Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.598
|
čitano: 7.752.681
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

Ak si partijaner sve ti je oprosteno 

 nisam, ne drogiram se, ali pijem neke tablete...

grozim se nasilja nad sobom
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa nedrogiraju se svi partijaneri neki uzivaju u elektronskoj mjuzi i bez toga al dobro necemo vise offtopicharit 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 19:55 (4mal).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...
dzelo kaže...

Before I Fall - Priöa o djevojci u njezinim poslijedicama nakon saobracajne nesrce. Tj, svaki dan poslije nesrece se budi isti dan, te pokusava sa tim izaci na kraj. Film ima jako dobru ideju, koja je, po meni, veoma lose realizovana. Mene film malo na kraju i smorio. Ocjena: 6/10

 

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell no Tales - Solidna akcija, humor na nivou, sto sam ocekivao to sam i dobio od filma. Ocjena: 7/10

 

 Before I fall, to su dakle zdipili ideju iz drugog filma....mislim da sam gledao neki gdje se lik budio non stop u istom danu, i dan se nije nastavio dok nije obavio sve savrseno...zaboravih kak se zove...

 

Ja sam pogledao djevojku od milion dolara = neka vrst akcijske drame, vrhunski film ako se zelite izbedirati

Pogledao sam i hachiko, americku verziju = jos jedan vrhunski film za bediranje

Pogledao sam i Real Steel = prica o bondingu oca i sina, stekoh dojam da je ovo neka vrst televizijskog bozicnog filma, nesto je malo iznad prosjeka, navucena sedmica

Pogledah i Never Back Down = prica o srednjoskolcima koji izgledaju kao da idu na fakultet i ubijaju boga jedni u drugima, na momente bas i nije realistican, ali zasluzuje vecu ocjenu nego ima na imdb, ja bih mu dao solidnu osmicu...

 Groundhog day

morrisoN
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Last Boyscout - bio je nekoliko puta na teve, jedan od omiljenih mi filmova sa bruce willisom, odlikuje ga valjda most puns per minute u nekom flimu ikad 9/10

Forrest Gump = po mom misljenju najbolji film ikad snimljen, nuff said

Hitchikers guide to the galaxy = najdrazi mi monthy python film, a i knjigu sam procitao, scena sa do not think livadom mi je najzesca scena ikad 9/10

Event Horizon - sf iz 90ih, sjecam se da sam se toliko usro od straha nakon gledanja ovog da mi se piskilo ali nisam hito ic u zahod jer mi je hodnik bio mracan do zahoda 8/10

ne mogu se sjetiti kako se zove, ali jos jedan jako star sf, napravljen po knjizi koju sam takodjer procitao, radilo se o skupini ljudi koji su morali doci na drugu stranu planine kroz neke cudne prostorije u kojima su se svi njihovi strahovi ostvarili...

Lethal Weapon serijal = akcijske komedije, vrh

Police academy serijal = isto ko i ovo prije, isto jako dobro

Das boot - o podmornici u drugom svjetskom, malo drugaciji pogled na naciste, jako dobro

Hunt for the red october = isto podmornice, novije doba, citao sam i knjigu (tom clancy), glumi Sean Connery

zaboravio sam kako se zove, ali gledao sam neki film u kojem je neki crnac bez noge pokusavao dobit dozvolu da roni za vojsku, jako dobar film

There were once warriors = novozelandska drama, jako dobra, ima i nesto akcije

Vise manje svi holivudski filmovi sa jet li-jem su mi ostali u sjecanju kao iznadprosjecno dobri fajt filmovi, sto nazalost ne mogu rec za jackie chana, ali ima i on poneki dobar film

Judge Dread oba dobra

Demolition Man - stallone i sandra bullock, odlican i dan danas

Mreza - sandra bullock ponovo, isto dobar

under siege 2- samo radi nobody beats me in the kitchen recenice

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...
...

zaboravio sam kako se zove, ali gledao sam neki film u kojem je neki crnac bez noge pokusavao dobit dozvolu da roni za vojsku, jako dobar film

...

 

 

Men of Honour

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 22:49 (Torent).
7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
Gorstak79 kaže...
...

zaboravio sam kako se zove, ali gledao sam neki film u kojem je neki crnac bez noge pokusavao dobit dozvolu da roni za vojsku, jako dobar film

...

 

 

Men of Honour

 

 je to je to

7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt0082431/

 

Galaxy of Terror je ovaj sf kojeg se nisam mogao sjetititi, sad sam iskopao...

 

A spacecraft travels to a distant planet to rescue the crew of another spaceship that crashed, but their own craft, damaged in the landing, needs repair. Baelon commands the rescue team formed of his rival Cabren, Alluma, Dameia, Quuhod and the rookie Cos. While looking for but not finding survivors from the former expedition, Cos is murdered; however, they cannot leave the planet due to a projected electromagnetic field. Commander Ilvar joins the team to search for the cause of the interference, while Captain Trantor, technician Ranger and cook Kore stay in the craft. One by one, rescue team members are killed in weird situations materialized from their own fears by an ancient alien pyramid.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 23:12 (Gorstak79).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Odlican trahs body sf horror!

7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

Odlican trahs body sf horror!

 davno sam gledao, mozda i jest trash, ali ideja iz filma i neke scene su vrijedne da se film pogleda...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ko mulac ga gledao, još mi je ostala scena u sjećanju kako neki ogroman crv prči neku plavušu....  Trebalo bi opet bacit oko.

edit:

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 9:02 (skank666).
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Na preporuku par ljudi odavde pogledao sam :

 

Perfetti sconosciuti - http://www.imdb.com/title/tt4901306/

 

Film me oduševio hvala svima za preporuku 9/10 interesantno, zabavno, napeto i nadasve realno ima moju preporuku

 

Hodejegerne - http://www.imdb.com/title/tt1614989/?ref_=nv_sr_2

 

Evo i moje preporuke tko nije pogledao 9/10 fantastičan ne-USA film radnja, glumci odlicni mene je impresionirao

 

Arrival - http://www.imdb.com/title/tt2543164/?ref_=fn_al_tt_1

 

Dobio sam preporuku za ovaj film kao wooow i sl. Film izvlaci tematika prevođenja i drukcijeg aspekta kontakta inače (na zalost) loše jako loše 5/10

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 9:29 (xerexy).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Arrival meni ubitacno dosadan.....

9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jel zna netko kako bi mogao doći do crtanog filma The Boss Baby, Mali šef na hrvatskom, ali da je sinkroniziran na hrvatski? gdje bi ga mogao pronaći za skinit?

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...

jel zna netko kako bi mogao doći do crtanog filma The Boss Baby, Mali šef na hrvatskom, ali da je sinkroniziran na hrvatski? gdje bi ga mogao pronaći za skinit?

 To ti je ilegalno.

 

Do sad sam vidio samo sa srpskom sinkronizacijom, i to snimanom u kinu, užasan zvuk.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Skidanje nije ilegalno, distribucija jest ;)

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Probaj to napraviti u Njemačkoj.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa ako znas ni njemacka nije problem ;) Kolega mi posalje spisak ja skinem uploadam u cloud u zipu sa passwordom i on tamo skine ;)Naravno to ide za muziku i sl ne idu BR filmova ;) Dok bi to odradili vec bi snimili nastavak ;)

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

Hitchikers guide to the galaxy = najdrazi mi monthy python film, a i knjigu sam procitao, scena sa do not think livadom mi je najzesca scena ikad 9/10



  Ja pripremio ručnik i spremio se za autostopiranje širom galaksije, no ostao razočaran. Možda je do mojih očekivanja ili do genijalnosti knjiga, no film mi je ostavio blijed dojam. Jednostavno je knjiga imala dovolno prostora da kroz sve nastavke uspije uvući šitaoca u svoj čarobni uvrnuti svijet.

No, preporka je pogledati svima koji znaju Why and how is 42 the answer to life, the universe and everything. Ipak ima nostalgičnu vrijednost i baca novo svjetlo na Hitchhiker's guide to the galaxy.

morrisoN
7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Wonder Woman, dobar film, Gadot fino odradila posao. Nisam bio ljubitelj novijih Superman filmova, a pogotovo ne BvS, tako da mi je drago da je i iz DC došao solidan film.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 23:06 (AlexTm).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
morrisoN kaže...
Gorstak79 kaže...

Hitchikers guide to the galaxy = najdrazi mi monthy python film, a i knjigu sam procitao, scena sa do not think livadom mi je najzesca scena ikad 9/10

  Ja pripremio ručnik i spremio se za autostopiranje širom galaksije, no ostao razočaran. Možda je do mojih očekivanja ili do genijalnosti knjiga, no film mi je ostavio blijed dojam. Jednostavno je knjiga imala dovolno prostora da kroz sve nastavke uspije uvući šitaoca u svoj čarobni uvrnuti svijet.

 I nema nikakve veze s Monty Pythonom :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Looper

6th sense

13 Monkeys

5th element

 

ocekivano, bruce willis mi je jedan od najdrazih glumaca, nisu to neki filmovi da cete past na dupe in awe, ali korektno odradjeni iznadprosjecni filmovi, sama cinjenica da sam ih pogledao do kraja, sto mi se u zadnje vrijeme rijetko desi je plus...

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

za ljubitelje neamerickih filmova posebno, 2 odlicna filma

 

http://www.imdb.com/title/tt1726888/?ref_=nv_sr_2

 

odlican, istinita prica, potresan, sve preporuke

 

http://www.imdb.com/title/tt4562518/?ref_=nv_sr_1

 

simpa prica, odlican takodje...sve preporuke za oba

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tcherot kaže...

John Wick - Chapter 2 http://www.imdb.com/title/tt4425200/?ref_=nv_sr_1

 

Prvi Wick me iznenadio na prepad, ocekivo jos jedan film sa Reevesom koji cu mrziti i ismijavati.No pokazalo se krivo, iznenadjujuce me je uvukao u tu non-stop akciju na nacin da mi ni u jednom trenutku nije dojadila.Ocekivano dvojka pokusava sve jos multiplicirati, jos vise apsurdne akcije, jos vise apsurdnih likova, jos vise...Nekad je vise previse, to se i ovaj put pokazalo.Realno je bilo ocekivati nastavak losiji, izgubio se dio sarma, atmosfere, prekicast je, prenatrpan no jos uvijek iznadprosjecan akcijski film.Za nastavak i zanr solidna prolazna ocjena

Ja ga gledao sinoć i jedva čekao da završim. Inače mogu gledati filmove svih vrsta i žanrova, ali ovo je jedan od onoh za koje sam govorio u sebi "hajde više završi". Sjećam se da me ni prvi dio nije impresionirao (upalio sam trailer prije nego počeo gledati Chapter 2 da se prisjetim i uopće se ne sjećam ničega, eto koliko mi je bio dobar  ). 
Gluma mi je bila loša, radnja još gora, likovi kao iz crtića, o scenama borbe da ne pričam, ala Stevo Regal film, a oni likovi što imaju pištolje i puške i trče s njima na Reevesa kao s nožem da ga ubodu haha. Reeves mi je dobar glumac, ali film je žešći očaj (barem meni).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ibme74 kaže...
Tcherot kaže...

John Wick - Chapter 2 http://www.imdb.com/title/tt4425200/?ref_=nv_sr_1

 

Prvi Wick me iznenadio na prepad, ocekivo jos jedan film sa Reevesom koji cu mrziti i ismijavati.No pokazalo se krivo, iznenadjujuce me je uvukao u tu non-stop akciju na nacin da mi ni u jednom trenutku nije dojadila.Ocekivano dvojka pokusava sve jos multiplicirati, jos vise apsurdne akcije, jos vise apsurdnih likova, jos vise...Nekad je vise previse, to se i ovaj put pokazalo.Realno je bilo ocekivati nastavak losiji, izgubio se dio sarma, atmosfere, prekicast je, prenatrpan no jos uvijek iznadprosjecan akcijski film.Za nastavak i zanr solidna prolazna ocjena

Ja ga gledao sinoć i jedva čekao da završim. Inače mogu gledati filmove svih vrsta i žanrova, ali ovo je jedan od onoh za koje sam govorio u sebi "hajde više završi". Sjećam se da me ni prvi dio nije impresionirao (upalio sam trailer prije nego počeo gledati Chapter 2 da se prisjetim i uopće se ne sjećam ničega, eto koliko mi je bio dobar  ). 
Gluma mi je bila loša, radnja još gora, likovi kao iz crtića, o scenama borbe da ne pričam, ala Stevo Regal film, a oni likovi što imaju pištolje i puške i trče s njima na Reevesa kao s nožem da ga ubodu haha. Reeves mi je dobar glumac, ali film je žešći očaj (barem meni).

 Dobro da si to napisao, meni ni prvi dio nije baš nešto, tako da onda ovaj preskačem

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mmmnnn kaže...

 Dobro da si to napisao, meni ni prvi dio nije baš nešto, tako da onda ovaj preskačem

Ustedit ces si 2 sata zivota 

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Inception (2010)

Svaka preporuka

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Monster Calls http://www.imdb.com/title/tt3416532/?ref_=nv_sr_2

 

Solidna ''fantasy'' drama o djecaku koji se nosi sa terminalnom bolescu majke.Iako ima elemente djecjeg filma mozda nije bas za najmladje, sumnjam da ce shvatiti poante prica unutar filma,U visku vremena slobodno bacite oko.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

Looper

6th sense

13 Monkeys

5th element

 

ocekivano, bruce willis mi je jedan od najdrazih glumaca, nisu to neki filmovi da cete past na dupe in awe, ali korektno odradjeni iznadprosjecni filmovi, sama cinjenica da sam ih pogledao do kraja, sto mi se u zadnje vrijeme rijetko desi je plus...

 Kak nisu za past na dupe? Ja sam bome padao na dupe kad sam ih prvi put gledao, sad nakon godina i ko zna kolko gledanja nisu :)

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

T2 Trainspotting http://www.imdb.com/title/tt2763304/?ref_=nv_sr_4

 

 

Transpotting je trebalo ostaviti ''mirovati'', ne raditi nastavak, jer takvim filmovima nastavci samo naskode.Jedinica je bila film ''izgubljene generacije'' preslika jednog vremena i drustva na polu-humoristican nacin.Dvojku neznam kako da okarakteriziriam, vrijeme se promjenilo, akteri ostarjeli a film nepotrebno pokuso u skladu s time poozbiljiti.Prica je apsurdna, doduse ima pokoji dobar filmski trenutak, no to je sve sto nudi poneki trenutak.Cak i besramno igranje na nostalgiju sa nezaboravnim trenucima jedinice je na rubu iritacije.Iako film nije toliko los kako bi se dalo iz mojih rijeci iscitati, mozda je objektivno cist gledljiv, sklon sam preporuciti preskok, narocito ljubiteljima Trainspottinga

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Meni je bio ok nastavak ali ni blizu prvoga dijela,soundtrack je mogao biti puno bolji likovi su mi super bili jer jbg ne mozemo svi tinejderi da budemo cijeli zivot,odrasli su,zivot ih je smorio umorni su,puca ih nostalgija za sretnijim vremenima s obzirom da od svakoga nastavka ocekujem da bude losiji kao sto rekoh i ovaj je bio ali kome je prvi dobar bio mislim da bi im se i ovaj mogao svidjeti iako je drugaciji nije me razocarao.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice