Basshunter

poruka: 60
|
čitano: 12.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Mislin da ste svi čuli za Basshuntera, švedskog techno glazbenika

Po meni je tip predobar, evo vam par njegovih videa

https://www.youtube.com/watch?v=IgFwiCApH7E&feature=related - Pogledajte viewe!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=YYO9VgoRWzY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=cSTQIXkZFYE&feature=related

 

E da, skoro san zaboravija

Obožava Dotu

https://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y&feature=related

 

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
15 godina
offline
Basshunter

Nakak mu dosta pjesama ide na isti k****! Inače je i meni dobar, pogotovo dota ali je zamjeka što je sve jako slično.

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
15 godina
offline
Basshunter

odličan je, meni najbolja all i ever wanted...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
RE: Basshunter
thuglife kaže...

Mislin da ste svi čuli za Basshuntera, švedskog techno glazbenika

Po meni je tip predobar, evo vam par njegovih videa

https://www.youtube.com/watch?v=IgFwiCApH7E&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=YYO9VgoRWzY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=cSTQIXkZFYE&feature=related

 

E da, skoro san zaboravija

Obožava Dotu

https://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y&feature=related

 

 Hehe ja slušam, heh, te sve osim treće, I miss you su me i dovele do Basshuntera, odlicni su nema šta, na pocetku I Miss You mislite da je pjesma glupa ono nakon 10-ak sec. je odlicna :).

Evo još neke koje su meni dobre:
(UK Version)   ---- (
)
Poslušajte ih sve !!!
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 0:39 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

ja sam skinuo sve njegove pjesme...imam oko 120

tolko mi je dobar...slušam dok igram cod4 mp

EDIT:zaboravih umalo...taj iz basshuntera vam igra warcraft dotu i zove se basshunter

Djela govore.Milan Banditič.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 0:43 (Hrvoje.com).
15 godina
offline
RE: Basshunter
Hrvoje.com kaže...

ja sam skinuo sve njegove pjesme...imam oko 120

tolko mi je dobar...slušam dok igram cod4 mp

EDIT:zaboravih umalo...taj iz basshuntera vam igra warcraft dotu i zove se basshunter

 Ma nemoj, ja već mislio da je ona njegova pjesma Dota krivotvorena i da je igrao Super Maria.

We are not blind
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
markoal kaže...
Hrvoje.com kaže...

ja sam skinuo sve njegove pjesme...imam oko 120

tolko mi je dobar...slušam dok igram cod4 mp

EDIT:zaboravih umalo...taj iz basshuntera vam igra warcraft dotu i zove se basshunter

 Ma nemoj, ja već mislio da je ona njegova pjesma Dota krivotvorena i da je igrao Super Maria.

We are not blind
 hahahaha
Ta ti je dobra
XXDD
Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
Hrvoje.com kaže...

ja sam skinuo sve njegove pjesme...imam oko 120

tolko mi je dobar...slušam dok igram cod4 mp

EDIT:zaboravih umalo...taj iz basshuntera vam igra warcraft dotu i zove se basshunter

 Iz basshuntera???
Nebi da je to grupa pa ih ima više
XD brale
Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Dobar je čuo sam za njega prije mjesec-dva

Chuck Norris ne jede med,on žvače pčele !
15 godina
offline
Basshunter

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

He who dares, wins
15 godina
offline
RE: Basshunter
malina22 kaže...

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

 Nisu, možda su maximalno dvije pjesme slične, ali po tvome su sve pjesme iste od nekog Izvođača, jer ovi su za ovakvu mukiku oni za drugu.
Npr. Poslušaj
zatim poslušaj 
(poslušaj je barem prvih 49 sec.), zatim npr. poslušaj 
ili
(poslušaj je malo duže), a puslušaj i 
.
Inzistiram da pogledate barem 3 pjesme navedene iznad, i po meni bi bilo bolje da se takve pjesme pušćaju u kafićima, klubovima, nego Cajke i Narodnjaci!
Pjesme nisu iste, jedino mi je neka pjesma slična
(dobar je video), možda je
(zapravo nije), ma neka je slicna Doti, sad je nemogu nać.
I don't care...
16 godina
protjeran
offline
Basshunter

Ja sam mislio da slušam Karmu i/ili Coloniju.
Camilla party edit je kao "Svijet voli pobjednike".

malina22 kaže...

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

 Ovo dođe nešto kao DJ Bobo i Scooter. Naravno da je sve isti fazon. Pukne preset na sintisajzeru kojem su već banke popunjene tvornički sa dance ritmovima i melodijom a on to malo aranžira, to ne znači da mora loše ispasti ako dođe u ruke glazbenika u pravom smislu riječi.

Neznam kakve veze ovo ima sa technom, bliži bi bio eurodance, epic/anthem trance.
Basshunter je konfekcijski pjevač, bez ideja i inovativnosti. Ide utabanim stazama ukalupjenih pravila glazbenog smjera kojemu pripada.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 20:20 (the_tux).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
malina22 kaže...

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

 Upravo to.
15 godina
offline
RE: Basshunter
netko_namo kaže...
malina22 kaže...

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

 Upravo to.
 Gle ti si poslušao jednu pjesmu i mislio si da si ih poslusao SVE, procitaj gore moj post, i ne spammaj, sad bi ti nesto rekao ali cu dobit žutog, vidi se na tebi da nemas preko 13 godina(nemaš šta pametna reć), Po tvome, Nirvana ima sve pjesme iste, jer su sve lagani Rock, daj MUČI!
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 20:49 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
markoal kaže...
netko_namo kaže...
malina22 kaže...

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

 Upravo to.
 Gle ti si poslušao jednu pjesmu i mislio si da si ih poslusao SVE, procitaj gore moj post, i ne spammaj, sad bi ti nesto rekao ali cu dobit žutog, vidi se na tebi da nemas preko 13 godina(nemaš šta pametna reć), Po tvome, Nirvana ima sve pjesme iste, jer su sve lagani Rock, daj MUČI!
 Znam, al meni sve isto zvuče. I Dota, All I Ever Wanted, Now You're Gone itd. Možda zato što ne volim techno. I ne spammam.
16 godina
neaktivan
offline
Basshunter

https://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y&feature=related

Ovo je na nivou teen,srednja škola+osnovna. U ovom gore linkanom spotu je to očito,kuži tekst... Svaki "glazbenik" ima svoju publiku...

 

15 godina
offline
RE: Basshunter
Bugy kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y&feature=related

Ovo je na nivou teen,srednja škola+osnovna. U ovom gore linkanom spotu je to očito,kuži tekst... Svaki "glazbenik" ima svoju publiku...

 

 Gle, kako znaš na kojem je to nivou, na kojem nivou su one ružne cajke?

(Sry za ljubitelje cajki, ali iskreno meni se nesviđaju, mozda 1-2  najvise, neznam ni sam)
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 21:43 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
markoal kaže...
 Gle, kako znaš na kojem je to nivou, na kojem nivou su one ružne cajke?
Cajke su (offtopic) ,na nivou uže Srbije,Užičke Republike ,Ludnice(Zg).Znači ništ vrijedno spomena...
15 godina
offline
RE: Basshunter
Bugy kaže...
markoal kaže...
 Gle, kako znaš na kojem je to nivou, na kojem nivou su one ružne cajke?
Cajke su (offtopic) ,na nivou uže Srbije,Užičke Republike ,Ludnice(Zg).Znači ništ vrijedno spomena...
 A pitam za godine, briga me odakle, najvise me zanima kako znaš na kojem su nivou.
I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
markoal kaže...
Bugy kaže...
markoal kaže...
 Gle, kako znaš na kojem je to nivou, na kojem nivou su one ružne cajke?
Cajke su (offtopic) ,na nivou uže Srbije,Užičke Republike ,Ludnice(Zg).Znači ništ vrijedno spomena...
 A pitam za godine, briga me odakle, najvise me zanima kako znaš na kojem su nivou.
 To ti dođe z godinama,skužil budeš...
15 godina
offline
Basshunter

Da, ali, Basshunter ti je za mlađe, i starije koji vole ić u disko, i sl. klubove, samo ja rjetko iđem tamo u klubove jer u nas nemoreš disat, budeš uznojan kao riba i puši se oko mene kao da je požar kraj mene, :D.
Tako da ti to bas nestoji da je za one ispod 18-20 god., nego to je za sve i to slusaju skoro svi, najviše oni oko 20 godina, jer glupo je sad vidjet djecu u tim klubovima, zar ne.

A ja sam među onih 50-ak milijuna(online) koji slušaju Basshunter, a slušam sve strane, sve, najvise Rock, Punk Rock(zapravo sve vrste rocka), i Techno, i Trance, i Pop, i sve, tako da nisam sad neki ovisnik od Basshunteru.

 

Btw., skuzio sam, nego eto da sad nebi netko rekao to je za djecu i neću slušat!

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 21:54 (markoal).
15 godina
offline
RE: Basshunter
markoal kaže...
malina22 kaže...

Ma pjesme su mu sve na isti fazon poslusas jednu cuo si ih sve...

 Nisu, možda su maximalno dvije pjesme slične, ali po tvome su sve pjesme iste od nekog Izvođača, jer ovi su za ovakvu mukiku oni za drugu.
Npr. Poslušaj
zatim poslušaj 
(poslušaj je barem prvih 49 sec.), zatim npr. poslušaj 
ili
(poslušaj je malo duže), a puslušaj i 
.
Inzistiram da pogledate barem 3 pjesme navedene iznad, i po meni bi bilo bolje da se takve pjesme pušćaju u kafićima, klubovima, nego Cajke i Narodnjaci!
Pjesme nisu iste, jedino mi je neka pjesma slična
(dobar je video), možda je
(zapravo nije), ma neka je slicna Doti, sad je nemogu nać.
 Ma daj..onaj isti iritantni elektronski glas u svim pjesmama...ritam svih pjesama je isti ali potpuno isti...ja slusam house i tehno ali ovo je totalna komercijala i za mene šrot obični...ali svako ima pravo na svoje mišljenje
He who dares, wins
15 godina
offline
RE: Basshunter
malina22 kaže...
 Ma daj..onaj isti iritantni elektronski glas u svim pjesmama...ritam svih pjesama je isti ali potpuno isti...ja slusam house i tehno ali ovo je totalna komercijala i za mene šrot obični...ali svako ima pravo na svoje mišljenje
 Gle, heh, ma je tebi, ono pjesme jesu sad slične, al nije to ni blizu da si ono kao iste, sve je to na isti trik, al, meni je glavno da su pjesme odlicne, kad malo odeš u detalje, ali malo, vidjet ces da bas i nisu iste, jer to ti pogledas i ubrzas pjesmu pa ti se malo tako cini, ja ih slusam duže vrijeme(ne sad svaki dan), pa tako prepoznas s vremenom, neda mi se vise pisat....
I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
Basshunter

meni su njegove pijesme dobre skrozz....najbolja "all i ever wanted" a najbolji spot ima "angel in the night"...

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Ma tip je malo preumišljen po meni.

U svakon spotu on se mora pojavit, svi ga moraju slavit, u svemu mora pobijedit itd,....

 

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Ja volim samo pismu o doti, nije nesto taj Basstard :D:D:D

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
16 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Evo baš sam se natjerao poslušati ovu 'dotu' i ako sam dobro razumio, cijela 'pjesma' ima jednu jednostavnu, kratku melodiju, a u 4 minute izrecitira samo 4 različita stiha koja onda unedogled ponavlja.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Isto to radi i Jole, pa ga opet dosta ljudi sluša.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Basshunter
thuglife kaže...

Isto to radi i Jole, pa ga opet dosta ljudi sluša.

Naravno, i nažalost - nije jedini. Ali nije to argument. Ako ostavimo po strani razne slične izvođače i zaglupljujuće žanrove, svejedno mi nije jasno koje to kriterije zadovoljava ovakva 'glazba', da bi ipak našla nekakvu publiku.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Basshunter

Ma basshunter je sramota elektronske glazbe (kao i ostali handsup/eurodance artisti). Cijeli život slušam PRAVU elektronsku glazbu ali ovo je kao namjenjeno maloj djeci i smrdi na amaterizam bez kvalitete. Jedino mi je žao kaj vidim ljude kako govore da im se sviđa techno upravo slušajući basshuntera a niti neznaju o ćemu govore.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice