Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.438
|
čitano: 13.622.427
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Posto sam imao problema sa elektro parking rucnom, tj. prakitcki kad stisnem gumb elektro motor lijeve zadnje strane vrti jedno 15sec i baci mi 5-6 gresaka i naravno ne potegne rucnu, prvo sam mislio da je samo elektro motor (a mozda i je, ne znam), nasao sam tocno onaj koji je na mojem i pitao ruting, rekli cifru od 250€, nasao sam neki razbijeni isti takav civic i pitam za cijenu, 200€, znaci SAMO taj mali elektro motoric... I tak sam naisao na allegro, KOMPLET celjust sa tim motoricem i dostavom me izaslo ispod 60€ (dostava je bila 34€), evo pred 2 sata namontirao i sve radi tip top  Blazeni bili Poljaci, svaka im cast... 

 KOji auto? Prijatelj mi ima pasata 2005 ili 2006 godiste i stalno problemi sa tim glupostima. Moze link?

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Posmatrač kaže...
hahhaajaads kaže...

Posto sam imao problema sa elektro parking rucnom, tj. prakitcki kad stisnem gumb elektro motor lijeve zadnje strane vrti jedno 15sec i baci mi 5-6 gresaka i naravno ne potegne rucnu, prvo sam mislio da je samo elektro motor (a mozda i je, ne znam), nasao sam tocno onaj koji je na mojem i pitao ruting, rekli cifru od 250€, nasao sam neki razbijeni isti takav civic i pitam za cijenu, 200€, znaci SAMO taj mali elektro motoric... I tak sam naisao na allegro, KOMPLET celjust sa tim motoricem i dostavom me izaslo ispod 60€ (dostava je bila 34€), evo pred 2 sata namontirao i sve radi tip top  Blazeni bili Poljaci, svaka im cast... 

 KOji auto? Prijatelj mi ima pasata 2005 ili 2006 godiste i stalno problemi sa tim glupostima. Moze link?

 civic 2019

 

A taj passat zapravo nebi trebao imat problema sa celjustima ili motoricem nego sa samim switchem ak se ne varam. A taj switch je neka sitnica na allegro.pl odakle sam i ja uzeo ovo, nek izvuce broj sa switcha i onda to utipkas na allegro pa ce ti izbacit cijene

14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 civic 2019

 

A taj passat zapravo nebi trebao imat problema sa celjustima ili motoricem nego sa samim switchem ak se ne varam. A taj switch je neka sitnica na allegro.pl odakle sam i ja uzeo ovo, nek izvuce broj sa switcha i onda to utipkas na allegro pa ce ti izbacit cijene

 znači ovo: (?)
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_nkw=NTY+HZS-HD-002A

Ako je onda Ruting lupa maržu 150-200%

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jozef kaže...
hahhaajaads kaže...

 civic 2019

 

A taj passat zapravo nebi trebao imat problema sa celjustima ili motoricem nego sa samim switchem ak se ne varam. A taj switch je neka sitnica na allegro.pl odakle sam i ja uzeo ovo, nek izvuce broj sa switcha i onda to utipkas na allegro pa ce ti izbacit cijene

 znači ovo: (?)
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_nkw=NTY+HZS-HD-002A

Ako je onda Ruting lupa maržu 150-200%

 Yep tocno takav.. Ma mislim da su najgori zastupnici od svih marki opcenito, isto vrijedi i za ulje, litra honda green 0w20 je prek 15€ bila prije 2god jos

 

Inace, raskopao staru celjust, nije bio motoric problem nego onaj "puz" iza klipica se totalno raspao, kad sam klip izvadio sve poispadalo po podu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2024 19:19 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tnx za ovu stranicu allegro, pumpa za vodu koja je u hrv trenutno 255e najjeftinije sto sam nasao a potrudio sam se, tamo je 164e.

Spremit cu si to, fino otkrice i vidim komentari su pozitivni. 

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
I od mene hvala, za mog B6 Passata sa samo 360 000km na satu mjenjač nešto malo više od 400e sa dostavom. Dostavljaju u HR. Hvala kolega!
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kako prevodite poljski Allegro, google translate mi ne radi, javlja grešku kad pokušam stranicu prevesti na HR. Trebam neke dijelove za Accord i CBRku

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2024 22:18 (Najbrži).
14 godina
moderator
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Acoount > Location settings > Language: English

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice