Discovery i AXN su ukinuti na Evo TV,Max TV?

poruka: 6
|
čitano: 3.901
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Discovery, AXN i BET su ukinuti na Evo TV,Max TV?

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Ne znam da li ima na Total TV? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 23:09 (Night-Spider).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Discovery, AXN i BET su ukinuti na Evo TV,Max
Night-Spider kaže...

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Ne znam da li ima na Total TV? Hvala

 Na TotalTV imaš sve kanale Discovery grupacije, pošto sam ja na maxtv i isto ih nemam snašao sam se sa jednom vrlo kvalitetnom ilegalnom IPTV uslugom pa ih sve imam sad na taj način sve.

13 godina
offline
Re: Discovery, AXN i BET su ukinuti na Evo TV,Max
Night-Spider kaže...

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Zato što je HT preuzeo EvoTV, a isti već duže vrijeme u svojoj ponudi nema kanale Discovery Networksa (uključujući Eurosport 1 i Eurosport 2). EvoTV je imao Discovery i Eurosport kanale dok ih nije preuzeo HT; sada su zamijenjeni novima (umjesto Eurosporta ide Arena Sport 1 i 2, a umjesto Discoveryja ide Viasat Epic Drama).

16 godina
offline
Discovery i AXN su ukinuti na Evo TV,Max TV?

na MaxTV preko IPTV još uvijek ima AXN i AXN Spin , Discovery programi su maknuti prošle godine

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 11:07 (Wolverine).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Discovery, AXN i BET su ukinuti na Evo TV,Max
Night-Spider kaže...

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Ne znam da li ima na Total TV? Hvala

Upravo sam provjerio na T-Com MAX TV i uočio da AXN ima, na 311 kanalu regularno na 326 AXNspin! 

Što se tiče "Discovery Chanel", vidim na kanalu broj 60 BBCearthHD kao i BBCearth na 116, 100 National Geographic! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Discovery i AXN su ukinuti na Evo TV,Max TV?

AXN na evotv radi

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice