Jel moguće ovo izrutati (bez Cisca)?

poruka: 4
|
čitano: 2.309
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jel moguće ovo izrutati (bez Cisca)?

Da puno ne objašnjavam, najprije pogledajte sliku.

 

Dakle, neki klijent na remote mjestu, ima instaliran OpenVPN i poslao sam mu certifikat za spajanje. On se spoji i uspješno pinga računala u lokalnoj mreži 192.168.1.x.

U mreži je još jedna podmreža 192.168.0.x, fizički je na ovoj mreži spojena, i ako računalu iz lokalne mreže(192.168.1.x) dodijelim i 192.168.0.x, on može pingati računala iz te podmreže.

 

Jeli moguće da udaljeni korisnik VPN-a, s podmrežom 10.20.30.x pristupi ovoj podmreži i kako je to moguće napraviti.

 

Prilikom instalacije OpenVPN-a se instalira jedan TAP-32 NIC u kojem su definirane ove IP-adrese.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jel moguće ovo izrutati (bez Cisca)?
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jel moguće ovo izrutati (bez Cisca)?
Smooth Operator kaže...

 

Sad sam tek vidio ovu temu. U principu ovo možeš riješiti i sa statičkim rutama na default VPN routeru (što može ili ne mora biti Cisco). Ali u principu ako ti navedeno rješenje radi, onda je to to.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat. // Sve se hoće kad se može. ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel moguće ovo izrutati (bez Cisca)?
vlad0 kaže...

 

Sad sam tek vidio ovu temu. U principu ovo možeš riješiti i sa statičkim rutama na default VPN routeru (što može ili ne mora biti Cisco). Ali u principu ako ti navedeno rješenje radi, onda je to to.

Brikao sam VPN router, nisam imao pristupa ni s LAN mreže, niti s DMZ-a.

 

Povratio backup, VPN je online, čekam šta će mi reći na drugome forumu, specijaliziranome za ovaj router, kako da ovo rješim.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice