The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 406.718
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: The Walking Dead

Dosadno i glupo. Fkt pretjeruju s tim da je svaka epizoda fokusirana na jendom liku

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Najbolje bi bilo da sad ubace jos 7 ,8 novih grupano da svaku epizodu prikazivaju po jednu i tako da seriju zavrse negde na 25 sezoni .. znaci uzas glupost i dosada skroz sam ne zaniterosovamo gledao 5 epizoda ove seozone (osim prve ) znaci nista znacajno se nije dogodilo ili pomaklo samo razvlace rastezu ...
Repent the end is near!
10 godina
offline
The Walking Dead

uglavnom uzas epizoda stvarno ubija to jedna epizoda jedan lik,jadno jadno,najbolji dio ove serije mi je bila farma i zatvor nakon toga sve gore i gore...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2016 22:13 (toma20).
12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

divim vam se kako se mozete natjerati gledati ovo.. meni je 1 sezona bila zanimljiva samo i nakon one sapunice u 2 sezoni sam prestao pratiti. vidim nisam pogrijesio..

xfact
14 godina
offline
The Walking Dead

Vrijeme je da se serija privede kraju, ovo vise nema smisla... Previse razvlacenja. A sto je najgore, znamo da se serija nece zavrsit sigurno ove sezone. Seriju gledam samo iz navike. 

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ovo je sve gore i gore,radnja je užas.
Doslovno ništa se ne desi 45 minuta serije.
Sve sam bliže odustajanju jer ovo više nema smisla.
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
The Walking Dead

ja imam osječaj da nam netko vrijeđa inteligenciju

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
dzelo kaže...

Vrijeme je da se serija privede kraju, ovo vise nema smisla... Previse razvlacenja. A sto je najgore, znamo da se serija nece zavrsit sigurno ove sezone. Seriju gledam samo iz navike. 

 Potvrđena je i 8 sezona.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Walking Dead
boxer kaže...
dzelo kaže...

Vrijeme je da se serija privede kraju, ovo vise nema smisla... Previse razvlacenja. A sto je najgore, znamo da se serija nece zavrsit sigurno ove sezone. Seriju gledam samo iz navike. 

 Potvrđena je i 8 sezona.

 Cak su i neke meksicke sapunjare zanimljivije. Bar se nesto odvija....

9 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Naj slabija epizoda do sada, pola prespavao pola jedva čekao da prođe.

Cijenite više pitku vodu.
14 godina
offline
The Walking Dead

6.4 ocjena na imdb zadnje epizode, sve govori, cak i previse.. bas mi ide na k**c to jedna epizoda jedan lik

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Ovim nacinom mogu snimit 10 sezona bez da se dogodi nesto znacajno...

 

Ovo je hebanje u mozak

11 godina
odjavljen
offline
Re: The Walking Dead
dr.jazz kaže...

Ovim nacinom mogu snimit 10 sezona bez da se dogodi nesto znacajno...

 

Ovo je hebanje u mozak

 To rade od 3. sezone..

<----skorvy----> [tcbalkan.eu]
12 godina
offline
The Walking Dead

Jedna od najgorih ako ne i najgora epizoda. Malo objasnjenja ko je ko nebi skodilo, sve nekako "zbrda, zdola". Ova epizoda im stvarno nije trebala. Umjesto da napokon krenu sa radnjom maksimalno kolko ide, oni prikazuju ovakve gluposti. 

 

Mada su dosta fokusi bili na kucicom sa oruzijem itd. Pa je lako moguce da ce se tako opremit za negana.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Odgledao prvu epizode zadnje sezone konacno danas... Ovaj bleji dok mu ubija prijatelje, a, ako nista, bar ga je mogap lagano skrkati. Objektivno, ne znam tko je ocekivao ista bolje. Cak je i prva epizoda sezone teski promasaj. Imam osjecaj da je najbolje da preskocim na slijedecu sezonu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 0:40 (Mrgud Veliki).
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead

Je, najbolje je. I ja ti to savjetujem. Preskoči odmah na sljedeću sezonu.

16 godina
offline
The Walking Dead

Onda, kakva je sinoćnja epizoda, jel ko gledao? Je li se stvari napokon malo mrdaju?

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
tnakir kaže...

Onda, kakva je sinoćnja epizoda, jel ko gledao? Je li se stvari napokon malo mrdaju?

 Ako ne bude pucnjave i ubistava u ovoj epizodi serija bi mogla lagano na hlađenje...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
offline
The Walking Dead

a ne znam ni sam vise sta da kazem u vezi serije,ova epizoda nesto bolja od prosle,jedino sta se sjecam prve sezone su bile uvijek super jer me kraj epizode tjera da gledam drugu...a ovo sada je bas suprotno

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
toma20 kaže...

a ne znam ni sam vise sta da kazem u vezi serije,ova epizoda nesto bolja od prosle,jedino sta se sjecam prve sezone su bile uvijek super jer me kraj epizode tjera da gledam drugu...a ovo sada je bas suprotno

 Ma ova zadnja nije bila loša, OK je po mojim standardima. Imamo tu i tamo iznenađenja i odmetnute pojedince sa očito jakim nagonom za ubijanje. Negan ima da najebe ko' žuti čim ga se dočepaju. Ima da mu Lucille viri iz dupeta

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
online
Re: The Walking Dead

Oni su na kraju zanimljivu seriju pretvorili u jako dosadnu seriju s ovom tekućom sezonom. S obzirom da se ama baš ništa ne dešava i razvija na rubu sam da prestanem gledat potpuno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 23:59 (itomic009).
14 godina
offline
The Walking Dead

najdosadnija epizoda po meni u cijeloj seriji, cak sam i ubrzavao malo u nekim dijelovima sta mi se nikad nije desilo dosad... da je bilo koja druga serija odavno bi prestao gledat

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
The Walking Dead

Ovaj Negan je postao strašno naporan sa svojim preglumljavanjem.

Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
boxer kaže...

Ima da mu Lucille viri iz dupeta

 Lucile će se slomiti pod pritiskom... samo čekaj...

12 godina
offline
Re: The Walking Dead
tnakir kaže...

Ovaj Negan je postao strašno naporan sa svojim preglumljavanjem.

 Citaj strip, pa onda se vrati nazad duboko udahni i procitaj sta si napisao.

 

Negan je vrhunski skinut, stvarno vrhunski. Sarkasticni supak.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
SimeKZ kaže...
tnakir kaže...

Ovaj Negan je postao strašno naporan sa svojim preglumljavanjem.

 Citaj strip, pa onda se vrati nazad duboko udahni i procitaj sta si napisao.

 

Negan je vrhunski skinut, stvarno vrhunski. Sarkasticni supak.

Čitam strip, a i dalje tvrdim da je Negan naporan. Mislim da ti ne znaš šta je definicija sarkazma. Negan je jednostavno naporan. Radije bih dobio Lucille u facu nego njega morao slušat 2 minute.

Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead

U odnosu na strip Negan je vrhunski skinut, kako si i rekao. Perfektno... To nitko ne osporava

 

No tnakir što je htio reći jest da ide na živce njegovo ponašanje, izgovaranje riječi na slogove i slične stvari.

Jednostavno boli mozak kad to slušaš i gledaš iz epizode u epizodu...

16 godina
offline
The Walking Dead

Meni je taj njegov govor odličan, stvarno uvjerljivo zvuči, al mi kvari sav dojam kad vidim kak je štrkljav.

Kad je držao Judith na rukama pod kraj epizode u kratkoj majici, jbt izgleda anoreksično xD

 

A nije mi ni jasna ova epizoda sa Carlom, koja svrha kad smo od početka znali da neće ubit Negana mada je bilo prilike. 

Carl mi se stalno mijenja u očima haha, malo je badass i ispadne hrabri, a malo me zivcira s tim frajerisanjem.

 

Aj barem Isus bio pametan i ostao u njihovom kampu i riješio nekaj s Darylom ak sam dobro skužio da mu je on dao ključ.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
tommy2103 kaže...

Meni je taj njegov govor odličan, stvarno uvjerljivo zvuči, al mi kvari sav dojam kad vidim kak je štrkljav.

Kad je držao Judith na rukama pod kraj epizode u kratkoj majici, jbt izgleda anoreksično xD

 

A nije mi ni jasna ova epizoda sa Carlom, koja svrha kad smo od početka znali da neće ubit Negana mada je bilo prilike. 

Carl mi se stalno mijenja u očima haha, malo je badass i ispadne hrabri, a malo me zivcira s tim frajerisanjem.

 

Aj barem Isus bio pametan i ostao u njihovom kampu i riješio nekaj s Darylom ak sam dobro skužio da mu je on dao ključ.

Isus je prvi puta u Neganovoj bazi pa se postavlja pitanje otkud zna gdje su odveli Daryla i gdje ga drže, usput otkud mu ključ od samice, te zar nebi otključao samicu a ne da mu piše porukicu?

 

Sumnjam na Dwightovu ženu.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
The Walking Dead

Da vidimo sta ce uciniti Rosita i ovaj Spencer. A nije mi jasno zasto je Kraljevstvo iskljuceno, ocekivao sam da ce vise paznje posvetiti njima. Bas me zanimaju oni, ocekujem njihovo skorije pojavljivanje, te posebno zbog Carol, te njihovog nacina borbe protiv Negana. Bas sam ocekivao da te otrovane svinje pocnu djelovati u Neganovom kampu. 

 

A sto se tice Daryla i kljuca, mislim da je to Dwightova zena. Kako god ova epizoda nas je natjerala da geldamo slijedecu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice