50ccm...polaganje

poruka: 23
|
čitano: 18.817
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje
pitanje

Sto treba polagati za voznju skutera od 50 ccm???

16 godina
neaktivan
offline
RE: 50ccm...polaganje
autoskolu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: 50ccm...polaganje

A1 kategoriju

A obicnu ( za sve motore ili skutere )

ili B (pa dobijes A1)

 

A1 kategoriju imas pravo polagad s 16godina, a za ostale naravno trebas biti punoljetan.


Pobrkao sam svoje namjere s svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: 50ccm...polaganje

Evo ti informacije koje tražiš.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje
prihvaćeno rješenje

sa 16 godina možeš polagat A1 i to ti je za motore za do 125 ccm

15 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

da i kada polazes sa 16 god odmah kada postanes punoljetan imas pravo vozit motor koji te god volja ali moras polagat za auto(normalno ako zelis)


Aj em IronMAn
15 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

evo ja polozio prije godinu dana i više A1 moras imat 15 godina i 6 mjeseci da polazes ispite tek sa 16 godina mozes izac na zavrsni ispit iz voznje....


DaDo - gp1
15 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

hahahah jesi ti onaj iz rijeke sa onim derbijem drugi razred skobo razrednik?????


Volim sise :)
15 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

jesam to sam ja , koji si ti ??

DaDo - gp1
16 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

WTF tu ima ETŠ-ovaca iz rijeke? he he

Pozdravite škobu a iskri i mijotu jeb... sve po spisku

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

Hehe da stvarno Mijota ćemo ti i ja Dado imat sljedeće godine, a ova druga grupa Iskru. Joj kad se sjetim kako su nas jebali prošle godine. Škobo nas uvijek spasi na neki način. Snaći ćemo se mi već.

15 godina
neaktivan
offline
RE: 50ccm...polaganje

daj lud si di se zuris prvo treba doc do 4 razreda . heh dugačak je to put

Gigabyte EX38-DS5 Ultra durable 2 , HDD 500 GB Seagate 32mb cache , Geforce 9600 GT , OCZ GameXstream 600 W , Intel Core 2 Quad Q6600 2,40 Ghz , DDR2 2GB (2x1GB kit) PC6400 (800MHz) OCZ, Gold XTC, DC kit
16 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

Ma ja sam imao oboje u 2 godini, čekaj štaleta u 3. Meni je on sada mentor na maturi.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

Polozi si za A1kategoriju tako sam i ja..ali tu se 01.06.2008 mjenjaju kategorije tako da neznam dali ce ostati iste kategorije(ok nisam siguran jel 01,06 ali u 6.mjesecu)Cool

15 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

Ja sam drugi imam Mijota poludit cu ali cu se izvuc bez popravnog kod njega, a Iskra ce me na popravni poslat XD

Kevin Mitnick RULZZZZ
12 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

Sa koliko godina se moze poloziti za motor od 50 ccm i koja je to kategorija

12 godina
neaktivan
offline
Re: 50ccm...polaganje
zeroman1998 kaže...

Sa koliko godina se moze poloziti za motor od 50 ccm i koja je to kategorija

16 godina (15 i pol), do 50 ccm je M kategorija, ali isplati se A1 pa možeš voziti skutere do 125 ccm koji su naravno brži i jači i čak ni ne mora imati 125 ccm jer na tehničkom pregledu to ne mjeri možeš staviti 200 ccm mašinu ali mora pisati u knjižici da je 125ccm i 15 konja

Пролетарии всех стран, соединяйтесь!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 18:16 (Diplomirani pješak).
14 godina
offline
50ccm...polaganje

a, koliko kosta M kategorija..?

16 godina
offline
Re: 50ccm...polaganje
sa 16 možeš položiti A1 kategoriju, a M koliko znam možeš dobiti samo ako položiš B, pa nju dobiješ sa ovom.
Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
12 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

da, ili B kad si punoljetan ili a1 sa 16

Пролетарии всех стран, соединяйтесь!!!
12 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

a sa koliko se polaze on 49 ccm i koja je to kategorija

 

13 godina
offline
Re: 50ccm...polaganje
zeroman1998 kaže...

a sa koliko se polaze on 49 ccm i koja je to kategorija

 

A1(nemaš za 49cc nego za 125cc) i sa 16 godina tek možeš na polaganje,ja idem na polaganje do 125cc zbog policije što sam trebao dobiti kaznu ali ništa nije bilo.Tamo oko 10.9 bih trebao položiti otprilike.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
50ccm...polaganje

Zanima me jesu li ispiti za A1 kao za B kategoriju, koliko je sati čega i kako izgleda vožnja ? Na kakvom motoru ? Jel moraš mjenjat brzine ? Jel još vrijedi ono da se 50ccm mogu kretati po biciklističkoj ? Molim detaljan opis od onih koji su polagali, koliko ste imali bodova, kakav je bio instruktor i sl. Pretpostavljam da nije toliki pritisak kao dok vožiš auto jer se instruktor vozi iza tebe. Kak se razgovaraš s njim ? Cijene...

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice