Kupnja auta

poruka: 14
|
čitano: 8.653
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja auta

Nakon 10 godina doslo je vrijeme da zamijenim svoju opel vectru za nesto bolje i modernije. Auto me je izvrsno sluzio, ali poceo je lagano zezati i bojim se da ce uskoro sve otici k vragu. Kako je posao u zadnje vrijeme dobro krenuo, skupilo se nesto vise love i htio bih uzeti nesto tipa BMW 7 ili Mercedes S. Uzimam naravno novi iz salona pa me zanima sto je bolje uzeti i koji motor? Obisao sam i druge forume, ali vidio sam da tu ima pojedinaca koji se bas kuze u aute pa me zanima njihovo misljenje. Nemojte samo govorit da je ovo neka sprdnja jer sam stvarno ozbiljan i svi savjeti i prijedlozi su dobrodosli. Inace sam BMW fan, ali ovaj Mercedes mi se isto cini odlican.

12 godina
neaktivan
offline
Kupnja auta

Iako ni sam nisam neki strušnjak oko automobila. Preporučio bih ti Bmw, i meni se više sviđa i ti si rekao da više voliš Bmw. Kao prvo puno puta sam se vozio u Bmw-u 528i E39, auto ima 15 god. al je bolest od udobnosti, do tog kako ide. Te sam sjedio u Bmw-u 5 F10 , i to je samo takva limunzina, mjesta ima bome dosta i za mene od skoro 2 metra. Kakva je tek ova nova 7-ica nemogu zamislit ni po udobnosti, mjestu unutra, luksuzu. Mislim da bi ti bio najbolji motor 3.0d ili čak 4.0d, zapravo glavno da je dizel iako ni novi benzinci ne troše toliko kao prije.

Možda se neko neće složit sa mnom, ali ja bih radije ovdje odlučio za Bmw-a.

Ivan
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja auta
REYKJAVIK kaže...

Nakon 10 godina doslo je vrijeme da zamijenim svoju opel vectru za nesto bolje i modernije. Auto me je izvrsno sluzio, ali poceo je lagano zezati i bojim se da ce uskoro sve otici k vragu. Kako je posao u zadnje vrijeme dobro krenuo, skupilo se nesto vise love i htio bih uzeti nesto tipa BMW 7 ili Mercedes S. Uzimam naravno novi iz salona pa me zanima sto je bolje uzeti i koji motor? Obisao sam i druge forume, ali vidio sam da tu ima pojedinaca koji se bas kuze u aute pa me zanima njihovo misljenje. Nemojte samo govorit da je ovo neka sprdnja jer sam stvarno ozbiljan i svi savjeti i prijedlozi su dobrodosli. Inace sam BMW fan, ali ovaj Mercedes mi se isto cini odlican.

Uh hebemti sa Vectre skok na S klasu ili Sedmicu???

Vjerujem da ovdje na forumu 98% ljudi nije sjedilo u tim autima, a kamoli se vozilo pa da pomognu u odabiru{#}

Nemaš tu previše mozganja čovječe, koji god da kupiš, ako stvarno kupuješ, nećeš se zeznuti pa ti auti su vrh auto industrije (ne računajući Rolls i Bentley) i sve se svodi na izgled i preferiranje marke.

Nekak mi se čini da je tema patka, ali nema veze pošto volim maštat{#}

Moj izbor bi bio S500 4 MATIC, Designo paket, Mystic smeđa boja, Cognac boja kože + svijetlije drvo {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 17:49 (veki22).
13 godina
offline
Re: Kupnja auta

Dobro promisli prije nego utučeš tolike novce na novi auto, nađi nešto polovno, 3-4 godine staro. Takvi auti se prodaju dosta ispod cijene jer ih je dosta teško prodat.

12 godina
offline
Re: Kupnja auta
veki22 kaže...

Uh hebemti sa Vectre skok na S klasu ili Sedmicu???

Vjerujem da ovdje na forumu 98% ljudi nije sjedilo u tim autima, a kamoli se vozilo pa da pomognu u odabiru{#}

Nemaš tu previše mozganja čovječe, koji god da kupiš, ako stvarno kupuješ, nećeš se zeznuti pa ti auti su vrh auto industrije (ne računajući Rolls i Bentley) i sve se svodi na izgled i preferiranje marke.

Vozih se u sedmici i mogu priznat da se osjećaš, pa onak, ko Sanader {#}

Jedino što mi je skoro dupe izgorilo jer sam cijelim putem od Zg do Pule nogom nesvjesno pritiskala grijače sjedala za koje nisam ni znala da postoje.

 

Ali što veki kaže, nećeš fulat koji kod god da kupiš. Samo se spremi na troškove servisa, rege, guma, benge i sl.

Wanna?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja auta
Ukulele kaže...
veki22 kaže...

Uh hebemti sa Vectre skok na S klasu ili Sedmicu???

Vjerujem da ovdje na forumu 98% ljudi nije sjedilo u tim autima, a kamoli se vozilo pa da pomognu u odabiru{#}

Nemaš tu previše mozganja čovječe, koji god da kupiš, ako stvarno kupuješ, nećeš se zeznuti pa ti auti su vrh auto industrije (ne računajući Rolls i Bentley) i sve se svodi na izgled i preferiranje marke.

Vozih se u sedmici i mogu priznat da se osjećaš, pa onak, ko Sanader {#}

Jedino što mi je skoro dupe izgorilo jer sam cijelim putem od Zg do Pule nogom nesvjesno pritiskala grijače sjedala za koje nisam ni znala da postoje.

 

Ali što veki kaže, nećeš fulat koji kod god da kupiš. Samo se spremi na troškove servisa, rege, guma, benge i sl.

A gdje si ti noge držala kad si stiskala te gumbe{#}{#} Kolko znam grijanje siceva se namješta na središnjoj konzoli kod upravljanja sa klimom i nemreš sam tak stiskat ih{#}

 

12 godina
offline
Re: Kupnja auta
Ma ja sam pristojno dijete kaj ti je :) uostalom seka je bila vozač. Gumbici su na dnu (u ravnini nogu) suvozačeva sjedala! :p
Wanna?
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja auta

Onda valjda imaš duge noge{#} Dvije cure u takvom autu, lijep prizor, nema šta!

Drugi put kad ćete ić do Pule slobodno javiš pa se i ja pridružim, nisam se još vozio u Sedmici{#}

12 godina
odjavljen
offline
Kupnja auta
BMW bolje jer na Mečki ode getriba svako malo.
12 godina
offline
Re: Kupnja auta
Bembara je bila privremena, one trip only. Dodemo u Civic-u ak se ne bunis ;) al plaćaš pivkana, a ne bi škodilo ni pojest štogod (ipak je to dug put ;))
Wanna?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja auta
Ukulele kaže...
Bembara je bila privremena, one trip only. Dodemo u Civic-u ak se ne bunis ;) al plaćaš pivkana, a ne bi škodilo ni pojest štogod (ipak je to dug put ;))

Što bi tek onda ako potegnemo do Dubrovnika morao uz klopu i cugu platit i hotel da odmorimo jer je to još duži put{#} Ma može i Civic, bitno je lijepo društvo, ne auto{#}

16 godina
offline
Kupnja auta

S 350 CDI bi vjerujem bio sasvim dovoljan, 3.0 litreni dizelaš sa cca 260ks. Ne troši puno (ak je nekome cca 10L za ovakav auto puno nek si kupi Corsu 1.1cdti) , vuče abnormalno dobro, udoban beskrajno..izabereš opremu po želji..i veselju nema kraja..

 

Nije S klasa bezveze najsigurniji automobil na svijetu već dugi niz godina..

10 godina
offline
Kupnja auta

Pozdrav ekipo trebao bi savjet.

Kupijem polovni auto max 2011 godiste. 

Jos nikad nisam kupovo polovno pa se bas ne razumijem,2008g sam kupio clia

Novog iz salona i dan danas ga vozim.

Sad kupijem polovni ali vec auto. Na oko su mi pali ford focus,mondeo, laguna,

I tako nesta slicno karavan ili limuzina. Obavezno dizel.

Limit mi je 10000-12000 eura. Auto mi treba za vozit se na poso, letom na more

I tako osnovne stvari. Svaki savjet je dobro doso. Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Kupnja auta

Isplati li se kupiti bmw 3 e46 dizel sa 250 000 - 350 000 na satu, zanima me trajnost motora, odrzavanje...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice