Top Gear

poruka: 477
|
čitano: 79.624
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Top Gear

Kako da puste nešto što nije snimljeno?

13 godina
offline
Re: Top Gear
Dardevil kaže...

Kako da puste nešto što nije snimljeno?

 

 

Jos dvije epozide ako se ne varam su snimljene ali su rekli da ih nece prikazivati od kad je Clarkson popusio suspenziju.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Top Gear

Bez obzira na sve, ja sam potpisao onu peticiju za Ckarksona, i vjerujem da će BBC više popušiti zbog Clarksona što su ga otkantali nego da dovedu i ne znam koga u emisiju! 

Ma niti May niti Hammond sigurno neće raditi bez njega, u to se mogu okladiti, u bilo što!!!!

ATJ Lučko
13 godina
online
Re: Top Gear
ATJLučko kaže...

Bez obzira na sve, ja sam potpisao onu peticiju za Ckarksona, i vjerujem da će BBC više popušiti zbog Clarksona što su ga otkantali nego da dovedu i ne znam koga u emisiju! 

Ma niti May niti Hammond sigurno neće raditi bez njega, u to se mogu okladiti, u bilo što!!!!

 

Čuj ovoga...haha ti ih osobno poznaješ?

13 godina
offline
Top Gear

Šaka, ajde se skoncentriraj i smiri malo konje!!!!!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Top Gear
dad0r kaže...
Dardevil kaže...

Kako da puste nešto što nije snimljeno?

 

 

Jos dvije epozide ako se ne varam su snimljene ali su rekli da ih nece prikazivati od kad je Clarkson popusio suspenziju.

Snimljeni su prilozi, ali ne i dijelovi u studiju, njih snimaju svaki tjedan prije prikazivanja(u srijedu, u nedelju se prikazuje).

 

Žao mi je emisije, ali rekli su May i Hammond da su oni u paketu s Clarksonom tako da uopće ne sumnjam da ćemo ih opet gledati. Vidim da ljudi dosta priželjkuju da ih Netflix preuzme, mislim da bi to bila savršena opcija.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Još kad bi Netflix bio dostupan u HR.

 

A za Top Gear i Clarksona, stvarno mi je žao, to mi je bio i ostat će najdraži show.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Top Gear

Jedan moj mali doprinos za Clarksona!!!! 

 

LINK; https://mobile.twitter.com/Independent/status/580743283783180288/photo/1

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Top Gear

 Pretpostavljam da će se oni oformit opet (njih trojica) i radit Top Gear za neku drugu kuću pod drugim i menom (da izbjegnu tužbe i to) i da će prcat BBC koliko god je to moguće kao što su prcali bivšeg Stiga kad se otrgo s lanca. Ja sam veliki fan Top Gear-a i ako njih tri rade neki show, kako god se zvao ja ću gledat. A BBC je glup ko k...c. Umjesto da je recimo kaznio Clarksona disciplinski i opalio ga po đepu a ostavio naravno show, oni ga otpuste i opale sebe po đepu. Pa Top Gear ima zarađuje više para nego bilo šta što rade.

15 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Vrijeme je da BBC izvadi ovo iz guzice

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 19:18 (zerocool12).
12 godina
offline
Top Gear

Sad nek gledaju one Midwife... ili sta je vec sprdo Clarkson :D BBCu zelim da propadne, a ovom trojcu samo da nadu nou kucu..

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Top Gear

Neće BBC propasti, mogu oni bez Top Geara ali Top Gear ne može bez Clarksona jer on je srce te emisije i bez njega to više neće biti to. Šteta

12 godina
offline
Top Gear

bez veze da su mu dali bucu.

al opet, ni top gear nije onakav kakav je bio pred 5 i više godina, al svejedno sam ih pratio svake nedjelje. show je bio jedinstven.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
14 godina
offline
Re: Top Gear

Šteta, velika šteta. Ko zna kada ćemo opet vidjeti njih tri zajedno na televiziji.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 19:51 (x18x05x).
10 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Znači ništa od Laferrari vs P1 vs 918

12 godina
offline
Top Gear

ništa. a taman su pribavili sve dozvole

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ova zadnja epizoda je bila prejebena i baš mi je žao što je gotovo.

Bilo je tužno gledati prazan hangar bez Clarksona.


Nadam se da će nova serija biti dobra!

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Top Gear

Uf, kraj epizode dočekan sa suzom u oku, naravno, zbog smijeha

žao mi je što je došao kraj jedne epohe, ali se i nadam da će novi show biti ili ovakav ili nešto novo, nešto divlje

12 godina
offline
Top Gear

Clarkson i ekipa snimaju za Amazon Prime, prva sezona 2016.-e

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
13 godina
offline
Top Gear

Da ga je8em, meni je Oooopako krivo i žao što se više nikada neće moći gledati PRAVI Top Gear! 

Sve je to u redu sa gospodom Clarkson, May i Hammond, ali "onaj" štimung, onaj feeling će uvijek faliti! 

 

A bedačekima sa BBC-a želim puuuuno gorkih trenutaka zbog ovakvih nepromišljenih poteza!!!!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ja vjerujem da će biti ista stvar, ali malo više će provocirati BBC i imati drugi naziv za Stiga 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Top Gear
Tražim epizodu top geara u kojoj su stavili trubače nazad u 3 auta i testirali kao koji je najprostraniji odozada.
Mislim da su u igri bili neki BMW serije 5 ili 7 protiv Mercedesa E klase ili S mozda.. Nisam siguran točno, al neki znalac bi mi možda mogao pomoći da pronađem epizodu :)
youtube.com/mislavbusic
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear

Seazona 15 epizoda 2 mislim.

 

Ima i dodatak na epizodu:

[✔] Your mom 1/1
12 godina
offline
Re: Top Gear

Stvarno je u toj epizodi, svaka čast! :)

Negdje oko 10-te minute epizode počinje, traje 2 ipo minute. Hvala ti!

youtube.com/mislavbusic
12 godina
offline
Re: Top Gear
Nova sezona izlazi 8.5. sljedece godine. Nesto to brzo oni snimaju i krecu dalje...
Look! That turbo has an engine!
14 godina
offline
Top Gear

Neka,neka :D

8 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Nova epizoda je predobra  said no one ever 

 

 

 

14 godina
offline
Top Gear

po meni ko sam u kuci 3...bez pravog kevina nema nista...

 

Ovaj chris se toliko trudi biti ko oni,uhvatio sam ga kako dize kaziprst na svakoj ruci i kaze "but.." u stilu jeremy-a,te njegov "some say" nikad nece biti kao jezza-in...a bas ima iritantan i glas i smijeh...

 

Koncept je dobar(producent isti),utrkivanja,usporedbe i sve to no voditelji mi nikako ne pasu,koda se previse trude biti kao prijasnji trojac.

14 godina
offline
Top Gear

pogledao epizodu....nema nista bez stare ekipe

Stranice su trenutno nedostupne.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice