Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.256.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...

vlasnik auta moze bit bilo tko... 

 hvala 

10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2016 9:22 (stipee98).
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Već mi se se** od Golfa u ovoj temi, dajte više slika  kao ova Honda, neki projekti, novi automobili....

Stvarno ljudi imaju fetiš na VW ovdje.

 

BTW, @Lord Marko , fakat se voziš 50 ? Ili je to onaj osječaj kad imaš pun tank pa ga voziš lagano da se kazaljka cementira čim duže a kad počne lagano padati onda preko 3000 okretaja lagano... :D

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa jedino ko ima fetiš na VW ste vi "hejteri". Jer eto, nisi mogao izdržat da ne ispustiš dijareju ovdje po Golfu. 

Znači, cviliš da se nek stavljaju novi auti(u kojem smislu novi? Ono što je došlo na tržište ili kada je netko od forumaša postao vlasnik nečega?), ali eto čovjek stavi slike svog novog auta(gle čuda, VAG je) onda ti odmah imaš probavne smetnje. 

I ja imam probavne smetnje od takvih dvostrukih, licemjernih, čak i bi rekao glupih postova. I čovjek je postao Hondu ranije, drugi Vectru, pa nisam došao ovdje i rekao nijednom da mi se s*re od njegovog auta. Ali čim je u pitanju VAG vozilo, onda svi imaju apsolutno pravo doć i ovdje ispustit fekalije i to se nema što uopće od ikog dovodit u pitanje ili reći nešto protiv toga jer je to automatski opravdano. Ma da nebi.

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Druga dvojka rastavljena, mulde u savrsenom stanju, pod je tako tako. Auto pripremljen za rjesavanje poda, podvozja te blatobrana od ispod. Kupljen materijal za posao.

Korex anti korozin 1l -> 25 kn    3x

Sika Gard 6440 - 1l -> 60 kn     3x

Temeljna Kemolux DS T202 1l -> 45 kn   2x

Seles masa za brtvljenje spojeva -> 310ml tuba -> 50 kn.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Da predstavim svoje vozilo iako ne volite vw. Evo trenutno imam ove dvije slike. radi se o golfu 7. inace vozim ga godinu i nesto sitno,zamijenio sam dva puta ulje i to je to. jako mala potrosnja.

 Sto se tice opreme radi se o comfortline plus nadolate.

od meni vaznije opreme ima multifunkcionalni upravljac,adaptivni tempomat,navi,elektricno preklopive retrovizore,naslon za ruku,elektricnu rucnu sa autoholdom,svi moguci media priključci,bluetooth,senzor za kisu i svijetla,parking senzore sprijeda i straga itd. Jedino mi je zao sto nisam uzeo DSG.

 

 EDIT: ispricavam se jer su slike naopako neznam zasto se to dogodilo.

 Evo da sam sebe citiram i prilozim jos par slika. sto se tice hejtanja neznam zasto se to radi svaki bira sto njemu odgovara. Ja sam imao u izboru kad sam kupovao jos novog focusa i mazdu 3 ali sam se ipak odlucio za golfa. novi focus je isto dobar auto  ali me interier u titanium opremi totalno razocarao jednostavno mi nije sjeo.

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Odlican. Steta sto nisi doplatio za ledice...straznji obicni farovi mi ne prate design auta.

Senza cuore saremmo solo macchine
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kad završiš sa krpanjem duje, smrdit će ti jedno pol godine po tim kemikalijama, bar nećeš imat miševa/štakora

 

BTW: baš mu dobro stoje te felge, ne znam zašto, al sviđaju mi se.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ledice su definitivno u planu. kostaju cca 500€ sa ugradnjom. Planiram ih staviti oko Bozica samo moram nac nekog da mi ih ugradi i iskodira. I to je to od planova. Mislio sam staviti i opruge ali su zagrebacke ceste u takvoj banani da mi je ipak vaznija udobnost.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Boys never grow up...they just get older and their toys more expensive

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Kad završiš sa krpanjem duje, smrdit će ti jedno pol godine po tim kemikalijama, bar nećeš imat miševa/štakora

 

BTW: baš mu dobro stoje te felge, ne znam zašto, al sviđaju mi se.

 Jesi li se ti to sjetio moje zgode sa misem u autu od pocetka godine? Jesi zajebant

Budem ih restaurirao, samo ne znam moze li se nabaviti kakav univerzalni cep za centar ili mora original od tih felgi? Inace su 14"

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Druga dvojka rastavljena, mulde u savrsenom stanju, pod je tako tako. Auto pripremljen za rjesavanje poda, podvozja te blatobrana od ispod. Kupljen materijal za posao.

Korex anti korozin 1l -> 25 kn    3x

Sika Gard 6440 - 1l -> 60 kn     3x

Temeljna Kemolux DS T202 1l -> 45 kn   2x

Seles masa za brtvljenje spojeva -> 310ml tuba -> 50 kn.

 

 Koji motor?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Pa jedino ko ima fetiš na VW ste vi "hejteri". Jer eto, nisi mogao izdržat da ne ispustiš dijareju ovdje po Golfu. 

Znači, cviliš da se nek stavljaju novi auti(u kojem smislu novi? Ono što je došlo na tržište ili kada je netko od forumaša postao vlasnik nečega?), ali eto čovjek stavi slike svog novog auta(gle čuda, VAG je) onda ti odmah imaš probavne smetnje. 

I ja imam probavne smetnje od takvih dvostrukih, licemjernih, čak i bi rekao glupih postova. I čovjek je postao Hondu ranije, drugi Vectru, pa nisam došao ovdje i rekao nijednom da mi se s*re od njegovog auta. Ali čim je u pitanju VAG vozilo, onda svi imaju apsolutno pravo doć i ovdje ispustit fekalije i to se nema što uopće od ikog dovodit u pitanje ili reći nešto protiv toga jer je to automatski opravdano. Ma da nebi.

 

 

 Jesi ti uopće vidio kakva je bila fotografija koja je čudom uklonjena?

Duja nacrtana u neznam kojem programu, neki drop-top, izgleda kao nekakva dječja tuning bajka...

Nemam ništa protiv vlasnika koji su postavili slike svojih VW-a, tipa ova sada stranica nego kad netko stavi te polucrteže sa nekakvim shemama koje nebi dragi Bog skužio...
Ili ono, jao vidi ovu trojku,GTI značka, a ono 1.4 benzinac ispod haube i te fore, auspuh promjera 500 mm, spuštenu, Need For Speed pack naljepnica i neonki, to me raspiz**....

Bilo bi puno ljepše kad bi ovdje bile fotke kakve RuskeGTT stavlja, Lord_Marko, nine i ostali.... Bez tih tuning prerađevina osim u smislu da se na to dobro nasmijemo.

Ku`iš kaj sam mislil? 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Jesi li se ti to sjetio moje zgode sa misem u autu od pocetka godine? Jesi zajebant

Budem ih restaurirao, samo ne znam moze li se nabaviti kakav univerzalni cep za centar ili mora original od tih felgi? Inace su 14"

 haha, a znam da se tebi dogodilo i još nekom forumašu, al kaj je je, nema tog miša kaj bu po silikonima plazil nakon kaj plastičnu operaciju izvedeš na duji...

Kaj se tiće felgi, najvjerojatnije ćeš morat nać iste takve čepove ako misliš pokriz rupe, sumnjam da će pasat neki drugi, teško je potrefit iste dimenzije...

 

Neki bi forumaši više fotki u ovom forumu, evo jedna koju sam zaboravio upload-dat...

Stigli novi talismani, zamaskirani za halloween

 

Danas sam se vozio za jednom ludačom, hebate niš mi nije jasno, auto je tak niski da je meni dok sijedim glava u visini njegovog krova, a opet mu ispod kotača balvan stane... dafuq ???

 
 
 

 

BTW: ak pjesma ide ice ice baby;

 

za japance vrijedi rice rice baby,

znači li to da ostale zemlje ide ovak:

talijani pasta pasta baby

čehi beer beer baby

ameri steak steak baby

englezi tea tea baby

francuzi wine wine baby

itd...

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dosle mi ove Osramice,posto nisam nikada na auto mijenjao,ima li tko saznanja jel problem promijeniti na Golfu V zarulje ? Mijenjao sam cesto na motoru,mislim da su isto H7 bile,pogledati cu na netu samo me zanima ima li koja caka ?
Prvo cu staviti za kratka svjetla pa mozda i za duga svjetla :)

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

Dosle mi ove Osramice,posto nisam nikada na auto mijenjao,ima li tko saznanja jel problem promijeniti na Golfu V zarulje ? Mijenjao sam cesto na motoru,mislim da su isto H7 bile,pogledati cu na netu samo me zanima ima li koja caka ?
Prvo cu staviti za kratka svjetla pa mozda i za duga svjetla :)

 Mislim da ti je najjednostavnije to natipkati u youtube. Tak buš najpametniji dok vidiš video. Ovak da ti i neko napiše, nebuš jako pametan iz toga.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...
doky01akablava kaže...

Dosle mi ove Osramice,posto nisam nikada na auto mijenjao,ima li tko saznanja jel problem promijeniti na Golfu V zarulje ? Mijenjao sam cesto na motoru,mislim da su isto H7 bile,pogledati cu na netu samo me zanima ima li koja caka ?
Prvo cu staviti za kratka svjetla pa mozda i za duga svjetla :)

 Mislim da ti je najjednostavnije to natipkati u youtube. Tak buš najpametniji dok vidiš video. Ovak da ti i neko napiše, nebuš jako pametan iz toga.

 Ma sve pet,tako sam i mislio,ali da slucajno nema nekih caki tokom zamjene,nisam upucen pa pitam :)

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

Dosle mi ove Osramice,posto nisam nikada na auto mijenjao,ima li tko saznanja jel problem promijeniti na Golfu V zarulje ? Mijenjao sam cesto na motoru,mislim da su isto H7 bile,pogledati cu na netu samo me zanima ima li koja caka ?
Prvo cu staviti za kratka svjetla pa mozda i za duga svjetla :)

 To bi trebala bit trenutno "flagship" zarulja iz Osrama.

 

Bas citam jer prvi put cujem i vidim da je punjena xenonom te da bi trebala imat 10% dulji vijek od Nighbreaker Unlimited.

 

Ajd namontiraj pa poslikaj da vidimo kolko je bijelo :)

Ugradnja je klasicna, sam pazi ko i uvijek da ne diras prstima sam stakleni dio zarulje.

Truth in engineering.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
doky01akablava kaže...

Dosle mi ove Osramice,posto nisam nikada na auto mijenjao,ima li tko saznanja jel problem promijeniti na Golfu V zarulje ? Mijenjao sam cesto na motoru,mislim da su isto H7 bile,pogledati cu na netu samo me zanima ima li koja caka ?
Prvo cu staviti za kratka svjetla pa mozda i za duga svjetla :)

 To bi trebala bit trenutno "flagship" zarulja iz Osrama.

 

Bas citam jer prvi put cujem i vidim da je punjena xenonom te da bi trebala imat 10% dulji vijek od Nighbreaker Unlimited.

 

Ajd namontiraj pa poslikaj da vidimo kolko je bijelo :)

Ugradnja je klasicna, sam pazi ko i uvijek da ne diras prstima sam stakleni dio zarulje.

 Budem svakako,ocekuj fotosešn :D

9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne očekuj prebijelo, jer jako malo "plavog" stakla ima.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

...

 

buhuhu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Phantom_RI kaže...

BTW, @Lord Marko , fakat se voziš 50 ? Ili je to onaj osječaj kad imaš pun tank pa ga voziš lagano da se kazaljka cementira čim duže a kad počne lagano padati onda preko 3000 okretaja lagano... :D

 to je bilo samo za potrebe slikanja tak sporo...  kod mene ti je pun tank skoro svaki tjedan tak da... a majstor sam za isprazit ga  

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Ne očekuj prebijelo, jer jako malo "plavog" stakla ima.

 U ovom slucaju diskutabilno, punjenje xenonom bi moglo doprinjeti intezivnijom bijelom sto kod Cool Blue Intense radi to plavo staklo.

Truth in engineering.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

...  

 Ljudi razviju komplekse kad non stop čuju nešto tipa "nije bilo za golfa ha?", "nije švabo, ali je dobar" itd. Pojedincima ovdje smeta slika auta, bojim se i pomisliti šta bi napravili da ih netko na parkingu blokira golfom.

 

Ja sam tako zajebavao susjeda i činilo mi se da mu ne smeta uopće. Mjesec dana poslije došao mi djed pa sam parkirao na ulici. Prvi put da sam ga ostavio vani preko noći. Sljedećeg jutra dolazim do auta i imam šta i vidjeti. Probušene sve 4 gume i odvaljen brisač. Kasnije kad je došla šlep služba on meni dobaci kako treba auto u garaži držati.

 

Zaista nisam mislio da je on sve dok se nisam čuo čuo sa drugim susjedom, preko puta. Čovjek, inače u americi, zvao da pita jesam li vidio išta sumnjivo jer mu jedna kamera ne radi. Uništena iste noći kad i meni auto...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, položio sam vozački pred mjesec dana i relativno mi dobro ide. Stvar koja me muči je parkiranje prednjim krajem, to nisam još savladao i izbjegavam parkirati između dva auta. Najviše me muči to da neznam procjeniti ulazni luk i da nebi slučajno zakačio drugi automobil. Još jedna stvar je ta da i kad to napravim auto nije ravno parkiran već nakošen, imate kakve savjete kak da poboljšam to parkiranje prednjim krajem? 

Ex-girl she the female version of me
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Ja sam tako zajebavao susjeda..

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Toxic1337 kaže...

Pozdrav, položio sam vozački pred mjesec dana i relativno mi dobro ide. Stvar koja me muči je parkiranje prednjim krajem, to nisam još savladao i izbjegavam parkirati između dva auta. Najviše me muči to da neznam procjeniti ulazni luk i da nebi slučajno zakačio drugi automobil. Još jedna stvar je ta da i kad to napravim auto nije ravno parkiran već nakošen, imate kakve savjete kak da poboljšam to parkiranje prednjim krajem? 

 Probaj igricama na mobitelu.. car driving simulator ili car parking simulator. Mislim da bi tako trebao nauciti kojim lukom ulazit. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Predator003 kaže...

Ja sam tako zajebavao susjeda..

 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2016 23:11 (Fake_Alert).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kad ste već spominjali žarulje, zanima me jesu li zakonski dopuštene one H7 imitacija xenona, one što imaju plavi premaz? Što daju bijelu svjetlost.

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jesu, zasto ne? Obicna je H7 zarulja, sta policajca briga i kako bi on uopce znao da je neka posebna edicija koja daje drugaciju boju. Bez brige samo pici 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice