Padovi sa bicikle itd...

poruka: 53
|
čitano: 31.980
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Evo u ovoj temi se možete pohvaliti sa svojim padovima i ozljedama sa bicikle.

Današnja ozljeda:

Opis:Vozio sam po uskoj stazi koja je posuta suhom travom.Kada sam izašao iz zavoja kotač je proklizio pod suhom travom i zapetljao sam se o biciklu.Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
16 godina
moderator
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...

Mokar asfalt + sitni kamenčići na sredini ceste = bajk na jednu stranu, ja na drugu. Glava je ublažila udarac :) Sreća u nesreći je bila što se ovo dogodilo točno nakon snimanja epizode Bug TV-a (isti dan), tako da sam se do iduće emisije već oporavio :))))

Work is for people who suck at video games.
14 godina
protjeran
offline
Padovi sa bicikle itd...

Srecom se ne vozim na biciklu (i za ovu stolicu ispred PC-a sam svezan).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
offline
Padovi sa bicikle itd...

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Hvala Bogu pa vam se ne mogu pohvaliti nekim ozbiljnim padom sa bicikla, ali bih zelio napisati par rijeci o tome.

 

Vec dugo se bavim biciklizmom, i imam dosta potrebnog iskustva, pa bih vam svima preporucio da ne stedite novac na kupovinu zastitne opreme. Kacigu obavezno kupite i smatrajte je obaveznom opremom za svaku iole vecu voznju (nije viska ni po gradu). Jer ona vam moze spasiti zivot! Kazu da je napravljena da pukne umjesto vase glave, pa razmislite isplati li se dati 30eura za solidnu kacigu.

Takodjer, pozeljno je imati i biciklisticke rukavice, koje ce vase dlanove spasiti od zguljivanja prilikom padova, a na biciklu cete se osjecati ljepse kada ih nosite. Takodjer, uvijek sa sobom nosite kutijicu prve pomoci, nikad nije viska i nikad ne znate sta vam se moze desiti. Ne budalesajte, nosite kacigu i ne bi trebalo biti problema. :)

 

Pozdrav

15 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Nema onoga tko je vozio biciklu a da nije pao, tako kažu...

Kršio sam se i ja tonu puta, no nikad toliko jako da bi me bilo strah sjesti nazad na biku, pad je jednostavno nešto što će se dogoditi kad tad i to je tako, glupo je izbjegavati vožnju zbog toga.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
Padovi sa bicikle itd...

Heh sad sam se sijetio, bilo je to davno..

Išli se vozit ja i frend na nekom starom biciklu, imao je ono za sjest se iza. Ja sam sjedio iza i pedalirao niz nizbrdicu, a on je upravljao volanom i kak je on vikao da brže okrećem upala mu je noga u kotač (hahaha) i

napravili smo salto s biciklom. :P Ja sam pao na bradu, a on je uganuo nogu xDD

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
14 godina
protjeran
offline
Padovi sa bicikle itd...

Sry na offtopiku, ali ovo me jednostavno bode u oči. Nije bicikla, nego je BICIKL. Znači nisi se vozi na je*enoj bicikli nego na BICIKLU.

 

13 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Kada sam imao 6-7 godina tada sam pao sa bicikla,unesvjestio se...nemorate vjerovati ali tako je,gledao sam one koji se foliraju i ja sam tako htjeo,ljevo,desno...bum glavom od kamen.udario sam se tjemenom,jednostavno je oteklo kao da me ujeo komarac koji je dug metar i visok metar...Zato ako ima nekih frajera pustite ih na miru,mislim nemojte se frajerisati i folirati,bolje ostati ziv i zabaviti se sam nego se povrjediti i biti sa nekim...

harry
15 godina
offline
Padovi sa bicikle itd...

otvarao kikiriki i s poklopcem si oderem prst

xaxa xaxa
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...
dado16 kaže...

otvarao kikiriki i s poklopcem si oderem prst

Lol, kakve ovo vezem ima sa biciklom? Smijeh

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...
sjedio sam u tom trenutku na biciklu ^^
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...

Hahaha mislim da se ovako ko ja nitko nije razbio tj.nisam se razbio nego zabio u ogradu.Vozili se frendovi i ja tj.spustali, i malo smo bili udaljeni i vikne meni ovaj koji je bio prvi da skrenem u dvoriste jedne kuce i nista ja skrenem misleci da su vrata od dvorista otvorena(kocnice mi bas nisu dobro radile) a nisu bila, i ja dum u ogradu, nisam preletio preko nego sam se samo jako nagnuo napred srecom meni nista nije bilo ali zato biciklu je,spigala mu se prva felga i pukla masinica.

If you squeeze my lizard, ll put my snake on you!
16 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Nikad nisam jako zviznuo, najfatalnijim padom sam malo sj*bao joystick na mobu pa sad strši malčice ulijevo. Padala je kiša, ja se žurio, trebao sam bajk dignuti na rizol koji je bio popločen glatkim pločama - ekvivalent su one ploče uz tramvajsku prugu na trgu. Uglavnom, zbog kiše su pločice bile još skliskije, a ja, retard, išao dizati bic pod kutem od 20-ak stupnjeva. Prednji kotač sam uspio dići, a stražnji, umjesto da se digne je proklizao uz rub pločica. Bicikl zadriftao, brzina oko 20 km/h, a ja drito na ruke i prsa. Ostao bez daha, natukao koljeno i oštetio joystick na mobu.

 

No, da se s biciklom nikad ne treba zaj*bavati, može svjedočiti jedan frend koji je imao near-death iskustvo. Spuštao se niz Mesničku i na bicu zakazale kočnice. Dalje ne trebam govoriti, prezentirati ću vam slike. Mogu samo reći da je sreća što je udario u izlog (umjesto u zid) i da je prizor bio filmski...

 

Njegov summation je: hematom na glavi, zašiveno uho, podljev i natučeno rame.

~~~ Hur tycker du om dem applen??? ~~~
14 godina
protjeran
offline
Padovi sa bicikle itd...

wow

vozim dugo bicikl

dosad nisam imao ni jednu ozbiljniju ozljedu HVALA Bogu

vidio sam dosta nesreca bilo je strasno

samo treba bit oprezan kad vozis i to je to

nisam oprezan padao sam na glavu(LOL) nije mi nis bilo

 

 

xDDD
14 godina
offline
Padovi sa bicikle itd...
Evo sta mi se dogodilo prije tjedan dana: vozili smo se dva moja frenda i ja bas poslije kise, a prethodno smo otisli do krasa po cokolade i ostalo. Ja sebi kupio neke cokoladne kuglice. I sjeli mi na bikeove i krenuli u dubravu. Ja jedini izigravao frajera i konzumirao kupljeno u voznji. kako smo ubrzavali trebao sam prebaciti u visu brzinu, a kako sam u lijevoj ruci drzao tu vrecicu sa cokoladnim kuglicama iso ja desnom promjeniti brzinu na lijevom mjenjacu :D i izgubim ja ravnotezu i padnem na lijevu stranu pri brzini cca 20 km/h i zgulim si koljeno, stopalo s ljeve strane i dobijem upravljacem u bedro(jos se vidi masnica). Sve u svemu nije bas nesto boljelo :D
How yes no.
14 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Evo sad da i ja svjedočim Nevinašce  Dakle ja i još par prijatelja organizirali uličnu trku. I sve dobro, ja se pripremio (mentalno :D). Idu oni jedan po jedan i dođem ja na red, sve super, sjednem na bike i krenem. Jedan drugi prijatelj je stajo nasred ulice u zavoju. I letim ja, a on tako stoji nasred ulice i govori ajde možeš ti to! (that's what she said Smijeh) i umjesto da se makne, još na mene skoro. Ja nisam mogo dovoljno skrenut i jako sam se nagnuo na stranu na kojoj mi je i pedala bila spuštena. Kad je pedala oderala od pod... Bicikl je počeo skakat lijevo-desno, zadnja sajla od kočnice mi se "odspojila", a lijevo stopalo mi počelo lupat po podu kako je i bicikl "skakutao". Na kraju sam završio ležeći pokraj ivičnjaka sa lijevim stopalom koje mi je zapelo izmeđi pedala. I sve je to bilo dobro osim što sam završio s gipsom na nozi Plač

 

 

 

Evo još jedna...  Tu kod nas u PŽ ima jedna cesta koja vodi onak malo ubrdo. I ja i prijatelj ošli gore i spuštali se. Mi krenuli, sve dobro kad na kraju zavoj i moj prijatelj počne nekak kočit i padne sa bikea (ja sam bio iza njega) i ja nisam mogo stat i nekak sam refleksivno stisnuo prednju kočnicu i preskočio volan (Iznenađen) i osto praktički na nogama. To nisam ja napravio, neznam kako se to uopće dogodilo. Još i dan danas se divim svom mozgu što me spasio da ne završim prijepljen za zid ili nešto gore. Da sam svjesno pokušao tako preskočiti volan, nebi mogao Izlanuo se

Slavonija u ♥
15 godina
neaktivan
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...
Osobno nisam imao nekih težih padova s bicikle, uvijek s malo ogrebotina i modrica, ali prijatelj je zato slomio ključnu kost vozeći drugog na volanu. Njemu noga u felgu, a ovaj preko volana...

Eh, da, ja se vozim na BICIKLI
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
16 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

A ja se vozim na bajku. Prije 2 godine vozimo se ja i moj frend po nekoj nizbrdici  i ima neko skretanje (na nizbrdici).Ide moj frend kao driftat će on.Zakoči zadnjom (asfalt je bio izlizan stoga i sklizak) i padne na stranu i tako grebe jedno 5m i ravno ispod nekog kombija. Sva sreća pa je kombi mirovao.Ogulio si je cijelu lijevu stranu ruku i nogu,a bogami se i bajk uništio (felga,žbice,volan iskrivljen). Čovjek se toliko usr0 ovoga da nije više htjeo sjest na bajk(i dan danas neželi).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...
PowerBeam kaže...

Hvala Bogu pa vam se ne mogu pohvaliti nekim ozbiljnim padom sa bicikla, ali bih zelio napisati par rijeci o tome.

 

Vec dugo se bavim biciklizmom, i imam dosta potrebnog iskustva, pa bih vam svima preporucio da ne stedite novac na kupovinu zastitne opreme. Kacigu obavezno kupite i smatrajte je obaveznom opremom za svaku iole vecu voznju (nije viska ni po gradu). Jer ona vam moze spasiti zivot! Kazu da je napravljena da pukne umjesto vase glave, pa razmislite isplati li se dati 30eura za solidnu kacigu.

Takodjer, pozeljno je imati i biciklisticke rukavice, koje ce vase dlanove spasiti od zguljivanja prilikom padova, a na biciklu cete se osjecati ljepse kada ih nosite. Takodjer, uvijek sa sobom nosite kutijicu prve pomoci, nikad nije viska i nikad ne znate sta vam se moze desiti. Ne budalesajte, nosite kacigu i ne bi trebalo biti problema. :)

 

Pozdrav

Ja imam jednu Briko kacigu, sasvim solidna, oko 25 eura sam platio, ali me bed nositi kad nitko ne nosi Sramim se

 

BTW, rukavice uvijek nosim, ruke su mi inače podložne znojenju, a grip na bajku mi se istrošio pa me one spašavaju.

PSN: filip99 // xnight_hunterx se ne slaže sa ovim postom.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2010 23:31 (AlienWare1).
14 godina
offline
RE: Padovi sa bicikle itd...

Slična nesreća se desila prije 10 godina i meni, isto nizbrdica ali na otvorenoj cesti pri brzini od nekih 50 km/h  a rezultat je bio isto šivanje uha kao i tvom frendu (na živo mamu im njihovu!Viče) i sjeban bicikl. Nakon toga sam puno oprezniji i pametniji kad je u pitanju glupiranje na biciklu!!   @ i rambo plache

a šta reć..
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 0:22 (mat777gold).
14 godina
protjeran
offline
Padovi sa bicikle itd...

Ja sam sa 6-7 godina vozio se bez majce na bajku, ono frajerisao sam se i dole na cesti bili kamenčići i ja neznam kako sam uspio, ali pao sam tako da sa se sa prsima vukao po podu, cijela prsa su bila izdrapana i noge :) , a jednom isto 3-4 razred u osnovnoj išao kući sa bajkom i razgovarao sa prijateljem i zaletio se u stup :D, licem :D, neznam kako sam to uspio ,ali boljelo je, skoro zub slomio :D

15 godina
offline
Padovi sa bicikle itd...

Skoro svaki dan vozim biciklu, ali ne sječam se kad sam zadnji put pao s nje u vožnji.

Jedan od najglupljih padova je bio kad sam nabasao na ekipu iz ulice te dok sam s njima pričao i pratio ih lagano s biciklom, nagnem glavu na rame da si počešem uho i onda se sve okrenulo za 90 stupnjeva i ja se ko kreten našao na podu. Poslije pet minuta (vjerujući da si ipak mogu počešat uho ramenom u vožnji) sam isto to ponovio. Natukao sam isto koljeno dvaput Plač

I do what I must because I can
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 0:32 (Katana).
15 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

nije nista strasno bilo al eto kad sam bio manji vozio sam necji veliki bicikl koji je imao ravnu sipku i kad bi stao udario bi jajima od sipku posto nisam nogama mogao dohvatit podSramim se

Jedan frend je vozio svoj bmx i nekako se poskliznuo,pao i udario glavom od grinder neznam kako se to kaze uglavnom pogledajte sliku

 

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Evo da i ja ispričam par padova.

 

Prije oko 6 mjeseci sam se vozio bajkom na instrukcije iz matiše. Morao sam proći pored sportske dvorane jer je put dvaput brži nego cestom. Dvorana je ova velika smeđa zgrada sa bijelom crtom po sredini. I oko tog puteljka gdje je dvorana postavljena je žičana ograda, ali su maknuli većinu. A kad kažem žičana, mislim baš na žicu povezanu sa dva stupa, ne onu mrežastu ogradu. I ja sam htio presjeći put vozeći između ta dva stupa. Nažalost nisam vidio ogradu jer mi je tuklo sunce u oči i tandrknuo sam u žicu i pao u blato sa strane. Žica mi se urezala točno u ono područje kod očiju gdje počinje nos. Rezultat: 2 šava, iako se sad ne vidi.

 

Još jedna anegdota.

 

Vozeći se ovom ulicom, preskakivao sam šahtove bajkom (bunny hop,ne?) i na jednom sam slučajno napravio tabletop(skočio sam bočno) i ribao sam asfalt glavom i ramenom negdje 10 metara. Hvala Bogu, glavu nisam ništa shebo, a ni bajk, ali rame sam dobrahno oribao. Cijela majica mi je bila iskidana na lijevoj strani. Rezultat=tjedan dana nošenja zavoja na lijevoj strani torza.

 

To su zadnji kojih se sjećam, razbio sam se jednom, ali se ne sjećam kako i rezultat mi je šav na obrvi, tamo mi više ne rastu.

 

 

PSN: filip99 // XF: filipscekic
12 godina
offline
Re: Padovi sa bicikle itd...

Evo i jedno moje iskustvo....vozeci se prema jarunu na trening (veslanje sam tad trenirao), vidio ja neku malu i malo sam se zagledo i nisam obraco pozornost i BUM. odjednom ja na podu...i sad, nis mi nije jasno...gledam ja jel mi puklo nes, nije...a kad ono okrenem se i vidim bicikl OKOMITO u zraku...hahah zabio sam se DRIO u onaj metalni stupic i bajk je ostao stajat okomito hahah jos dan danas se smijem tom prizoru...

 

 

EDIT : uuu nisam vidio tema iz 2010. my bad

Krpa
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 13:10 (KrpaZG).
13 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

bio sam uvijek spretan sa biciklom al se sjećam jedno ljeto prije otprilike 5 godina da je cijela ulica vozila bicikle.imao sam neke patike sa špigetama od 2 metra i špigeta se zamotala oko pedale i zubčanik mi je razrezao nogu.imao sam 8 šavova :) srećom ožiljak je sa stražnje strane noge i dlake su ga zaklonile tako da se ne primjeti se baš :)

Avenged Sevenfold foREVer!
16 godina
offline
Re: Padovi sa bicikle itd...
nidjo123 kaže...

nekak sam refleksivno stisnuo prednju kočnicu i preskočio volan (Iznenađen) i osto praktički na nogama. To nisam ja napravio, neznam kako se to uopće dogodilo. Još i dan danas se divim svom mozgu što me spasio da ne završim prijepljen za zid ili nešto gore. Da sam svjesno pokušao tako preskočiti volan, nebi mogao Izlanuo se

Slučaj u mene: vozim sporednom cestom na 30m od glavne ceste, "T" križanje je u pitanju. Auto je bio ispred mene, okrenuo sam se iza da vidim jel ide auto iza mene i bio je jedan. Kada sam vratio glavu auto ispred mene je kočio i da se ne sudarim reflexno sam jako stisnuo prednju kočnicu. Scena je bila kao u filmu, preletio volan i nekako se leđima skotrljao i iz čučnja stao na noge. To se sve dogodilo instiktino, nisam bio svjestan šta se dogodilo. Bajk je pao na stranu, samo sam ga podigao i nastavio dalje po gasu čudeći se kako sam prošao skroz neozljeđen, bez ogrebotina i bolova.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadalje, jedan od ovogodišnjeg pada:

Dan prije uskrsa bio sam se namazao i išao sam iz birtije doma nešta pojesti. Kako je kiša padala, na po puta sam se rasuo u zavoju pošto je cesta bila mokra. Ovo je intervju u hitnoj kada sam došao da me pokrpaju:

Doktor: šta je bilo

Ja: upao s bicikla

Doktor: nisi s motora (imao sam prsluk od moto kluba na sebi pošto smo dijelili jaja na trgu)

Ja: nisam, upao sam s bicikla

Doktor: jel tko još stradao

Ja: moj bicikl

 

Izraz na doktorovom licu: neprocjenjivo.

 
 
 
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.kolovoza 2011 mi se pedala zabila u lijevu petu.

Najbrži kaže...

Jučer mi se pedala zabila u lijevu petu.

How did it happen?


  • Imam problema s prijenosom, kad god krenem naglo ubrzavati počne mi lanac preskakati zupčanike te mi zbog toga noga propadne i nerijetko mi se zabije u petu.

 

Jučer sam išao s frendovima na moju vikendicu da roštiljamo, pijemo i zezamo se. Vozio sam u japanki bajc, a u torbi su mi bile tenisice, s 6 frendova u skupini i 15 minuta prije nego ćemo stići dogodi se to, pedala mi se zabila u lijevu petu. Uglavnom odmah sam sišao s bicikla, uzeo čiste čarape iz torbe i svezao ranu i nastavio do vikendice. Kad smo došli stari me autom odvezao nazad u hitnu gdje su mi samo neke naljepnice stavili jer je površinska rana. Naravno poslije noćenja na vikendici odvezao sam se na biciklu doma (po sata vožnje) unatoč potrebnom strogom mirovanju.

 

P.S. oprostite što nisam obrijao noge buahaha

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Padovi sa bicikle itd...

Pao sam svega par puta (ništa strašno). Svaki put je bila mokra cesta. Ja ulazim iz sporedne na glavnu cestu i bez kočenja pokušavam skrenut pod malim lukom (ako ide auto glavnom cestom da me ne udari). I normalno padam na bok...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
neaktivan
offline
Padovi sa bicikle itd...

Osobno se nikad nisam pošteno razbio ali frend je. Vozio je po noći oko 22h doma i na zavoju proklizao (a bio je još oko 500m od doma). Rezultat su 5 dana u bolnici, obje noge polomljene i slomljena lijeva ruka. Glava mu je bila takva da se čovjek nije mogao prepoznat. Naravno odmah je pao u nesvijest i ničega se ne sjeća. Svom srećom nakon 2 minute su prolazili ljudi s autom i nazvali hitnu inače bi moglo biti kobno.

 

Zato se treba pazit. On je nažalost dosta tvrdoglav pa i dalje vozi ali sada samo po danu i puno opreznije sa kacigom na glavi, zaštitom za koljena i ostalim pomagalima

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice