Top Gear

poruka: 477
|
čitano: 79.561
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Top Gear
chutac kaže...

Nisu se spustili na njihov nivo.

Ovi nisu divljaci nego samo seronje u nekim slučajevima(ovaj npr.) ako su znali za to, a ono je bilo divljaštvo.
Rulja od parsto ljudi koja ih je slijedila u hotel, presretala aute i htjeli ih ubiti. Nema toga što su mogli napraviti da se ovo opravda.. 

 

 

Fanu, kako bi tebi bilo da ideš kroz Srbiju sa HR naljepnicom i registracijom "VU 991 HV"(koju si dobio na registraciji) i da te nekih 200 luđaka počne kamenovat i pokuša te ubiti?

 

zavisi, jel bi bio u konvoju od 31 auta i sa 4 tona najbolje snimateljske opreme i jel me svi poznaju kao sarkasticnog starca kojeg povezuju sa nacionalizmom i rasizmom? :)

 

a to za registraciju i da su je "dobili" ne pusim

i ne odobravam divljastvo, ali ni ne odobravam englesko podje*avanje zbog kojeg su kad tad morali naje*ati, sto im se sad i dogodilo (i onda se cude pa kako pa zasto, nije fer.. daj molim te)

 

uostalom vidjeli smo samo jednu stranu price (i to od jedne od najvecih tv kuca na svijetu), tako da i o tome malo razmisli

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 20:54 (Fanu).
11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Kako možete opravdavati doslovno retarde koji se naljute oko tablice? Da li bi vas naljutila tablica?

 

Pa ljudi u šta ste se to pretvorili, Vu 1992 ili ne, kakve to veze ima sa vama?

 

Ponašate se kao budalaste nacionaliste i sramota je da se takav govor uopće čuje u 21. stoljeću. Uvrijeđen tablicom... Hahahahaha...

13 godina
offline
Re: Top Gear
Fanu kaže...
chutac kaže...

Nisu se spustili na njihov nivo.

Ovi nisu divljaci nego samo seronje u nekim slučajevima(ovaj npr.) ako su znali za to, a ono je bilo divljaštvo.
Rulja od parsto ljudi koja ih je slijedila u hotel, presretala aute i htjeli ih ubiti. Nema toga što su mogli napraviti da se ovo opravda.. 

 

 

Fanu, kako bi tebi bilo da ideš kroz Srbiju sa HR naljepnicom i registracijom "VU 991 HV"(koju si dobio na registraciji) i da te nekih 200 luđaka počne kamenovat i pokuša te ubiti?

 

zavisi, jel bi bio u konvoju od 31 auta i sa 4 tona najbolje snimateljske opreme i jel me svi poznaju kao sarkasticnog starca kojeg povezuju sa nacionalizmom i rasizmom? :)

 

a to za registraciju i da su je "dobili" ne pusim

i ne odobravam divljastvo, ali ni ne odobravam englesko podje*avanje zbog kojeg su kad tad morali naje*ati, sto im se sad i dogodilo (i onda se cude pa kako pa zasto, nije fer.. daj molim te)

 

uostalom vidjeli smo samo jednu stranu price (i to od jedne od najvecih tv kuca na svijetu), tako da i o tome malo razmisli

 Da razmislim što ?? Englezi jesu zajebanti i to svatko zna ali što bi to trebao razmisliti da mi bude uredu onako divljaštvo ?? Naravno da ni ja ne pušim da je tablica slučajna jer znam kakvi su oni dobro ali to veze s pameću svejedno nema što se tamo desilo. Odobravo ja takvu zajebanciju ili ne rekacija rulje je bila divljačka. Ja se nemam što zapitat jer mi je sve savršeno jasno ali se ti možeš malo zapitat ako tako razmišljaš kolega {#}.

11 godina
offline
Top Gear

ako si ti tolerantan ne znaci i da su drugi (pogotovo ne veterani) 

bili su upozoreni na pocetku puta da bi moglo biti problema, svjesno su to zanemarili i nastavili po svom

rulja nije kamenovala 3 simpaticne starkelje koji rade na TVu, vec konvoj od 31og auta (kontam da rulja nije ni znala sta se vise snimalo, vec su samo vidjeli ogromnu britansku snimateljsku ekipu za koju su culi da ide na falklande..)

 

ponavljam, vidjeli smo samo jednu stranu price..

 

i ne znam zasto se pravite da je sve ovo divljastvo zbog jedne tablice..vazno je sta ona predstavlja stanovnistvu argentine (ocito vise ovima na jugu zemlje koji su odlucili raditi probleme, nego ovima na sjeveru), niti ste upuceni u animozitet izmedju te 2 nacije (koji zestoko traje i do dan danas)..

 

od mene dosta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 21:19 (Fanu).
15 godina
neaktivan
offline
Top Gear
Kad malo bolje razmislim možda je sve to samo marketinški trik?
--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
offline
Top Gear

Jel moze netko u PM bacit torrent za obje epizode, od kad nema piratebaya totalno sam izgubljen :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Top Gear

ima na eztv

HŽV
10 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
SimeKZ kaže...

Jel moze netko u PM bacit torrent za obje epizode, od kad nema piratebaya totalno sam izgubljen :D 

 Imas na kickass, vrlo dobar torrent site, tamo ti sigurno ima :D

CoolerMaster Support
11 godina
offline
Top Gear

Slike auta nakon sto ih je policija zapljenila. Samo mi je zao Esprita :/

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
14 godina
offline
Top Gear

Uparvo je počeo Top Gar Live interview, kao neki preview za iduću sezonu: 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Top Gear

vrhunska mi je prva ep, ubija me jeremy sa onin o argentini, mislin da su svi ocekivali da se ispricaju ili nesto tako

HŽV
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Jeste skužili Čilenaske zastavice na odjeći? 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
Re: Top Gear
chutac kaže...

Jeste skužili Čilenaske zastavice na odjeći? 

 

 Da, da, da... prebio je lik sa onom isprikom takoder. Za prvu epizodu mogu reci da je vrhunska.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ima li itko link do 1. dijela Patagonia speciala?

13 godina
neaktivan
offline
Top Gear
Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Top Gear

Da bi takav show otkazali? nema smisla, pa radio je puno gore stvari... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

I sad su se nakupile pa je najebao.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
Ako se ne varam, top gear je clarksonov proizvod, prema tome slobodno on s njim u krajnjem slučaju ode na npr. itv... Pitanje je tko bi ga uzeo :)
15 godina
offline
Re: Top Gear
pavac kaže...
Ako se ne varam, top gear je clarksonov proizvod, prema tome slobodno on s njim u krajnjem slučaju ode na npr. itv... Pitanje je tko bi ga uzeo :)

 AFAIK prodao je prava.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
offline
Top Gear

ma nisu otkazali show (još) niti su clarksonu dali bucu, već je on pod istragom, a show se neće emitirat dok ta trakavica traje.

šteta, show definitivno nije na razini zadnjih godina, osim specijala koji su uvijek zanimljivi, al bilo bi šteta da ih maknu kompletno. ovo je još jedan primjer koliko je politička korektnost i forsiranje iste čak i u zabavnim emisijama  zatucana stvar.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
14 godina
offline
Re: Top Gear
Il ga voliš ili ne, takav je lik i jeb ga.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Top Gear

Napisali su da i traže moguću zamjenu za njega, teško da će se izvući. Već se nekoliko puta javno ispričavao, očito samo da popravi imidž. Kad si tvrdoglav i umišljen sr*nja se brzo nakupe.

GIF galerija s nekim dobrim trenucima 

Do not feed the trolls!!
15 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Taj njegov humor je bio dio showa (naravno neke stvari su malo previše,pogotovo ako se izruguješ s ljudskim stradanjima) i bez toga show neće biti isti. A sve one plačip*čke kojima je to smetalo nek uzmu neku tabletu. Trebali bi svi biti kao bosanci, najbolje viceve o bosancima sam čuo od bosanaca.

--------------------------------------------------------------------------------------------
14 godina
offline
Top Gear

SJW's on crusade. 

Ta pretjerana politicka korektnosti i ostala liberalna sr*** su uzela previse maha.

Danas nesmijes više nikog niti pogledat, odmah se nesto place da ga ugnjetavas. Gluposti.

15 godina
offline
Re: Top Gear

Teško da bi mi emisija bez njega  bila gledljiva, jednostavno jbš. scenarij ako nemaš dobrog voditelja.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
offline
Re: Top Gear
Ma na kraju ce mozda dobiti packu i nastavit ce kao i do sada.

Nema Top Geara bez njega
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Gledajte, Top Gear je smiješan zbog njih trojice u paru, i čim bi se nekoga maknulo i zamijenilo s nekim novim, to više jednostavno ne bi bilo to.

Naravno da je i BBC toga svjestan, i naravno da žele iskoristit još tih par sezona koje imaju dok su Jeremy i James još tu, i iz tog razloga im nitko neće ništa.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
offline
Re: Top Gear

LaFerrari vs McLaren P1 vs Porsche 918

 

Možda ih nećemo vidjeti na neutralnoj stazi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 19:13 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Top Gear

I ode Clarkson. Hoće sad pustiti ostale epizode?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice