Slipknot

poruka: 37
|
čitano: 3.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Šta mislite o tom bandu?

Evo dvi njihove pisme

Neznam šta da napišem :)
16 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Loš bend koji slusaju djecica jer ih njihovi roditelji tlace.

 

Pitalo se za misljenje :D

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot

Bolje i to nego Justin Bieber Smijeh

Neznam šta da napišem :)
15 godina
neaktivan
offline
Slipknot

KAkve su to pjesme? Jel se to uopce moze nazvat pjesmama?

FAIL
13 godina
offline
Slipknot

Dečki su dobri!

And Justice For All....... Metallica Forever!
15 godina
offline
RE: Slipknot
AA-d00d kaže...

Loš bend koji slusaju djecica jer ih njihovi roditelji tlace.

 

Pitalo se za misljenje :D

hahaha mocno :D

Neznam za ostale al ova mi je pjesma od njih odlicna:


(Slipknot - Duality)

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 21:25 (markoal).
14 godina
offline
RE: Slipknot

Meni najvise smeta sto se maskiraju,sta se srame sami sebe,a kao sam bend ih bas ne slusam jer inace ne volim te Metal bendove od 2000-te pa nadalje.

If you squeeze my lizard, ll put my snake on you!
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

ja ih obozavam,, duality , before i forget i psyhosocial su mi najdraze, btw jel slusa ko drowning pool , to mi je jedna od najdrazih metal grupa a nisu bas poznati?

16 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Ma nema to veze sa sramom, to im je takav stil.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Nisu to Lordi da su uvik pod maskama

Neznam šta da napišem :)
15 godina
offline
RE: Slipknot
athlon64 kaže...

ja ih obozavam,, duality , before i forget i psyhosocial su mi najdraze, btw jel slusa ko drowning pool , to mi je jedna od najdrazih metal grupa a nisu bas poznati?

Od Drowing Pool, Let the bodies hit the floor, me malo baca na Duality i na

.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

isto volim

Neznam šta da napišem :)
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

od poola je bodies dobra ali enemy,shame,this life i full circle mi definitivno najdraze.

15 godina
neaktivan
offline
Slipknot

moje mišljenje? komercijalno smeće...

I am awesome.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 0:36 (dj_beni).
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

jel istina da su na koncertu raskomadali svinju sa motornom pilom i polijali publiku sa krvlju ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 0:40 (xnight_hunterx).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
xnight_hunterx kaže...

jel istina da su na koncertu raskomadali svinju sa motornom pilom i polijali publiku sa krvlju ?

Ne

 

 

Inače bend kojeg baš ne volim jer što su više na sceni su veća komercijala i pozeri. Ali nije da ih mrzim itd. , imaju nekoliko pjesama koje su mi ok za poslušati, ali opet ništa posebno.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 0:50 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Ako je ovo komercijala, koji su vama najdraži heavy metal/ hard rock bandovi?

Neznam šta da napišem :)
14 godina
protjeran
offline
RE: Slipknot
Cerina15 kaže...

Šta mislite o tom bandu?

Evo dvi njihove pisme

imaju par dobrih pjesama al ostatak su sranje...ne sviđaju mi se.....ja sam više za ove starije bendove (Maideni, Metallica, AC/DC...)

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
15 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Svidio mi se Before I Forget jer je na Motorstorm soundtracku :D

PSN: filip99 // If you're a woman, and you're watching my sig, THEN WHAT THE HELL ARE YOU DOING OUTSIDE OF THE KITCHEN!?!?
15 godina
odjavljen
offline
Slipknot

1. album mi je OK.... kasnije su se prodali.

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
15 godina
offline
Slipknot

I meni su oni loš bend,uglavnom bend za klince koji prolaze metal fazu.Neki dan sam vidio nekog klinca fura Slipknot majicu naprijed piše Slipknot,a na leđima pentagram.Od metala volim samo starije bendove (Maidene,Slayer,Anthrax itd.),inače ne volim ni AC/DC - jednostavno mi ne pašu - pa štovatelji AC/DC-a i Slipknotovci nemojte zamjerit.Sramim se

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
Xbox360 Modder kaže...

I meni su oni loš bend,uglavnom bend za klince koji prolaze metal fazu.Neki dan sam vidio nekog klinca fura Slipknot majicu naprijed piše Slipknot,a na leđima pentagram.Od metala volim samo starije bendove (Maidene,Slayer,Anthrax itd.),inače ne volim ni AC/DC - jednostavno mi ne pašu - pa štovatelji AC/DC-a i Slipknotovci nemojte zamjerit.Sramim se

Ha?

 

Kakve veze ima AC/DC sa metalom?

PSN: filip99 // If you're a woman, and you're watching my sig, THEN WHAT THE HELL ARE YOU DOING OUTSIDE OF THE KITCHEN!?!?
14 godina
neaktivan
offline
Slipknot

Jel može neko reč koja je razlika između rocka i metala. Čita sam na wikipedi ali nema konkretnih razlika, ima samo kad je nastalo i to....

Neznam šta da napišem :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Slipknot
Cerina15 kaže...

Jel može neko reč koja je razlika između rocka i metala. Čita sam na wikipedi ali nema konkretnih razlika, ima samo kad je nastalo i to....

pa poslusaj pa ces znat.... 

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
dj_beni kaže...

moje mišljenje? komercijalno smeće...

kazes komercijalno smece. E pa vidia bi tebe kada bi ti neko ponudia ugovor kako bi odma skocia za lovon. Racunaj da vecina clanova bendova nisu zavrisili skolu tako da im je muzika jedino sto im je otalo, a na taj nacin nije bas lagano zaraditi. Zato nemoj tu pametovati jer nemas pojma kroz sto sve ljudi prolaze.

 

I meni su oni loš bend,uglavnom bend za klince koji prolaze metal fazu.Neki dan sam vidio nekog klinca fura Slipknot majicu naprijed piše Slipknot,a na leđima pentagram.Od metala volim samo starije bendove

 

Neke ljude malo agresivnia glazba ispunjava, bas san neki dan skinia diskografiu i uglavnom vecina pisma su šrotovi no imaju par odlicnih koje su ih progurali. Jedino sto me nervira ova zadnja generacia balavaca su vecinom metalci koji se furaju na emo style samo radi ekipe, ocigledno imaju previse problema u obitelji pa se povlace u sebe

...living in my own world, in my own illusion...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 13:36 (labrovic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
Cerina15 kaže...

Jel može neko reč koja je razlika između rocka i metala. Čita sam na wikipedi ali nema konkretnih razlika, ima samo kad je nastalo i to....

Metal je očito malo žešći Smijeh

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
dj_beni kaže...

moje mišljenje? komercijalno smeće...

Šta reći kad me čovek preduhitrio...

Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
skank666 kaže...
Cerina15 kaže...

Jel može neko reč koja je razlika između rocka i metala. Čita sam na wikipedi ali nema konkretnih razlika, ima samo kad je nastalo i to....

pa poslusaj pa ces znat.... 

Nemam ja baš sluha za glazbu Izlanuo se

Neznam šta da napišem :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slipknot
Cerina15 kaže...
skank666 kaže...
Cerina15 kaže...

Jel može neko reč koja je razlika između rocka i metala. Čita sam na wikipedi ali nema konkretnih razlika, ima samo kad je nastalo i to....

pa poslusaj pa ces znat.... 

Nemam ja baš sluha za glazbu Izlanuo se

Skužit ćeš, nije to naučna fantastika.

PSN: filip99 // If you're a woman, and you're watching my sig, THEN WHAT THE HELL ARE YOU DOING OUTSIDE OF THE KITCHEN!?!?
15 godina
offline
RE: Slipknot
AlienWare1 kaže...
Xbox360 Modder kaže...

I meni su oni loš bend,uglavnom bend za klince koji prolaze metal fazu.Neki dan sam vidio nekog klinca fura Slipknot majicu naprijed piše Slipknot,a na leđima pentagram.Od metala volim samo starije bendove (Maidene,Slayer,Anthrax itd.),inače ne volim ni AC/DC - jednostavno mi ne pašu - pa štovatelji AC/DC-a i Slipknotovci nemojte zamjerit.Sramim se

Ha?

 

Kakve veze ima AC/DC sa metalom?

Nikakve,Cerina15 je par postova iznad spomenuo da voli AC/DC pa sam se izjasnio.Valjda znam razliku između metala i (hard) rocka.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice