Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.556
|
čitano: 1.508.969
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ima li tko Nokia -  Streaming Box 8000? Jel čemu? Ili je isplativije ići na provjereno Nvidia Shield TV Pro??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Shield nema konkurenciju. Probao sam sve i svašta dok nisam prešao na Shield i nema dalje od toga.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
antimadridista kaže...
Shield nema konkurenciju. Probao sam sve i svašta dok nisam prešao na Shield i nema dalje od toga.

 Koji imaš? Tube ili Pro?  Ako je Pro jel može on biti server za plex ako se na njega spoje hdd?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
Switch kaže...

Jel ima tko Xiaomi MI Tv Stick? Kako ste zadovoljni?

Treba mi samo za IPTV pa mislim da će sasvim solidno poslužit. Tv je FHD.

 smeće, bolje daj 100 kn više za mi box ili neki drugi android box. Ja sam ga imao mislio sam da je ok dok si nisam kupio pravi box onda tek zapravo vidiš koliko je loš i spor.

 Istina

 

Imam mi stick i srot je 

 

Koristim za eon i netflix i stalno se rusi i bugga.doduse najbolje radi sa netflix sa njim nikad problema.vidi se da je 1gb rama malo

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 14:53 (GSP).
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Koristim Mi TV stick već duže vrijeme, mogu reći da ažuriran uredno radi, ništa spektakularno, imam i 8096BAEP Sony STV koji mi radi bolje od njega u svakom pogledu, isto A 9.0, ali ovako mogu seliti IPTV.

Vrti 1080P netflix, preko VLC-a filmove(stream) i IPTV kanale.

Netflix, Smart IPTV app, Youtube, sve radi uredno iako je responzivnost čisto ok, nije superbrz ni brz, par sekundi traju takvi loadovi.

Ukoliko ga želite malo ubrzati, pobrišite nepotrebno, ono što se nemože pobrisati disableajte, i stavite animacije na 0.5X.

Spojen HDMI produžetkom koji dolazi s njim, da se manje grije.

Tokom ljeta se znao zblesirati nakon 6h-8h rada, pregrije se nažalost i na extenderu.

Nakon 5 min opet uredno radi.

Za 250kn koliko je koštao jedno vrijeme, dobar buy.

Za 350kn već ide osjetno moćniji firestick 4K, onome tko nema nikakav stick preporučam firestick 4K sa ebay.de ili amazon.de, nikakav Mi Box.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 15:10 (zoharbizo).
 
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Imam Pro. Ne koristim Plex ali koliko se sjećam kad sam kupovao sam pročitao da Shield Pro ima tu opciju dok standardni Shield nema. Proguglaj još malo da budeš siguran 100%
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
antimadridista kaže...
Imam Pro. Ne koristim Plex ali koliko se sjećam kad sam kupovao sam pročitao da Shield Pro ima tu opciju dok standardni Shield nema. Proguglaj još malo da budeš siguran 100%

 Idem na YT, vjv ima poneki video o tome. 

 

Edit: Našao sam, može biti i server. Samo se instalira Plex Server app.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 15:28 (x18x05x).
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav!Kupujem TV box i dvoumim se između Tanix TX3 i Xiaomi Mi box s. Koristio bih ga za Kodi, Netflix, YouTube i možda neku lakšu igricu.Kupio bih u Smartusu.Cijenom su tu negdje.Koji mi preporučujete i zašto?Hvala

Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

A95X F4 Android 11 Amlogic S905X4 4GB/64GB

dolazi iz njemačke  cc 7 dana

prezadovoljan

 ili 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 11:53 (valisaurea).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ja sam uzeo mecool sa Amlogic S905X4. Naspram mi sticka i sličnih gluposti, leti.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
A netflix, hbo go, youtube? Rezolucije? Sve super radi? Mislim zbog certifikata?
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 16:17 (Ivooh11).
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pitanje za one koji imaju Xiaomi Mi Box S ..

dali je moguće instalirati Trovo aplikaciju preko APK (odnosno dali je prikaz u vodoravnom načinu)

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ivooh11 kaže...
A netflix, hbo go, youtube? Rezolucije? Sve super radi? Mislim zbog certifikata?

 ne radi sigurno, samo mibox/mistick, firestick\firecube, nvidia shield, i neznam dal je još koji novi došao, ali mislim da ne

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ivooh11 kaže...
A netflix, hbo go, youtube? Rezolucije? Sve super radi? Mislim zbog certifikata?

Ovisi o modelu. Imaš modele sa certifikatima imaš di nema netflix. Svi 2021. su certificirani čisti android 10 ili 11. Meni netflix ne treba jer ga ima tv pa sam uzeo model sa dvbt-om. Imaš na mecoolovoj stranici pa istraži.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 21:15 (Memphis).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
GSP kaže...
Memphis kaže...
Switch kaže...

Jel ima tko Xiaomi MI Tv Stick? Kako ste zadovoljni?

Treba mi samo za IPTV pa mislim da će sasvim solidno poslužit. Tv je FHD.

 smeće, bolje daj 100 kn više za mi box ili neki drugi android box. Ja sam ga imao mislio sam da je ok dok si nisam kupio pravi box onda tek zapravo vidiš koliko je loš i spor.

 Istina

 

Imam mi stick i srot je 

 

Koristim za eon i netflix i stalno se rusi i bugga.doduse najbolje radi sa netflix sa njim nikad problema.vidi se da je 1gb rama malo

 nije možda problem u aplikaciji i zahtjevima za ispravan rad?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ug.eon.android&hl=en&gl=US&showAllReviews=true

 

hrpa zadovoljnih korisnika, kojima ta splikacija blokira, ruši se i slično na raznim android uređajima.

 

ja,vrba kaže...

Pozdrav!Kupujem TV box i dvoumim se između Tanix TX3 i Xiaomi Mi box s. Koristio bih ga za Kodi, Netflix, YouTube i možda neku lakšu igricu.Kupio bih u Smartusu.Cijenom su tu negdje.Koji mi preporučujete i zašto?Hvala

 ako ti je bitan netflix zaboravi taj tanix jer ćeš dobiti netflix u 480p.

 

Memphis kaže...

Ja sam uzeo mecool sa Amlogic S905X4. Naspram mi sticka i sličnih gluposti, leti.

 leti i vrti netflix u 480p 

onome kome je bitan netflix je manje bitno što leti od jadne rezolucije.

treba znati odabrati pravi uređaj za sebe, a ne odmah vikati da je nešto smeće. ja sam mi stick uzeo starcima koji samo gledaju netflix u fhd i njima je super i ne bi ima nikakve razlike bilo da sam im uzeo firestick 4k ili nvidia shield.

 

Ivooh11 kaže...
A netflix, hbo go, youtube? Rezolucije? Sve super radi? Mislim zbog certifikata?

 ne radi, ali mecool ima dobre boxove i ima modele koji podržavaju netflix u fhd i 4k, ali ti modeli i koštaju više.

 

MEDO11 kaže...
Ivooh11 kaže...
A netflix, hbo go, youtube? Rezolucije? Sve super radi? Mislim zbog certifikata?

 ne radi sigurno, samo mibox/mistick, firestick\firecube, nvidia shield, i neznam dal je još koji novi došao, ali mislim da ne

 imali su modele sa certifikatom, nisam gledao u zadnje vrijeme, ali prije nekih godinu dana je bilo modela koji su vrtili netflix u max. rezoluciji, samo su ti modeli koštali osjetno više.

14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Uzeo sam Xiaomi-a.Kodi, Netflix odlično rade.Samo još Vanced da instaliram i to je to.Malo me daljinski razočarao.Ima li kakva alternativa?

Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sve pohvale za Mi TV Box S. Kodi uredno radi, vrti bez problema 1080p. Instalirao još dodatnih app-ova. Internet browser, File Manager, predobro.

HVala na preporuci

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ja,vrba kaže...

Uzeo sam Xiaomi-a.Kodi, Netflix odlično rade.Samo još Vanced da instaliram i to je to.Malo me daljinski razočarao.Ima li kakva alternativa?

 
Bluetooth miš i tipkovnica bez problema rade :)

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

 

Memphis kaže...

Ja sam uzeo mecool sa Amlogic S905X4. Naspram mi sticka i sličnih gluposti, leti.

 leti i vrti netflix u 480p 

onome kome je bitan netflix je manje bitno što leti od jadne rezolucije.

treba znati odabrati pravi uređaj za sebe, a ne odmah vikati da je nešto smeće. ja sam mi stick uzeo starcima koji samo gledaju netflix u fhd i njima je super i ne bi ima nikakve razlike bilo da sam im uzeo firestick 4k ili nvidia shield.

 

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...

 

Memphis kaže...

Ja sam uzeo mecool sa Amlogic S905X4. Naspram mi sticka i sličnih gluposti, leti.

 leti i vrti netflix u 480p 

onome kome je bitan netflix je manje bitno što leti od jadne rezolucije.

treba znati odabrati pravi uređaj za sebe, a ne odmah vikati da je nešto smeće. ja sam mi stick uzeo starcima koji samo gledaju netflix u fhd i njima je super i ne bi ima nikakve razlike bilo da sam im uzeo firestick 4k ili nvidia shield.

 

 Pa to što stick ima netflix u full hdu ne znači da nije smeće za razliku od drugih stickova i boxeva. Kužiš? To kaj je penzićima dobar jer vrti netflix i jedino to znaju a sastavni je dio gotovo svakog tv-a unazad 5 godina ne znači da je da je zato drugima za preporuku. 

 

Kad probaš nešto što valjda onda ćeš tek vidjet zakaj je smeće. Al mogu se složit daje mi stick eventulana preporuka za penzionere.

9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Možda mi stick nije neki top uređaj, ali ovi ne certificirani kinezi su isto tak poluproizvodi i ne radi se samo striktno o netfliksu nego o svim streaming servisima koje ne možeš koristiti kak spada, a to im je primarna svrha.
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ivooh11 kaže...
Možda mi stick nije neki top uređaj, ali ovi ne certificirani kinezi su isto tak poluproizvodi i ne radi se samo striktno o netfliksu nego o svim streaming servisima koje ne možeš koristiti kak spada, a to im je primarna svrha.

A koji su to? 

Po 100put imaš kineskih boxeva sa svim certifikatima. Nije xiaomi jedini proizvođač boxeva. A vi ko kokoši 100puta mlatite jedno to što ste negdje čuli a nemate pojma.

 

Pogledaj si na popisu testiranih di ti je mi tv stick, naravno na zadnjem mjestu. 

ANDROID TV BOXES 2021 - Google Sheets

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
Ivooh11 kaže...
Možda mi stick nije neki top uređaj, ali ovi ne certificirani kinezi su isto tak poluproizvodi i ne radi se samo striktno o netfliksu nego o svim streaming servisima koje ne možeš koristiti kak spada, a to im je primarna svrha.

A koji su to? 

Po 100put imaš kineskih boxeva sa svim certifikatima. Nije xiaomi jedini proizvođač boxeva. A vi ko kokoši 100puta mlatite jedno to što ste negdje čuli a nemate pojma.

 

Pogledaj si na popisu testiranih di ti je mi tv stick, naravno na zadnjem mjestu. 

ANDROID TV BOXES 2021 - Google Sheets

di je test streaming aplikacija? Koga briga za perf test na boxu koji služi za yt, netflix, max to go, hbo go?

 

od boxova s te liste njih 5-6(ovi koji se stalno spominju) može vrtit sve streaming servise kako spada

 

primjer:

As the UGOOS AM6 isn't a Netflix-certified device, you'll be limited to 480p streaming

BuzzTV XRS 4900 - f you’re a person who uses verified paid streaming services such as Netflix and Amazon Prime, this box isn’t for you

To confirm, MINIX NEO U22-XJ does not support Netflix in Full 1080p HD or 4K UHD resolutions

 

itd.

 

ako vam je plan gledat iptv liste, kodi, plex, igranje igrica  i takve stvari naravno da možete uzet u obzir i druge boxove, ali ako su netflix, max to go i yt primarni i nema baš izbora previše...

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 10:43 (MEDO11).
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MEDO11 kaže...
Memphis kaže...
Ivooh11 kaže...
Možda mi stick nije neki top uređaj, ali ovi ne certificirani kinezi su isto tak poluproizvodi i ne radi se samo striktno o netfliksu nego o svim streaming servisima koje ne možeš koristiti kak spada, a to im je primarna svrha.

A koji su to? 

Po 100put imaš kineskih boxeva sa svim certifikatima. Nije xiaomi jedini proizvođač boxeva. A vi ko kokoši 100puta mlatite jedno to što ste negdje čuli a nemate pojma.

 

Pogledaj si na popisu testiranih di ti je mi tv stick, naravno na zadnjem mjestu. 

ANDROID TV BOXES 2021 - Google Sheets

di je test streaming aplikacija? Koga briga za perf test na boxu koji služi za yt, netflix, max to go, hbo go?

 

od boxova s te liste njih 5-6(ovi koji se stalno spominju) može vrtit sve streaming servise kako spada

 

primjer:

As the UGOOS AM6 isn't a Netflix-certified device, you'll be limited to 480p streaming

BuzzTV XRS 4900 - f you’re a person who uses verified paid streaming services such as Netflix and Amazon Prime, this box isn’t for you

To confirm, MINIX NEO U22-XJ does not support Netflix in Full 1080p HD or 4K UHD resolutions

 

itd.

 

ako vam je plan gledat iptv liste, kodi, plex, igranje igrica  i takve stvari naravno da možete uzet u obzir i druge boxove, ali ako su netflix, max to go i yt primarni i nema baš izbora previše...

Imaš test od svakog tog uređaja na youtube tip ih uspoređuje. Opet jedno te isto. Odsutajem, previše ste ograničeni. 

 

Al za primjer nije mi šit stick jedini, kao glani rival imaš firestick daleko bolji i jači uređaj al za to valjda još niste čuli. Navrati ću na topic za jedno mjesec dana kad malo proučite tržiše da bude kvalitetnija rasprava.

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
MEDO11 kaže...
Memphis kaže...
Ivooh11 kaže...
Možda mi stick nije neki top uređaj, ali ovi ne certificirani kinezi su isto tak poluproizvodi i ne radi se samo striktno o netfliksu nego o svim streaming servisima koje ne možeš koristiti kak spada, a to im je primarna svrha.

A koji su to? 

Po 100put imaš kineskih boxeva sa svim certifikatima. Nije xiaomi jedini proizvođač boxeva. A vi ko kokoši 100puta mlatite jedno to što ste negdje čuli a nemate pojma.

 

Pogledaj si na popisu testiranih di ti je mi tv stick, naravno na zadnjem mjestu. 

ANDROID TV BOXES 2021 - Google Sheets

di je test streaming aplikacija? Koga briga za perf test na boxu koji služi za yt, netflix, max to go, hbo go?

 

od boxova s te liste njih 5-6(ovi koji se stalno spominju) može vrtit sve streaming servise kako spada

 

primjer:

As the UGOOS AM6 isn't a Netflix-certified device, you'll be limited to 480p streaming

BuzzTV XRS 4900 - f you’re a person who uses verified paid streaming services such as Netflix and Amazon Prime, this box isn’t for you

To confirm, MINIX NEO U22-XJ does not support Netflix in Full 1080p HD or 4K UHD resolutions

 

itd.

 

ako vam je plan gledat iptv liste, kodi, plex, igranje igrica  i takve stvari naravno da možete uzet u obzir i druge boxove, ali ako su netflix, max to go i yt primarni i nema baš izbora previše...

Imaš test od svakog tog uređaja na youtube tip ih uspoređuje. Opet jedno te isto. Odsutajem, previše ste ograničeni. 

 

Al za primjer nije mi šit stick jedini, kao glani rival imaš firestick daleko bolji i jači uređaj al za to valjda još niste čuli. Navrati ću na topic za jedno mjesec dana kad malo proučite tržiše da bude kvalitetnija rasprava.

 

boriš se sa vjetrenjačama stari 

 

firestick/firecube, mistick/mibox, nvidia shield se generalno i preporučuju za streaming servise jer su jedini certificirani uređaji za gledat te servise u hd/4k ffs. Ne gura ih nitko jer su top ili najbolji po performansama, nego nemaš drugog izbora. Proguglao sam par uređaja sa ove liste i napisao ukratko sta sam nasao u revjuu u postu, jesi pročitao taj dio?

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MEDO11 kaže...
Memphis kaže...
MEDO11 kaže...
Memphis kaže...
Ivooh11 kaže...
Možda mi stick nije neki top uređaj, ali ovi ne certificirani kinezi su isto tak poluproizvodi i ne radi se samo striktno o netfliksu nego o svim streaming servisima koje ne možeš koristiti kak spada, a to im je primarna svrha.

A koji su to? 

Po 100put imaš kineskih boxeva sa svim certifikatima. Nije xiaomi jedini proizvođač boxeva. A vi ko kokoši 100puta mlatite jedno to što ste negdje čuli a nemate pojma.

 

Pogledaj si na popisu testiranih di ti je mi tv stick, naravno na zadnjem mjestu. 

ANDROID TV BOXES 2021 - Google Sheets

di je test streaming aplikacija? Koga briga za perf test na boxu koji služi za yt, netflix, max to go, hbo go?

 

od boxova s te liste njih 5-6(ovi koji se stalno spominju) može vrtit sve streaming servise kako spada

 

primjer:

As the UGOOS AM6 isn't a Netflix-certified device, you'll be limited to 480p streaming

BuzzTV XRS 4900 - f you’re a person who uses verified paid streaming services such as Netflix and Amazon Prime, this box isn’t for you

To confirm, MINIX NEO U22-XJ does not support Netflix in Full 1080p HD or 4K UHD resolutions

 

itd.

 

ako vam je plan gledat iptv liste, kodi, plex, igranje igrica  i takve stvari naravno da možete uzet u obzir i druge boxove, ali ako su netflix, max to go i yt primarni i nema baš izbora previše...

Imaš test od svakog tog uređaja na youtube tip ih uspoređuje. Opet jedno te isto. Odsutajem, previše ste ograničeni. 

 

Al za primjer nije mi šit stick jedini, kao glani rival imaš firestick daleko bolji i jači uređaj al za to valjda još niste čuli. Navrati ću na topic za jedno mjesec dana kad malo proučite tržiše da bude kvalitetnija rasprava.

 

boriš se sa vjetrenjačama stari 

 

firestick/firecube, mistick/mibox, nvidia shield se generalno i preporučuju za streaming servise jer su jedini certificirani uređaji za gledat te servise u hd/4k ffs. Ne gura ih nitko jer su top ili najbolji po performansama, nego nemaš drugog izbora. Proguglao sam par uređaja sa ove liste i napisao ukratko sta sam nasao u revjuu u postu, jesi pročitao taj dio?

A tko ih preoručuje? Ti? 

 

pa naravno da se borim sa vama ograničenima kaj lupate jedo te isto. Nemam kaj čitat kad sam kupio takav uređaj (mecool kt1) i imam ga doma. Po 118. put moj nema netflix certifikat, to sam znao jer mi ne treba imam ga na telki. Ostalo sve radi, 4K hdr, full hd vrti bez greške, bez ikakvog štucanja i sličnih anomalija, sve radi za razliku od mi tv sticka. Sve je certificirano osim netflixa (moj model) ne znam kaj tu nije jasno više sa tim vašim glupim certifikatima. Znači ne radi se o nekom uređaju koji ima neke svoje skinove već je stock android identičan mi sticku. Kao što sam već reko imaš modele sa certificiranim netflixom a to kaj ih ti nisi pronašao je stvar tvoje (ne)sposobnosti, to ne znači da ih nema. I da samo 1/10 pratiš tržište kao što se praviš pametan znao bi da svi ti kinezi iz godine u godinu postaju sve više "legalni" jer sve ih je više certificiranih.

 

I to kaj ne znate čitat bolje da se skinete sa tih boxeva i malo u knjižnicu po raskoljnikova i dr.  Poradit na sebi malo ...

 

Ajde bok.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 11:30 (Memphis).
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Bolje bi bilo da nešto popiješ i da se smiriš jer ispadaš jadan sa svom tom nervozom. I tko ti kaže da ne pratimo scenu. Prije 7 godina sam imao minixa i poslje toga još 2 Kineza po skoro 100 dolara u ono vrijeme.Trenutno koristim mi box i firestick i za moje potrebe( kodi sa real-debrid, netflix, hbo go, iptv liste) obavljaju sve kako treba. Da sam nezadovoljan prodao bi ih isti tren. A bajke tipa rang lista ostavljam za neki drugi put. Uređaj treba koristiti 1-2 mjeseca pa onda možeš reći jel dobar ili nije. Imao sam x96 sa 3gb rama i top procesorom u ono doba i po testovima je bio mrak, a u stvarnosti se dosta rušio i to sve zbog lošeg fw,nema updatea, nema podrške.
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ivooh11 kaže...
Bolje bi bilo da nešto popiješ i da se smiriš jer ispadaš jadan sa svom tom nervozom. I tko ti kaže da ne pratimo scenu. Prije 7 godina sam imao minixa i poslje toga još 2 Kineza po skoro 100 dolara u ono vrijeme.Trenutno koristim mi box i firestick i za moje potrebe( kodi sa real-debrid, netflix, hbo go, iptv liste) obavljaju sve kako treba. Da sam nezadovoljan prodao bi ih isti tren. A bajke tipa rang lista ostavljam za neki drugi put. Uređaj treba koristiti 1-2 mjeseca pa onda možeš reći jel dobar ili nije. Imao sam x96 sa 3gb rama i top procesorom u ono doba i po testovima je bio mrak, a u stvarnosti se dosta rušio i to sve zbog lošeg fw,nema updatea, nema podrške.

 Pa ak ti smeta prošetaj.

 

Ne pratiš ... to kaj si ti imao prije 7 godina koga briga svijet je bio puno drugačiji pogotvo po pitanju boxeva. Kaj ti koristiš zaboli me, čudim se da nije mi tv šiti. Ne brini imam ga dovoljno dugo, update primam redovito. Još nisi svatio? Jel to prastaro smeće x96 ima certificirani google? Nema. Onda me ni ne zanima. Pričam o aktualnim modelima ... zato ni ne razumiješ jer ne pratiš tržište i misliš kako je kod svih sve ostalo na istome ali nije. Mecool i slični su počeli radit legit i to je ono što vam pokušavam objasnit vama neznalicama al đabe ... kad ste sa razinom znanja još u 91.

 

Evo imaš tu review uređaja kojeg ja imam pa ako nekog zanima gledaj ... 

 

Počinje formula moram ić ....

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 13:55 (Memphis).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
pa naravno da se borim sa vama ograničenima kaj lupate jedo te isto.

Nego reci ti nama kolega koliko ti uspiješ prešaltati kanala u 30 sek. da vidimo vrijedi li ta kutija išta.

9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Molim vas konkretan prijedlog za box-a ili stick-a putem kojeg bi na staroj Panasonic plazmi (full hd) mogao gledati isključivo HBO GO, NETFLIX, MAXTV TO GO, YT...

Bitno mi je da je podržan kvalitetan WIFI jer nemam mogućnost spajanja box-a, stick-a na internet klasičnom žicom.

Cijena do nekakvih 400-500kn (može i manje naravno), bitno je da navedene stvari fludino funkcioniraju i da je što jednostavniji za korištenje (za klince), 4k mi nije potreban.

Hvala.

  

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2021 12:21 (Vedran33).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice