Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.900.739
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
emerik kaže...

It's Always Sunny in Philadelphia, 15. sezona lagano izlazi. Nakon 13. i 14. koje su po meni bile malo mlake, 15. je povratak prakticki u zlatna vremena Sunnyja. Ako je netko odustao od gledanja, predlazem da date sansu 15. sezoni, a tko jos nije poceo gledati: sto cekate? 

Uz Seinfeld jedina serija kojoj znam sve epizode napamet ali ću pričekati da izađu sve pa onda pogledati 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vigil, odlična prve 3 pizode! BBC-eva exluziva.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...

Moram ponovo cijelu prvu odgledati jer blage veze ne'am što se dešavalo od silnih Sci-FI / Fatasy serija koliko sam ih odgledao. 

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Witcher S2. Napokon! Trenutno na 3. epizodi, sve u skladu sa vrlo visokim očekivanjima. Meni je jako dobro.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Wither S2 jucer odgledao sve u komadu. Odlicna sezona, bolja od prethodne. Svakako preporuka za one koji vole serije takve tematike.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Wheel of Time. Moja topla preporuka. Amazon dokazuje da sve skoro što izbaci kvalitetnije je od Netflixa. Količina detalja i efekata vraća mi nostalgiju kada sam gledao LOTR.

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Za sada nisam previše oduševljen Amazon Prime Video aplikacijom. Nema liste filmova, nema po žanrovima, nema po godinama ili dekadama, listanje je besmisleno jer se aplikacija pravi pametna pa napravi "kupus" liste, tražilica je jako neprecizna, hrvatski prijevod imaju samo filmovi za koje ni imdb nije čuo. 

Veliki plus je X-Ray, zanimljivo i korisno.

 

U usporedbi sa Netflixom aplikacija je dosta sporija, odnosno učitavanje sadržaja je nekoliko puta sporije nego na Netflixu. Isti uređaj, ista internet veza. Pretpostavljam da Netflix krene sa učitavanjem niže kvalitete, dok Amazon odmah učitava top kvalitetu.

 

Još nisam naletio na film ili seriju za koji je raspoloživ Dolby Atmos, ako netko zna neka javi.

 

Da se vratim na temu, pogledao Another Life.

U glavnoj ulozi Katee Sackhoff koju ljubitelji SFa jako dobro poznaju.

Nakon prve dvije-tri epizode sam se dobrano borio sa dilemom prekinuti ili gledati dalje.

Sama priča ima potencijala i nije loša, ništa preoriginalno, ali i dalje zanimljivo i solidno napisano.

Najveći problem serije je casting, površnost likova, gluma i karakterne osobine.

 

Ovdje je dojam da su na random odabrali 10 likova, potrpali ih u svemirski brod i poslali da spase čovječanstvo. Određeni likovi su toliko iritantni da bi najradije isti tren ugasio seriju. Da ne spominjem silne gluposti, tipa sve žene su tip top sriktane u svemiru, našminkane, kosica popeglana... kladio bi se da sam vidio jednu od njih i da šeće u štiklama po svemirskom brodu. 

 

Zašto sam je pogledao do kraja? Radi priče, unatoč iritirajućim glupostima, prosječnoj i lošoj glumi, likovima koji su toliko plošni, sama priča i produkcija nisu loše i jednom kad se naviknete na te svemirske debile serija postane gledljiva.

Na kraju mi nije žao što sam je pogledao, mada sam mogao i pametnije potrošiti vrijeme.

20 epizoda u 2 sezone.

Ocjena 5/10

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 22:46 (mzopg).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

preporuka Witcher 2.sezona za koplje bolja od 1.sez

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 0:28 (serlok).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...

The Wheel of Time. Moja topla preporuka. Amazon dokazuje da sve skoro što izbaci kvalitetnije je od Netflixa. Količina detalja i efekata vraća mi nostalgiju kada sam gledao LOTR.

 hmm - Witcher 2.sezona daleka bolja od plastičnog WoT-a(izgleda kao najskuplja CW serija ikad). Previše je osvijetljena i svi izgledaju prečisto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 0:54 (serlok).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
Envy kaže...

Hellbound, nova korejska serija koja je skinula sa trona Igru Lignje, i postala nova najgledanija serija na Netflixu.

Moja preporuka jer je 6 komada jako teško ne odgledati u komadu.

 6,8 ocjena na samo 5 tisuca glasova vec ne ulijeva povjerenje, a i citam po reviewovima da ekipa staje nakon 2-3 epizode kolko je losa. 

mislio sam ju krenut gledat pa evo volio bi cut jos koje misljenje. imam sad dojam da se ekipa nabrijala na squid game pa ajmo pogledat i ovo jer je korejsko, pa je zato najpopularnija na netflixu trenutno. 

Na prvo gledanje, likovi iz pakla preobični, očekivao sam nešto ozbiljnije, animacija loša, brutalne scene nasilja klasik za Koreju. Priča isprva jednostavna, ali ima razvoj, policijska, gradska, pravosudna strana je uključena pa gledam dalje, iako sam mislio odustati nakon epizode i frtalj. Likovi policije su ok i zabavni. Sa vjerske strane, ne bih nikad rekao da će ovako nešto Bog zamisliti da se odvije na Zemlji za svoj grešni narod, to ne ide tako, jer svi smo grešni, istina neki se ispovjede, ali ipak neće Bog pokrenuti rat. Osim toga, 4. epizoda ima nemoguću priču, totalno suprotno katoličkoj vjeri, uglavnom izvrtanje nekih dogmi za filmske potrebe. bebe su nevine, nema grijeha, suludo. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 16:59 (Asta).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...

Za sada nisam previše oduševljen Amazon Prime Video aplikacijom. Nema liste filmova, nema po žanrovima, nema po godinama ili dekadama, listanje je besmisleno jer se aplikacija pravi pametna pa napravi "kupus" liste, tražilica je jako neprecizna, hrvatski prijevod imaju samo filmovi za koje ni imdb nije čuo. 

Veliki plus je X-Ray, zanimljivo i korisno.

 

U usporedbi sa Netflixom aplikacija je dosta sporija, odnosno učitavanje sadržaja je nekoliko puta sporije nego na Netflixu. Isti uređaj, ista internet veza. Pretpostavljam da Netflix krene sa učitavanjem niže kvalitete, dok Amazon odmah učitava top kvalitetu.

 

Još nisam naletio na film ili seriju za koji je raspoloživ Dolby Atmos, ako netko zna neka javi.

 

Da se vratim na temu, pogledao Another Life.

U glavnoj ulozi Katee Sackhoff koju ljubitelji SFa jako dobro poznaju.

Nakon prve dvije-tri epizode sam se dobrano borio sa dilemom prekinuti ili gledati dalje.

Sama priča ima potencijala i nije loša, ništa preoriginalno, ali i dalje zanimljivo i solidno napisano.

Najveći problem serije je casting, površnost likova, gluma i karakterne osobine.

 

Ovdje je dojam da su na random odabrali 10 likova, potrpali ih u svemirski brod i poslali da spase čovječanstvo. Određeni likovi su toliko iritantni da bi najradije isti tren ugasio seriju. Da ne spominjem silne gluposti, tipa sve žene su tip top sriktane u svemiru, našminkane, kosica popeglana... kladio bi se da sam vidio jednu od njih i da šeće u štiklama po svemirskom brodu. 

 

Zašto sam je pogledao do kraja? Radi priče, unatoč iritirajućim glupostima, prosječnoj i lošoj glumi, likovima koji su toliko plošni, sama priča i produkcija nisu loše i jednom kad se naviknete na te svemirske debile serija postane gledljiva.

Na kraju mi nije žao što sam je pogledao, mada sam mogao i pametnije potrošiti vrijeme.

20 epizoda u 2 sezone.

Ocjena 5/10

Ma aplkiacije me ne zanimaju ni 1%, skinem što mi treba preko zelene ikone (mogu jer imam pretplatu na sve što skidam) HDR10, 4K, Dolby Atmos i na Media Server ili na Huawei tablet i slušalice i ja sam u drugom svijetu.

The Man in the High Castle
Wheel of Time (produkcija Sony Pictures)
The Boys (bolja od bilo koje sapunice Marvelove)
Carnival Row

 

O svima njima sam ovdje pisao i to su samo neka od imena gdje je produkciji Amazon Prime sedam svjetlosnih godina ispred Netflixa.


serlok kaže...

preporuka Witcher 2.sezona za koplje bolja od 1.sez

Ja čekam kraj Sezone pa ću sve ponovo da odgledam. Ups, vidim da je 17. decembra sve izašlo. Top :-D
 

serlok kaže...
Envy kaže...

The Wheel of Time. Moja topla preporuka. Amazon dokazuje da sve skoro što izbaci kvalitetnije je od Netflixa. Količina detalja i efekata vraća mi nostalgiju kada sam gledao LOTR.

 hmm - Witcher 2.sezona daleka bolja od plastičnog WoT-a(izgleda kao najskuplja CW serija ikad). Previše je osvijetljena i svi izgledaju prečisto.

Pa i gledam WoT baš zbog te kako ti kažeš "plastike". Serija me oduševila prizorima, sela, gradova, kula, naseljima u šumama.. jednostavno je melem za oči i to je to. Jer kada gledaš seriju a misliš da je prošlo 15 minuta a ono već kraj - onda znaš da je to- to. Ono što te opušta, a to mi je cilj kada geldam serije.
Witcher 2 naravno da je bolja (možda a možda i nije) ali to nije poanta.

Dakle idemo dalje:
Mini serija od BBC-a Vigil nakon treće epizode (od njih 6) nema više moju preporuku. Jednostavno ne možeš popamtiti imena, ganja li neprijateljska podmornica ovu, iz top akcije prve polovice prve epizode do s kim se tko švalerao u 3. epizodi.

 

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dexter new blood

 

Odgledao sam preko vikenda ovih 7 ep sto je izaslo u komadu i mogu reci da me ugodno iznenadilo. Mislio sam da ce usrat ko sto su i vecinu serija sto su reviveali zadnjih godina ali ovo je stvarno dobro. Jedva cekam ostale epizode, mislim da sam ipak trebao sacekat jos tih par tjedana da izade sve pa da onda pogledam u komadu ahah

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Je, Dexter je bas ugodno iznenadenje. Vjerovao sam da ce bit tipicno money grab smece, al ima atmosferu, jako mi pase setting, prica je zanimljiva. I zgodne su Indijanke :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zavrsio Gomoru, nadam se da je kraj serije...5. sezona losija od prethodnih, uzasna gluma Djenara Sevastana, iritira ono sporo sklapanje kapaka i mimika desne gornje usne, kao i cujno disanje kao jelen tokom parenja, neshvatljivo da je to proslo reziseru...muzika odlicna jedino.. kraj ok, ocekivan...  konacna ocjena za sezonu 6/10  ukupan dojam 8,5/10

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

Zavrsio Gomoru, nadam se da je kraj serije...5. sezona losija od prethodnih, uzasna gluma Djenara Sevastana, iritira ono sporo sklapanje kapaka i mimika desne gornje usne, kao i cujno disanje kao jelen tokom parenja, neshvatljivo da je to proslo reziseru...muzika odlicna jedino.. kraj ok, ocekivan...  konacna ocjena za sezonu 6/10  ukupan dojam 8,5/10

Hvala na obavijesti! Promaklo bi mi da je nova sezona van. Ovo mi je jedna od dražih serija koje sam gledao u zadnje vrijeme. Pogledao sam i popratni film bio isto (toliko o tome). Ali da, od kad nema don Pietra kvaliteta je opala. U svakom slučaju, bilo je službeno potvrđeno da je ovo zadnja sezona, tako da si miran.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
Pa i gledam WoT baš zbog te kako ti kažeš "plastike". Serija me oduševila prizorima, sela, gradova, kula, naseljima u šumama.. jednostavno je melem za oči i to je to. Jer kada gledaš seriju a misliš da je prošlo 15 minuta a ono već kraj - onda znaš da je to- to. Ono što te opušta, a to mi je cilj kada geldam serije.


 

 i snimali su neke scene kod planine Dinare.  

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cowboy Bebop (live action adaptacija)

Veliki ljubitelji anime uvijek popljuju live action adaptacije njihovih omiljenih anime serija/filmova, i s razlogom jer velika večina takvih adaptacija je više manje sranje.

ali

ne mogu reć da je i ovdje takav slučaj.
Davno sam gledao orginalni anime Bebop i još dan danas mi je jedan od ako ne i...
Dobre stvari:
S velikom skepsom sam očekivao ovu adaptaciju i prevario sam se. Pogledao sam cijelu sezonu i ok su složili priču, solidno odrađena fabula, ima glavu i rep. Odstupali su od orginala, ali ne u prevelikoj mjeri da bi previše zbunili prosječnog gledatelja.
Vidi se da je tvorac orginala Shichiro Watanabe surađivao na ovom uratku jer atmosfera je dobro pogođena. Retro špageti kung-fu western u svemiru uz vrhunsku muziku koja je najbolja stvar u serijalu.
Loše: casting mi je malo loše napravljen. vidi se da se glumci trude, ali su malo ukočeni. npr: glavni negativac mi je smješan, dok je u animi bio zastrašujuć.

topla preporuka za sve koji vole retro stvari.
Nesto
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
serlok kaže...
Envy kaže...
Pa i gledam WoT baš zbog te kako ti kažeš "plastike". Serija me oduševila prizorima, sela, gradova, kula, naseljima u šumama.. jednostavno je melem za oči i to je to. Jer kada gledaš seriju a misliš da je prošlo 15 minuta a ono već kraj - onda znaš da je to- to. Ono što te opušta, a to mi je cilj kada geldam serije.


 

 i snimali su neke scene kod planine Dinare.  

Ima dijelova gdje poželiš živjeti tu. Ono selo unutar šume mi je WOW, a i gradovi su prelijepi ona Bijela Kula i grad oko nje. Žao mi samo što moram čekati svaki petak novu epizodu. Trebao sam ovo sačekati da se sve kompletira ali opet ako se ne varam ima i druga epizoda sezona.

Dakle da ponovim, govorimo o The Wheel of Time, ima moju bezrezervnu preporuku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 16:08 (Envy).
3 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

iako zasad serija Wheel of time obećava, malo me nerviraju glavni likovi, pogotovo oni tinejđerski. nekako mi ne odgovaraju, previše su skockani, cool....savršene frizure, zubi....imam osjećaj da će početi razvlačiti radnju, jednostavno će je pretvoriti u tinejđersku sapunicu, a tad padaju u drugi plan zasad odlični izbori scena, gradova ,pejzaža...

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Također, The wheel of time. Ne mogu vjerovat da je ovo serija. Na prvo gledanje 2 epizode. Toliko je ugodno za gledat u smislu CGI-ja (da, da, puristima će se kosa na glavi dignut od ove sintagme), taman za ljude koji to vole. Izraziti sam fanboy Marvela. Međutim, ove zadnje 3 serije, osim Lokija, su bile teški flop. Navodno su utukli po 20M eura za 1 epizodu. The wheel of time je svemirski brod za sve nove Marvelove serije. ursusc355 i sam znaš da je tako, priznaj si, nemoj se patit i mučit.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...

Kaj je taj Weel of Time fakat dobar? 
Pogledao sam trailer i pročitao recenzije - sve upućuje da se radi o bljedunjavoj seriji bez prave priče, glume i ičega što može zadržati pred ekranom 

Evo c/p sa druge teme - Wheel of time se previše bacio u binarnu karakterizaciju likova (svi su ili izrazito dobri ili zli), a negativci nemaju nikakvu svrsihodu motivaciju osim da budu zli.

 

Za CGI se slažem da je vrhunski, ali za kvalitetnu seriju je potrebno puno više. Nije loše za pogledati ako nema ničeg drugog ili ti je izbor WoT ili STD.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...

Kaj je taj Weel of Time fakat dobar? 
Pogledao sam trailer i pročitao recenzije - sve upućuje da se radi o bljedunjavoj seriji bez prave priče, glume i ičega što može zadržati pred ekranom 

 ako ti se svidjelo shannara chronicles, onda ce ti ovo biti dobro. ovo sto si napisao gore je tocno

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kerum kaže...
* * *

Evo c/p sa druge teme - Wheel of time se previše bacio u binarnu karakterizaciju likova (svi su ili izrazito dobri ili zli), a negativci nemaju nikakvu svrsihodu motivaciju osim da budu zli.

 

Za CGI se slažem da je vrhunski, ali za kvalitetnu seriju je potrebno puno više. Nije loše za pogledati ako nema ničeg drugog ili ti je izbor WoT ili STD.

Koju seriju trenutno pratite je naslov ovog podforuma i ovdje je dosta korisnika napisalo da ju prate mislim na The Wheel of Time, i na tome se treba završiti cijela spika.

A ne ja sam Recezent i sada ću da pišem svoj osvrt ili da ga C/P kroz neke druge medije.
 

3dfx kaže...
* * *

 ako ti se svidjelo shannara chronicles, onda ce ti ovo biti dobro. ovo sto si napisao gore je tocno

Jedan sam od rijetkih koji Shannaru mogu gledati iznova i iznova. Sada ne znam tko je kupio ili da li je kupio prava za koju već Sezonu. Mislim da je prva Sezona bila MTV-jeva, za drugu nisam siguran (ali mislim da je isto)... nešto prelijepo što se može gledati i pustiti mozak na pašu.

Kojem bogu je palo na pamet da diskutuje oko toga "da su karakteri previše plastični"m govorim o TWoT-u.

Dosta više o ovoj seriji (The Wheel of Time). Ako netko želi da gleda, neka gleda. Ako netko ne želi da gelda ima naravno Larin Izbor (mašo šale, ali ja ju planiram odgeldati samo puno epizoda a život je kratak).

Meni je jedino žao što nisam sačekao da se kompletira serija i da ju na "ex" pogledam jedno kišovito nedeljno popodne. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.12.2021 23:49 (Envy).
10 godina
suspendiran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

SAJB! (Oprostite ako je bilo)

 

Witcher 02. sezona, došao sam do 07. epizode (i zaspao tako da ne znam što se dešavalo). Uglavnom djeluje mi značajno kvalitetnija od 01. sezone (veći budžet, više truda općenito u glumi, nekako je "dublje") ali i dalje mi nalikuje kao visokobudžetna princeza xena.

Smeta me što furaju nekakve fore iz RPG-a i vjerojatno uprizoruju "gameplay" od witcher igre.

 

Ja 99.9% nisam ciljana publika za ovu seriju pa moje mišljenje da je serija "čisto ok ali i potpuno zaboravljiva" ne bi trebalo nikome značiti išta. Ako volite računalne igre i posebice witchera vjerojatno će vam serija biti sjajna.

 

Idem sad dalje nešto tražiti za netflix binđanje.

 

 

 

Lijepi pozdrav

 

 

 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

* * * pa moje mišljenje da je serija "čisto ok ali i potpuno zaboravljiva" ne bi trebalo nikome značiti išta. * * *

 

 

 

Ako ćeš iskreno ja ne'am blage veze što se dešavalo u Witcheru 1, tako da ću ispočetka sve morati da gledam. A igeldao sam seriju po seriju, ovkao će mi biti poslastica - nadam se.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
* * * ali miljama je bolje od zadnje sezone STD, * * *

Što je STD? Nisam našao na prošloj stranici. Dajte malo linkova na ono što pričate. Ok ako se spika nastavi samo par postova ali vući nešto na 3. stranicu nema mi smisla.
Što je STD? Daj link?

;-) 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
ludizao kaže...
* * * ali miljama je bolje od zadnje sezone STD, * * *

Što je STD? Nisam našao na prošloj stranici. Dajte malo linkova na ono što pričate. Ok ako se spika nastavi samo par postova ali vući nešto na 3. stranicu nema mi smisla.
Što je STD? Daj link?

;-) 

 Sexually Transmitted Diseases 

 

Baš i mene zanima što je to...

7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Po opisu može biti jedino Star trek Discovery.

Premda je ta serija od početka takva 

 

 

BTW, The expanse je odličan primjer da se može napraviti serija a da nije woke/lgbt/blm itd. smeće, premda mi smrdi da poneki redatelji već podmeću nagazne mine i polako planiraju ubacivati to - šteta, ali mi je jasno da je Amazon megakompanija pa pucaju na sigurno, a traniji, lezbe, gejevi i slični su im očito bolja publika i sponzori od ostalih.

Ali, ak ostave na ovoj razini - vuk sit, ovce na broju.

Čekaju se nove epizode ko ozebli sunce...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2021 8:59 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
ludizao kaže...
* * * ali miljama je bolje od zadnje sezone STD, * * *

Što je STD? Nisam našao na prošloj stranici. Dajte malo linkova na ono što pričate. Ok ako se spika nastavi samo par postova ali vući nešto na 3. stranicu nema mi smisla.
Što je STD? Daj link?

;-) 

LOL, nisam mislio da ce biti ikome potrebno objasnjavati skracenice ST (Star Trek) serijala 

 

TOS - The Original Series (1966–1969)
TNG - The Next Generation (1987–1994)
DS9 - Deep Space Nine (1993–1999)
VOY - Voyager (1995–2001)
ENT - Enterprise (2001–2005)
STD - Discovery (2017–danas)

 

Fun fact - STD se popularno koristi za Discovery jer dijeli kraticu sa Sexually Transmitted Diseases te lijepo opisuje kvalitetu u ocima trekija i daje preporuku da je treba izbjegavati u sirokom luku.

10 godina
suspendiran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
fer-de-lance kaže...

Po opisu može biti jedino Star trek Discovery.

Premda je ta serija od početka takva 

 

 

BTW, The expanse je odličan primjer da se može napraviti serija a da nije woke/lgbt/blm itd. smeće, premda mi smrdi da poneki redatelji već podmeću nagazne mine i polako planiraju ubacivati to - šteta, ali mi je jasno da je Amazon megakompanija pa pucaju na sigurno, a traniji, lezbe, gejevi i slični su im očito bolja publika i sponzori od ostalih.

Ali, ak ostave na ovoj razini - vuk sit, ovce na broju.

Čekaju se nove epizode ko ozebli sunce...

 

 

mene ne smeta niti najmanje lgbt tematika, zašto bi me tako nešto smetalo, ako postoje hetero ljubavne scene u prošlim nastavcima i vidno šovinističke scene u pradavnim nastavcima, onda može i poneka gay scena danas. Smeta me što je glavni karakter bila iritantna cvilidreta koja je više vremena provodila u vlastitim emocijama i duševnoj boli (te problemom smirivanja bijesa) nego što je bila kapetanica svemirskog broda na kojem se nalaze tisuće ljudi. Kako uopće netko s takvim emocionalnim problemima može biti kapetan. Pa piloti aviona danas moraju nonstop ići na psihijatrijske testove, ne smiju imati jednu jedinu mrlju na karijeri inače će do kraja života u avion ući samo kao putnik.

Ali i da to sve stavim na stranu, serija mi je bila samo naporna, i tek na momente zanimljiva. Na kraju sam odustao, nisam se mogao natjerati više gledati ju.

 

Lp

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice