Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 251.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

Ubojito Darivanje

Više komedija neg horor.

Ekrem Jervić
15 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Ne znam dal je bilo u temi ali evo jedan vrhunski tajlandski horror:

 

Shutter

 

EDIT: Izbjegavajte američku verziju filma, smeće je.

When night falls, she cloaks the world... In impenetrable darkness. A chill rises from the soil and contaminates the air... Suddenly.. life has new meaning..
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 17:24 (nontryer).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2010 23:02 (razer1911).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Nije najstrašniji ali je sigurno najbolesniji horror koji sam ikad gledao.MORDUM

Vidite samo slike{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

To je nekakav gore film koliko sam shvatio po slikama.

Horor bi te trebao uplasiti, stvoriti u tebi nekakvu jezu koja te ne napusta. Ono, kao kad nakon gledanja "kruga" setas sam po kuci i u jednoj prostoriji vidis ukljucen televizor na kojem se vidi samo snjeg. Pa se sjetis filma i pozuris se ugasiti televizor :D

 

Od ovakvog filma kao sto si ga spomenuo bi mi u najboljem slucaju samo bilo zlo.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 23:36 (rustweaver).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Pa nisam ni rekao da je film strašan, al eto.

Paranormal Activity 2 sam gledao sam doma u 11 navečer i dobro sam se isprepadao, nisam dugo jer u filnu ima stvarno jaako puno scena na prepad.

Najstrašniji film koji sam gledao je Isijavanje. 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Eminem kaže...
Najstrašniji film koji sam gledao je Isijavanje. 

Isijavanje je kultni film, stvarno je odlican.

 

Od novijih filmova mogu preporuciti "1408" onima koji nisu gledali, iako nije klasican horor (vise spada pod nekakav triler) svejedno je odlican. Bio je i prije par dana na TV-u. Mirrors je veoma jeziv film, moram primjetiti kako azijci unazad 10 godina totalno dominiraju horor zanrom, cini se da je zapad ostao bez novih ideja a ta pomisao me veoma rastuzuje. E ima jedan stari film, Prince of darkness, jedna scena u tom filmu je poprilicno uznemirujuca, ali da budem iskren pretpostavljam da bi taj film vise uznemirio religioznu osobu nego nekog ateista. Tu su jos i Rec i njegov hollywoodski pandan Quarantine. Za kraj ostavljam i The mist, kojeg bi vise okarakterizirao kao triler koji se vise bavi istrazivanjem ljudske psihe, ali buduci da je originalnu pricu napisao Stephen King...

 

Naravno, ove varijacije na temu egzorcista vjeciti evergreen za one koji su ufurani u to.

 

Namjerno nisam napisao koji je od njih "najstrasniji" jer je to veoma subjektivan dozivljaj. Razlicite ljude plase razlicite stvari.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 23:58 (rustweaver).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Upravo sam nesto primjetio

Ako ste gledali kroog bit ce vas strah na samu pomisao na blijedo lice,istrganu kosu,

Ako niste gledali kroog samare vas ne bi trebalo biti toliko strah

Meni su definitvno najbolji nastavci slagalica strava jer su tako domisljati i napeti(vise bih to nazvao trilerom)

Ako imate traume nekog horora obavezno pogledajte parodiju na taj film olaksat cete si dusu

Za najstrasnije bi mozda uzeo film karantena

Da li sam ja jedini ili se jos netko poslje horora ne usudi pogledat u ogledalo?{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 16:02 (NoobCrusher).
14 godina
offline
Najbolji horor film

zna li neko ime filma kad ona djevojcica ima nocne more i krene sa moajkom da rijesi problem 

i onda odu u onaj napusteni grad silent hill (mi se cini), i tamo ona cudovista dolaze po noci ,a oni se kriju

u crkvu,ta curica je dobri osobina a traze joj sestru koja ima samo lose osbine

 

film i nije puno strasan ali mi se svidio na neki nacin

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
prototype sony kaže...

zna li neko ime filma kad ona djevojcica ima nocne more i krene sa moajkom da rijesi problem 

i onda odu u onaj napusteni grad silent hill (mi se cini), i tamo ona cudovista dolaze po noci ,a oni se kriju

u crkvu,ta curica je dobri osobina a traze joj sestru koja ima samo lose osbine

 

film i nije puno strasan ali mi se svidio na neki nacin

Yup, a ime znaš i ti... {#}

Film se zove Silent Hill.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
Najbolji horor film

Gledao sam kao klinac još u Yugi srpski film "

" iz 1973. Znam da sam malo-malo pokrivao glavu dekom. Radi se u nekom vampiru u nekom zabačenom selu bivše države i o nekom mlinaru. Da li je film zastrašujuć zbog toga što sam bio klinac ili što je stvarno strašan nemam pojma ali mi je ostao u sjećanju kao najstrašniji film uz horor "Demoni" iz 80-tih.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 16:41 (Micek).
14 godina
offline
RE: Najbolji horor film
thuglife kaže...
prototype sony kaže...

zna li neko ime filma kad ona djevojcica ima nocne more i krene sa moajkom da rijesi problem 

i onda odu u onaj napusteni grad silent hill (mi se cini), i tamo ona cudovista dolaze po noci ,a oni se kriju

u crkvu,ta curica je dobri osobina a traze joj sestru koja ima samo lose osbine

 

film i nije puno strasan ali mi se svidio na neki nacin

Yup, a ime znaš i ti... {#}

Film se zove Silent Hill.

aaaaaaaaaa a ja nisam bio siguran hvala

13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji horor film
Micek kaže...

Gledao sam kao klinac još u Yugi srpski film "

" iz 1973. Znam da sam malo-malo pokrivao glavu dekom. Radi se u nekom vampiru u nekom zabačenom selu bivše države i o nekom mlinaru. Da li je film zastrašujuć zbog toga što sam bio klinac ili što je stvarno strašan nemam pojma ali mi je ostao u sjećanju kao najstrašniji film uz horor "Demoni" iz 80-tih.

Leptirica

http://www.nicijazemlja.com/portal/components/com_video/domaci-film/leptirica-video_98ca341fa.html

13 godina
offline
Najbolji horor film

najbolji horori su mi:Exorcist (1973),Friday The 13th (1.2.3,4),Halloween nije los a njgluplji mi je koliba straha,evil dead-zla smrt,ukleta kuca

amar kasumovic
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 18:14 (zombie).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

najbolji horori su mi:Exorcist (1973),Friday The 13th (1.2.3,4),Halloween nije los a njgluplji mi je koliba straha,evil dead-zla smrt,ukleta kuca

molim!!! zla smrt?! los!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Najbolji horor film

najbolji horori po meni su: exorcist 1973. friday the 13th 1,2,3,4 halloween nije los, a najgluplji mi je koliba straha,evil dead, ukleta kuca ...

amar kasumovic
13 godina
offline
Re: Najbolji horor film

exorcist 1973,isijavanje su dobri horor klasici a gledao sam i guine pig: flowers of flesh and blood film je stvarno brutalan kratko traje ali nema veze mislim da samo covjek jakih zivaca moze da ga odgleda do kraja gledao sam jos horora sa tvog popisa koji nisu losi koji je tvoj omoljeni?

amar kasumovic
15 godina
offline
Najbolji horor film
TrustNo1
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 21:18 (Miki77).
13 godina
offline
Re: Najbolji horor film
Miki77 kaže...

je li strasan?

amar kasumovic
15 godina
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

je li strasan?

Dok sam bio mali, kad sam ga gledao, znam da sam se doslovno u*ro u gace!

TrustNo1
13 godina
offline
Re: Najbolji horor film
Miki77 kaže...
zombie kaže...

je li strasan?

Dok sam bio mali, kad sam ga gledao, znam da sam se doslovno u*ro u gace!

tako sam se ja usro ko mali filma Exorcist 1973.jesi li ga gledao?

amar kasumovic
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

Jeli iko gledao film Exorcist 1973?

Yup.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

zubic vila ......kad procitas mislis da se salim ali :D

 

13 godina
offline
Najbolji horor film

Exorcist 1973 mi je jedan od najboljih horora bio mi je strasan dok sam bio mali.koji je vas najbolji horor?

amar kasumovic
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

najbolji horori su mi:Exorcist (1973)...

 

zombie kaže...

najbolji horori po meni su: exorcist 1973...

 

zombie kaže...

exorcist 1973,isijavanje ...

.

tako sam se ja usro ko mali filma Exorcist 1973.jesi li ga gledao?

 

zombie kaže...

Jeli iko gledao film Exorcist 1973?

 

zombie kaže...

Exorcist 1973 mi je jedan od najboljih horora bio mi je strasan dok sam bio mali.koji je vas najbolji horor?

Damn, skužili smo, voliš taj film, vrhunski je i meni, no moraš li svako 5 minuta silovati thread sa tim izlijevima ljubavi?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 10:22 (thuglife).
13 godina
offline
Najbolji horor film

najlosi horori koje sam pogledao su mi:koliba straha,evildead,ukleta kuca,teksaski masakr 2.3.4.hellraiser

15 godina
offline
Najbolji horor film

Halloween (original, ne onaj remake).

13 godina
offline
Re: Najbolji horor film
kule kaže...

Halloween (original, ne onaj remake).

slazem se sa tobom iz kolekcije halloween najbolji i je orginal dok je rimejk podbacio.ima li jes neki da ti je omiljen?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 10:59 (zombie).
13 godina
offline
Najbolji horor film

svim clanovima koji je najbolji horor ikad snimljen? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 11:47 (zombie).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

The Ring, The grudge, dark water, shutter...japanci znaju uplasiti!

 

The descent nije los...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice