Soundbar-preporuka

poruka: 842
|
čitano: 517.183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka

 Taj sam i ja skoro kupio, za te novce odlična prilika. Samo treba paziti ako je nekome bitan Dolby Atmos taj soundbar to ne podržava, opis na stranici svijet medija nije točan.

 

https://www.denon.com/en-us/product/sound-bars/dht-s316

2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
mzopg kaže...

 Taj sam i ja skoro kupio, za te novce odlična prilika. Samo treba paziti ako je nekome bitan Dolby Atmos taj soundbar to ne podržava, opis na stranici svijet medija nije točan.

 

https://www.denon.com/en-us/product/sound-bars/dht-s316

 da, to je nekakav surogat a ne pravi D.A..

pročitao sam poslije review..

ali, svejedno, za te novce, cool sprava..

 

ima jeftinih Grundinga s D.A (koliko su dobri, nisam čitao recenzije).

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...
mzopg kaže...

 Taj sam i ja skoro kupio, za te novce odlična prilika. Samo treba paziti ako je nekome bitan Dolby Atmos taj soundbar to ne podržava, opis na stranici svijet medija nije točan.

 

https://www.denon.com/en-us/product/sound-bars/dht-s316

 da, to je nekakav surogat a ne pravi D.A..

pročitao sam poslije review..

ali, svejedno, za te novce, cool sprava..

 

ima jeftinih Grundinga s D.A (koliko su dobri, nisam čitao recenzije).

 Osobno bi radije Denona nego Grundinga. Denon je ipak provjerena marka kad je u pitanju kvalitetan zvuk, a za 1500kn će teško pronaći nešto osjetno bolje.

11 godina
neaktivan
offline
Soundbar-preporuka

Ajde da i ja nešto napišem , 

 

pratim temu za soundbar neko vrijeme i važem da li se isplati uzeti ili ne soundbar i koliko potegnuti za njega.

 

Televizor koji imam je Samsung 65RU8002 , pa nekako gledam da je najbolje ga upariti sa Samsung soundbarom. 

 

Tu naginjem na 2 opcije 

 

-Samsung HW-A550 koji je oko 1500kn.

koji je allaround dobar, ili druga opcija

-Samsung HW-Q700A koji je oko 3000kn.

 

Najteže je pitanje zapravo da li se isplati duplo više platiti za skuplji soundbar i za Atmos. ( Isto tako vidio sam da postoji i opcija nadograditi soundbar sa 2 bluetooth zvučnika koji idu odiza )

 

kao i većina ovdje gleda se Netflix i sl. (movies/series)

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Soundbar-preporuka

U Plodinama Sharp  HT-SB95  400kn.

 

Vrijedi li išta?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Predoxx kaže...

Ajde da i ja nešto napišem , 

 

pratim temu za soundbar neko vrijeme i važem da li se isplati uzeti ili ne soundbar i koliko potegnuti za njega.

 

Televizor koji imam je Samsung 65RU8002 , pa nekako gledam da je najbolje ga upariti sa Samsung soundbarom. 

 

Tu naginjem na 2 opcije 

 

-Samsung HW-A550 koji je oko 1500kn.

koji je allaround dobar, ili druga opcija

-Samsung HW-Q700A koji je oko 3000kn.

 

Najteže je pitanje zapravo da li se isplati duplo više platiti za skuplji soundbar i za Atmos. ( Isto tako vidio sam da postoji i opcija nadograditi soundbar sa 2 bluetooth zvučnika koji idu odiza )

 

kao i većina ovdje gleda se Netflix i sl. (movies/series)

 

 

Ovo ti uglavnom nije previše bitno i neka ti ne bude ograničavajući faktor "Televizor koji imam je Samsung 65RU8002 , pa nekako gledam da je najbolje ga upariti sa Samsung soundbarom. ".

 

Isplati li se platiti duplo više? Teško je na to odgovoriti. Gledaj ovako, ukoliko ćeš pretežno koristiti soundbar za filmove, serije i slično i želiš imati barem prosječan sourround HW-A550 tu nije najbolji izbor. Po meni je to nekakav početni model koji je više nekakav "produžetak" ili "upgrade" sa TV zvučnika, solidan za glazbu i bolji zvuk za filmove od TV zvučnika. Q700A već ima ok sourround i ATMOS. Meni osobno je prioritet bio filmski doživljaj i tu su mi soundbarovi poput HW-A550 odmah ispali iz igre, pa čak i da su koštali 200kn što će mi kad ne mogu ispuniti ono što želim.

 

Možda ovo pomogne:

https://www.rtings.com/soundbar/reviews/samsung/hw-a550

https://www.rtings.com/soundbar/reviews/samsung/hw-q700a

12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
tomislav10 kaže...

U Plodinama Sharp  HT-SB95  400kn.

 

Vrijedi li išta?

 Vrijedi, 400kn. 

 

Za te novce ne bi previše očekivao, mislim da je ovo prvenstveno za one kojima su TV zvučnicu stvarno loši.

Soundbar ima 40W pa ne očekuj pretjeranu jačinu zvuka, ali vjerojatno je osjetno čišći i dinamičniji od TV zvučnika u jeftinijim televizijama.

 

Imaš tu dosta recenzija, kupci su uglavnom jako zadovoljni.

 

https://www.amazon.co.uk/HT-SB95-Soundbar-Bluetooth-Control-Optional-Black/dp/B07TGKSH1J?th=1

11 godina
neaktivan
offline
Soundbar-preporuka

https://www.svijet-medija.hr/art/soundbar-jbl-bar-51-bluetooth-blk-crni/84814

 

Jel ovaj soundbar neki midrange ili bi spadao vec u visi rang soundbara?

Moze li se za tu cijenu dobiti i sto jos bolje?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Soundbar-preporuka

Ima li netko iskustva s Samsung hw-q900a  pa da napiše malo dojmove? 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
pixa11 kaže...

https://www.svijet-medija.hr/art/soundbar-jbl-bar-51-bluetooth-blk-crni/84814

 

Jel ovaj soundbar neki midrange ili bi spadao vec u visi rang soundbara?

Moze li se za tu cijenu dobiti i sto jos bolje?

Po cijeni nije midrange, ali po rezultatima koliko vidim je.

Ovako na papiru djeluje dobro, ali nema Dolby Atmos i čini mi se da se za tu cijenu može pronaći bolji uređaj.

 

https://www.rtings.com/soundbar/reviews/jbl/bar-5-1-surround

11 godina
offline
Soundbar-preporuka
BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Dermentor kaže...

Ima li netko iskustva s Samsung hw-q900a  pa da napiše malo dojmove? 

 Uzeo na kraju ovaj Samsung q900a. Dobio ga za 4700kn (spušten sa 6900). Znači soundbar je bombetina, u kombinaciji s Sony75X9J. Kino sound i slika kod kuće. Nevjerojatno koliko može biti glasan i čistog zvuka u isto vrijeme. Sub se čuje na sto metara kod susjeda u kući. Sve odlično funkcionira. Ako koga zanima nešto pitajte.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 10:50 (Dermentor).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li netko iskustva s Samsung hw-q900a  pa da napiše malo dojmove? 

 Uzeo na kraju ovaj Samsung q900a. Dobio ga za 4700kn (spušten sa 6900). Znači soundbar je bombetina, u kombinaciji s Sony75X9J. Kino sound i slika kod kuće. Nevjerojatno koliko može biti glasan i čistog zvuka u isto vrijeme. Sub se čuje na sto metara kod susjeda u kući. Sve odlično funkcionira. Ako koga zanima nešto pitajte.

Jesi testirao Dolby Atmos? Kako si ga povezao? Preko HDMI-a?

 

4700kn je dobra cijena.

11 godina
offline
Soundbar-preporuka

Jbt 6900 za soundbar...nije malo dobar tv kupis za tu lovu...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li netko iskustva s Samsung hw-q900a  pa da napiše malo dojmove? 

 Uzeo na kraju ovaj Samsung q900a. Dobio ga za 4700kn (spušten sa 6900). Znači soundbar je bombetina, u kombinaciji s Sony75X9J. Kino sound i slika kod kuće. Nevjerojatno koliko može biti glasan i čistog zvuka u isto vrijeme. Sub se čuje na sto metara kod susjeda u kući. Sve odlično funkcionira. Ako koga zanima nešto pitajte.

 

Di si ga dobio za 4700 ??  može i na pm 

2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
mariolla79 kaže...

 za te novce puno bolje.... https://www.sancta-domenica.hr/soundbar-sony-ht-s20r.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

prodano, sad vidim...

 

pošalji upit pa ga možda mogu naručiti, ili ga kupi u inozemstvu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 14:47 (Zaporožac).
11 godina
offline
Soundbar-preporuka

Mislim da sam ga vidjeo negdje za 1300-1400kn...i onavaj sammy je bio 1350,i ima jaci negdje na akciji a61 za 1350...ali sony je definitivno bolji pretpostavljam

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Soundbar-preporuka

kvalitetne stvari po toj cijeni se brzo rasprodaju....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li netko iskustva s Samsung hw-q900a  pa da napiše malo dojmove? 

 Uzeo na kraju ovaj Samsung q900a. Dobio ga za 4700kn (spušten sa 6900). Znači soundbar je bombetina, u kombinaciji s Sony75X9J. Kino sound i slika kod kuće. Nevjerojatno koliko može biti glasan i čistog zvuka u isto vrijeme. Sub se čuje na sto metara kod susjeda u kući. Sve odlično funkcionira. Ako koga zanima nešto pitajte.

 Ja sam se mislio isto za Samsung Q900a i na kraju sam se predomislio i za te novce uzeo Q800a + SWA-9500s. Nešto sam više htio surround za te novce, a presudilo je što osim struje nema drugih žica (i bolje slaganje po dimenziji sa 65" Sony TV). Pa stražnje zvučnike samo pomjerim (isključim iz struje i stavim na drugo mjesto) ovisno o prigodi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 15:39 (markma).
12 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

 to nije 4700, bio je 4980 u sancta domenici do jučer..

 

U principu čekam nove modele sad na proljeće jer će 900ka dobiti zadnje zvučnike a 950 bolji sub - sad imam 800A i zadovoljan sam ali bi neki od ova 2 top 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 15:46 (VooDooZg).
8 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Pa jebemu boga di sam napisao da je to 4700. Napisao sam povoljno.

16 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
mzopg kaže...
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li netko iskustva s Samsung hw-q900a  pa da napiše malo dojmove? 

 Uzeo na kraju ovaj Samsung q900a. Dobio ga za 4700kn (spušten sa 6900). Znači soundbar je bombetina, u kombinaciji s Sony75X9J. Kino sound i slika kod kuće. Nevjerojatno koliko može biti glasan i čistog zvuka u isto vrijeme. Sub se čuje na sto metara kod susjeda u kući. Sve odlično funkcionira. Ako koga zanima nešto pitajte.

Jesi testirao Dolby Atmos? Kako si ga povezao? Preko HDMI-a?

 

4700kn je dobra cijena.

 Povezao preko HDMI 4k 120hz earc. Na soundbaru na malom ekrančiću piše kad pustiš film da je Dolby atmos. Jbg 4700 sam platio jer sam koristio i 500kn na membership rewards bodove. Nije ni to malo ali ako sam dao 14k za televiziju dao sam i 4,7k za vrhunski zvuk za potpuni doživljaj. Ne kajem se nimalo. Igram Metro Exodus na PS5 trenutno i zvuk je jeben. A jedva čekam svaki dan pogledati film ili seriju jer je stvarno doživljaj. A i ima vremena pošto sam u koronu trenutno.😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Pozdrav. Evo kupio novu telku, samsung qe65q95t i sad bi uzeo neki best buy soundbar za gledanje filova, serija, ps5.

Molim vas preporuke.

Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
lussinho kaže...
Pozdrav. Evo kupio novu telku, samsung qe65q95t i sad bi uzeo neki best buy soundbar za gledanje filova, serija, ps5.

Molim vas preporuke.

Hvala

 Koliko kuna si spreman potrošiti?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Pa iskreno ne znam. Mislio sam da je 2000kn puno za soundbar, ali sad vidim kada sam poceo proucavati da je to kikiriki 😁

Htio bi neki najbolji omjer ulozenog/dobivenog...
4 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
lussinho kaže...
Pa iskreno ne znam. Mislio sam da je 2000kn puno za soundbar, ali sad vidim kada sam poceo proucavati da je to kikiriki 😁

Htio bi neki najbolji omjer ulozenog/dobivenog...

 https://www.ekran-osijek.com/proizvod/denon-dht-s316-soundbar/

 

Mislim da na bolju ponudu od ove za 2000kn neces pronaci...uzmes ovo za 1400kn, ostavis u djepu 600kn...a za dosta bolju razliku u kvaliteti zvuka ces morati potegnuti malo dublje u dzep

14 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
mali.kresho kaže...
lussinho kaže...
Pa iskreno ne znam. Mislio sam da je 2000kn puno za soundbar, ali sad vidim kada sam poceo proucavati da je to kikiriki 😁

Htio bi neki najbolji omjer ulozenog/dobivenog...

 https://www.ekran-osijek.com/proizvod/denon-dht-s316-soundbar/

 

Mislim da na bolju ponudu od ove za 2000kn neces pronaci...uzmes ovo za 1400kn, ostavis u djepu 600kn...a za dosta bolju razliku u kvaliteti zvuka ces morati potegnuti malo dublje u dzep

 Upravo mi stigao ovaj Soundbar i znači preporod. Neusporedivo bolji zvuk od onog sranja na tv-u. Od mene svaka preporuka.

15 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Switch kaže...

 https://www.ekran-osijek.com/proizvod/denon-dht-s316-soundbar/

 

Mislim da na bolju ponudu od ove za 2000kn neces pronaci...uzmes ovo za 1400kn, ostavis u djepu 600kn...a za dosta bolju razliku u kvaliteti zvuka ces morati potegnuti malo dublje u dzep

 Upravo mi stigao ovaj Soundbar i znači preporod. Neusporedivo bolji zvuk od onog sranja na tv-u. Od mene svaka preporuka.

 tako je ... neusporedivo bolji zvuk od TVa ... ali jako daleko od malo bolje linije ... za te novce je dobar

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice