Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.256.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sad sto prije prelakirat tu sporčku crtu koja daje +5hp. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Sad sto prije prelakirat tu sporčku crtu koja daje +5hp. 

 Ma takav kupljen, moram to maknut.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nabaci slike unutrasnjosti.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Nabaci slike unutrasnjosti.

 Nemam nikakvih slika unutrasnjosti. Budem iznutra sutra slikao kada ga ogulim. Inace sam isao u varazdin po njega i tam ga je lik vozio po sumi, blatnjav bio toliko da je kubik zemlje sislo sa njega kada je bio u praoni 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Kupio si danas drugu dvojku  1.6D 4 brzine, ide ko munja do 140 sam ga stisnuo, isao bi i vise, ali posto je dizel stari nisam htio da motoru ne naškodim. Generalka prije 3 godine bila, i limarija isto. 

 

Ti imas neki fetis na dvice. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
Fake_Alert kaže...

Kupio si danas drugu dvojku  1.6D 4 brzine, ide ko munja do 140 sam ga stisnuo, isao bi i vise, ali posto je dizel stari nisam htio da motoru ne naškodim. Generalka prije 3 godine bila, i limarija isto. 

 

Ti imas neki fetis na dvice. 

Izgleda   da ti ne pricam koliko dijelova imam skupljenih u ovih godinu dana kako sam svoju kupio  imam vec jednu getribu u spremistu, instrumental tablu, kilometar sat, kojekakve plastike unutrasnjosti... a skupi se.

 

I da, dvica je kostala kao jedan jaci subotnji izlazak 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2016 22:27 (Fake_Alert).
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Remap it, they said.

It will be fun, they said. 

Will this run on my 486?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Remap it, they said.

It will be fun, they said. 

 Nisam znao da si poceo turbine servisirat 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Penryn kaže...

Remap it, they said.

It will be fun, they said. 

 Nisam znao da si poceo turbine servisirat 

 Mislim da kolega @Penryn radi u nekom servisu, mjenja turbine kad riknu, ne servisira ih ak se ne varam...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je njegova turbina sam nece da prizna.

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
ivanzu kaže...

Nabaci slike unutrasnjosti.

 Nemam nikakvih slika unutrasnjosti. Budem iznutra sutra slikao kada ga ogulim. Inace sam isao u varazdin po njega i tam ga je lik vozio po sumi, blatnjav bio toliko da je kubik zemlje sislo sa njega kada je bio u praoni 

 Dobro kaj si se javil, da si bil u VŽ..

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Izgleda   da ti ne pricam koliko dijelova imam skupljenih u ovih godinu dana kako sam svoju kupio  imam vec jednu getribu u spremistu, instrumental tablu, kilometar sat, kojekakve plastike unutrasnjosti... a skupi se.

 hehe, kad sam se jednog dana odlučio riješit rezervnih dijelova stare krame, sakupljači starog željeza u mojoj su garaži pronašli alibabinu pećinu

getriba je bilo tri ili četiri, motora i koji više, anlasera, alternatora, kilometar satova, dijelova ovjesa, kočnica da ne spominjem, tamić su tovarili i istovarali bar jedno 5-6 puta

sve za jedan jedini model auta koji sam krpao, picanio i pod njim ležao više od deset godina

 

danas mi više ne pada na pamet niti ulje sam promijeniti, ali je dobro imati iskustva kad ti serviser pokušava prodati muda pod bubrege

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
Fake_Alert kaže...

Izgleda   da ti ne pricam koliko dijelova imam skupljenih u ovih godinu dana kako sam svoju kupio  imam vec jednu getribu u spremistu, instrumental tablu, kilometar sat, kojekakve plastike unutrasnjosti... a skupi se.

 hehe, kad sam se jednog dana odlučio riješit rezervnih dijelova stare krame, sakupljači starog željeza u mojoj su garaži pronašli alibabinu pećinu

getriba je bilo tri ili četiri, motora i koji više, anlasera, alternatora, kilometar satova, dijelova ovjesa, kočnica da ne spominjem, tamić su tovarili i istovarali bar jedno 5-6 puta

sve za jedan jedini model auta koji sam krpao, picanio i pod njim ležao više od deset godina

 

danas mi više ne pada na pamet niti ulje sam promijeniti, ali je dobro imati iskustva kad ti serviser pokušava prodati muda pod bubrege

 E to je bit cijele price, nebrojeno puta su mi htjeli prodat muda pod bubrege i dobro je da sam skuzio to. Cist primjer mi je Tokicevo prodavanje Topran marke, njihovu nebi podlosku stavio vise.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Remap it, they said.

It will be fun, they said. 

Sad staviš sliku, kad sam napravio remap.. Znaš koji auto je bio, i koji remap?

 

Srećom, za moju kantu ovo popularno zvano - srce, nije preko 200e ..ako samo ono ode, naravno.

 

Ima i kompletnih repariranih vani sa 12mj garancije za sličnu lovu, i ovdje je princip da ja njima pošaljem svoju nazad, oni meni vrate ovu + dio love. U pravilu kakvih 70 - 100e vrate.

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 9:00 (thedream).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

gledam anketu ulja...a gdje je Yacco?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

gledam anketu ulja...a gdje je Yacco?

 

a bmc i kn filteri? 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

A elf ulje?

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nego...jucer iskoristio napokon slobodni vikend i otisao se podruziti sa kolegama sa C4kama u karlovac...autocesta ri-ka 140-150 potrosnja 8,5, po karlovcu 40km gas u pod (demonstracija vozila, jel haha), i natrag tempomat 110 po autocesti, prosjek 9,5...ja prezadovoljan s obzirom da je bilo klanja po poligonu i oko njega...

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nema ni OEM ulja

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo su neka naj cesca ulja.. uostalom ne stane vise izbora za ulja.

 

Karlek_19  Bio sam u okolici VZ-a, tamo negdje Lovrečan tako nesto. I mislio sam da si ti tamo u VŽ, ali sam isao sa ocem pa nisam bas imao vremena chit chat... pokupiti auto i kuci 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

koji pas mrzi najvise macke??? kupit cu odmah 3 komada. pas mater, perem rucno auto i na krovu me doceka show.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pekinezer

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Glup sam

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 14:43 (chutac).
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Otrov za štakore u konzervi sardina u ribljem ulju.

 

Moj susjed nije htio zadržati mačke pa su išle na moj auto. Više ne idu nikamo.

 Ja se s tim nebi forumom hvalil inače. Gade mi se takvi ljudi. Stavi auto u garažu pa ti nebudu mačke plazile po njemu. Da imaš imalo pojma o mačkama, bi znao da susjed nije apsolutno ništa kriv.

 

Žalosno da u 21 st. ima ljudi koji truju životinje.

 

Do sad sam te računal za normalnog čitajući kaj pišeš, ali sad, znaj da si mi pal na dno.

 

Isprika na offtopicu.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Otrov za štakore u konzervi sardina u ribljem ulju.

 

Moj susjed nije htio zadržati mačke pa su išle na moj auto. Više ne idu nikamo.

 Imam osobno macke jer su mi kucni ljubimci i volim ih... vole mi otici na auto sto me kao car guya jako ljuti tako da dobiju novinama ili nekim odjevnim predmetom po glavi ili guzici dok se god ne nauce pameti, i vise ne idu na auto. Tako da ovo tvoje da ih ubijes je glupo... jako glupo...

Inace idu na haubu jer je topla, a sad ovo kod Lord_Marko  je poseban slucaj da ide na krov i grebe... Mozda nije macka mozda je neka ptica...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 14:05 (chutac).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

nego...jucer iskoristio napokon slobodni vikend i otisao se podruziti sa kolegama sa C4kama u karlovac...autocesta ri-ka 140-150 potrosnja 8,5, po karlovcu 40km gas u pod (demonstracija vozila, jel haha), i natrag tempomat 110 po autocesti, prosjek 9,5...ja prezadovoljan s obzirom da je bilo klanja po poligonu i oko njega...

 Poznatog li dvorca

Svi se tam dođu slikat...

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a sta ces, fotogenican je haha

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nisam ni ja za ubijanje/trovanje životinja ali nekako moram rješit problem. bil sam danas kod decka koji se bavi poliranjem i rješit će mi to, ali to je privremeno rješenje. mislim da mi je najbolje auto ostavljat vani a ne u poluotvorenoj garaži.

 

Nastradal je krov, hauba, blatobran, branik, far...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ali ja mislim da ti mačka to ne može, one čuvaju kandže i koliko sam čuo po pričama, ne izvlače ih na autu osim ako ih prestrašiš.

Jedino ti ga mogu zgrebati ako su im šape blatnjave, ali to bi bile jako malene ogrebotine.

 

Nemoj cucka, možda je i ta mačka agresivna pa ćeš ju morati eliminirati 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice