uninstall/Repair pa makne Raptr. Ali istina je, najlakše je next, next, finish, pa onda ajme majko, što bi, ovo ništa ne valja, pljuć bljuv po AMDu.

13 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

A za šta služi taj AMD Gaming Evolved App

Ja sam novi u AMDu pa ne kužim najbolje :S

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

@Dex.pwn: http://www.amd.com/en-us/markets/game/downloads/raptr

 

Ukratko, gaming social app, sa skupljanjem bodova i "optimizacijskim" algoritmom za određene igre. Bodove možeš mijenjati za sweepstakes (ulaznica za tombolu, dijele se igre, poneki komad softwarea ili sl). Plus, imaš mogućnost rađenja screenshotova i snimanja / streamanja svoj gameplaya.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 18:12 (WackyZG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
WackyZG kaže...

Sad su sjebali s 14.6 i 14.7 betom, mođeš po Customu klikati kvačicu koliko hoćeš, ali se ne miče odabir instalacije. Zato sam rekao da se nakon instalacije pokrene CIM i odabere Uninstall/Repair pa makne Raptr. Ali istina je, najlakše je next, next, finish, pa onda ajme majko, što bi, ovo ništa ne valja, pljuć bljuv po AMDu.

Ok, nisam znao da su to pohebali...thx. Ispravit ce valjda sa sljedecom verzijom. Jos sam na official 14.4. Rade savrseno, pa ne diram.

15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja sam morao pobjeći s 14.4 stable jer sam imao BSOD svako malo, pogotovo dok bi Flash radio. Mada, sada na 14.6 i na 14.7 imam pucanje tekstura, i to nigdje drugdje, već na webu, tak da si razmišljam, ak se još koji put dogodi, screenshot i pravac u Futuru, dok još imam garu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

ma sj*bu oni život kad god stignu, al evo još nisan ima problema osim sa ovon aplikacijon........ ko će znat kako se ona zove....... i btw šta ću tražit po internetu kad iman savršeno dobre ljude na forumu da mi objasne... Hvala prijatelju sve rješeno. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Du_Jo_Cro kaže...

ma sj*bu oni život kad god stignu, al evo još nisan ima problema osim sa ovon aplikacijon........ ko će znat kako se ona zove....... i btw šta ću tražit po internetu kad iman savršeno dobre ljude na forumu da mi objasne... Hvala prijatelju sve rješeno. {#}

Nisi mi ti toliko digao živac koliko mi ga je digao mersimh. Umjesto da malo prolurka, da shvati što je instalirao, lakše je bilo raditi reinstall i mijenjati grafičku. 

 

Sure is summer in here!

12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
WackyZG kaže...
Du_Jo_Cro kaže...

ma sj*bu oni život kad god stignu, al evo još nisan ima problema osim sa ovon aplikacijon........ ko će znat kako se ona zove....... i btw šta ću tražit po internetu kad iman savršeno dobre ljude na forumu da mi objasne... Hvala prijatelju sve rješeno. {#}

Nisi mi ti toliko digao živac koliko mi ga je digao mersimh. Umjesto da malo prolurka, da shvati što je instalirao, lakše je bilo raditi reinstall i mijenjati grafičku. 

 

Sure is summer in here!

jarane izbrisao sam ja i aplikaciju bio i fino sve registry fajlove tog sran.a i opet kad odem u instalaciju vec mi zakaceno i zaladjeno to raptr sranje bilo

a nisam mijenjao karticu zbog toga vec mi je srala 270X i imao sam uzasan usage od 60 do 70% na i7ici pa sam uzeo nvidiu od jarana i miran

a takodje mi je shadowplay bio merak uvijek sad AMD nek malo unaprijedi svoju aplikaciju da moze snimat i mikrofon i nek srede drivere vise da rade svima kako treba (a to nece nikad) i bit cu opet AMD user sto se tice grafickih :D

BiH__Snowflake BF4
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da je meni znat sta neki ljudi rade s grafama i s driverima za grafe i sa kompletnim kompovima pa da im stvaraju tolike probleme !!?!!

 

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
9 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
nicky.sl kaže...

Da je meni znat sta neki ljudi rade s grafama i s driverima za grafe i sa kompletnim kompovima pa da im stvaraju tolike probleme !!?!!

 

Također, uostalom, ak je komp baš beton, opališ instalaciju Windows-a i za sat, dva imaš sustav sa svim programima gore, više vremena potrošim dok odlučim što ću igrat!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
10 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
nicky.sl kaže...

Da je meni znat sta neki ljudi rade s grafama i s driverima za grafe i sa kompletnim kompovima pa da im stvaraju tolike probleme !!?!!

 

BF4

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Du_Jo_Cro kaže...
nicky.sl kaže...

Da je meni znat sta neki ljudi rade s grafama i s driverima za grafe i sa kompletnim kompovima pa da im stvaraju tolike probleme !!?!!

 

BF4

Ja od prvog dana derem po 14.6 i sve ok na bf4.

Ajd' imao sam 14.4 jedan dan,al' nakon BSODa i par freeza vratio se na novo.

Kladim se da vam nesto drugo bloka drivere,možda oni nisu full stabilni,ali nasa sranja na HDD pogorsavaju stvar.

Izgleda da je ovo vjecni zakon:

veca promjena hardwera / softwera=winsi na novo.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
10 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

ma naravno ali 90 posto ljudi sta igra bf navlači fpse i izvlači max iz kartica i procesora, upravo radi toga amd dice i ekipa ispaljuju updatove svako malo.... poprave jedno sjebu drugo.... kupi kompjuter od 30 000kn pa nečeš imat nikakvih problema i nikad se nečeš požalit, al nas 90 posto nek se jebe......

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice