Golf 2 5.1 sistem

poruka: 7
|
čitano: 1.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Golf 2 5.1 sistem

Pozdrav svima,

 

Sticajem okolnosti u posjedu sam Golf Mk2, nije nista specijalno, ali bih zelio da ugradim zvucnike u njega, sad imam Logitech X-540 zvucnike kuci cije su specifikacije:

 

Specifications

Total RMS power:

70 watts RMS

Satellites:

Two - 2" drivers per satellite
2 x 7.4W
8.4" x 3.2" x 5.0" (HxWxD)

Center:

Two - 2" drivers per satellite
15.4W
7.8" x 4.75" x 3.75" (HxWxD)

Subwoofer:

5.25" ported driver
25 watts RMS
11.25" x 6.5" x 9.75" (HxWxD)

Total Peak Power:

140 watts

Frequency Response:

40Hz - 20kHz

 

eh sad posto ne znam nista oko toga, citao sam po forumima o tome ali vecinu onih termina i logike ne razumijem tako da svaka pomoc bi mi dobrodosla, sta da radim sta mi treba kako gdje itd..

 

Unaprijed hvala :D

 

There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you have to go beyond them in order to achieve greatness!!
13 godina
offline
Golf 2 5.1 sistem

To su zvučnici namijenjeni korištenju u kući, tako da ih ne možeš ugraditi u auto. S obzirom da je riječ o Golfu 2, nema smisla ugrađivati nešto skupo u njega, tako da uzmi neke jeftine tro-sistemske zvučnike za u vrata(mislim da je veličina 13cm) i nešto slično za zadnje zvučnike. Odzada imaš mogućnost staviti zvučnike na tvornička mjesta, pored daske, i oni su veličine 16x10cm ili možeš bušiti dasku u prtljažniku i staviti neke veće.

Svaki radio proizveden u zadnjih 10 godina ima 4 izlaza za zvučnike, tako da ni sa time nema problema.

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
15 godina
neaktivan
offline
Golf 2 5.1 sistem

hvala ti na brzom odgovoru,

 

mislio sam ove iskoristiti jer ih fkt ne koristim a imaju dobru kutiju i poprilicno dobar bas, cisto radi toga, hvala na savjetu ako naletim na nesto sto mi se svidi gledati cu da ugradim, do tad bih volio da saznam kakve su opcije i mogucnosti sa ovim trenutnim zvucnicima

There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you have to go beyond them in order to achieve greatness!!
14 godina
offline
Golf 2 5.1 sistem

Stavi si agregat u gepek da dobijes 230V spoji zvucnike. I onda samo aux u mob i puštaj muziku. 

15 godina
neaktivan
offline
Golf 2 5.1 sistem

hahahaha nikad se ne zna, ali vidjao sam po netu ljudi stave nazad nesto tipa UPS i ukljuci kutiju u uticnicu u njemu a ovo spoji na akumulator, kako sta nemam blage xD

There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you have to go beyond them in order to achieve greatness!!
14 godina
offline
Golf 2 5.1 sistem

Bok, ovo ti je lako izvedivo. Ja sam sebi u auto tako spojio Logitech Z2300. Sve je super radilo.

Treba ti nešto slično ovom. Znači samo spojiš ispred u utor gdje je za upaljač, i imaš utičnicu za spojiti zvučnike. Rasporediš satelite po želji, sub iza i to je to.

Ja sam većinom preko mobitela puštao muziku.

 

LP

15 godina
neaktivan
offline
Re: Golf 2 5.1 sistem

Supeeeer, nije moje prvobitno, ali veoma dobro rjesenje i mislim da je najveca sansa da cu upravo ovo uraditi :D :D, hvala puno :D

There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you have to go beyond them in order to achieve greatness!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice