Prelazak na A1 sa TComa

poruka: 7
|
čitano: 4.392
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Prelazak na A1 sa TComa

Moze li mi netko odgovoriti koliko se sada placaju sve tri usluge u A1 (telefon, opticki 1GB internet i TV)?

Presao bi s TComa na A1 zbog optike ali me zanimaju cijene po kojima nude, sto tocno nude i kolike ustede se mogu ostvariti za prelazak.
Moze se netko javiti i u inbox sa informacijama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prelazak na A1 sa TComa
Prvih 6mj. je 1kn, poslije 279kn. No vidi s agentom za Mozaik popust. No sa A1 uvijek nešto ne štima, muljaju puno. Zovu me svako toliko da nude stvari iako sam prešao kod njih i rekao im da me ne zovu. Jako su dosadni.
Također, komuniciraj samo mailom, sve na pismeno jer agenti lažu na veliko, obećaju svašta, a ne stave na papir, pa ako ne čitaš pažljivo te zeznu.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Prelazak na A1 sa TComa

Aplikacije za snimanje razgovora funkcioniraju skoro dobro kao nekada, jer su EU direktive ponovo odobrile snimanje razgovora na novim android verzijama uz to da osobi s kojom razgovaraš na početku razgovora moraš reći da se razgovor snima.

 

Lijepo kad te zovu i kažu "ovaj razgovor može biti sniman", instairaš nekuapk koja odgovara tvom mobitelu i zabraniš im da te više zovu. Napomeneš da ih snimaš i ako nastave s pozivima priavit ćeš ih..

Meni na samsungu S22+ vrlo dobro snima Cube ACR apk. a ne radi na svim mobitelima isto dobro.

 

S tim sam se riješio dosta dosadnjakovića.

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
 
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Prelazak na A1 sa TComa

Since 2005 su moji presli sa Tcom na A1(Tada Vip) nikad nikakvih problema ili ista slicno..Telefon satelitska i net 249kn vec godinama(zadnje sto ja znam), nekad 1-2 puta godisnje se desi zastoj sa satelitskom ali zanemarivo, a internet je sasvim ok koliko mami treba za filmove i serije Flat 100/40 je deklarirano, 93.6/33.1 na Speedtestu baca(4g LTE ruter , s time da je odasiljac 100m od mene pa je kvaliteta signala izvanredna)..Tako da sam i ja nastavio na(Ocinskom) Vodafone u DE(sto privatno sto za gewerbe), i stvarno nikad nikakvih problema s optikom ovdje ili dolje u RH. 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prelazak na A1 sa TComa
Zaporožac kaže...

Aplikacije za snimanje razgovora funkcioniraju skoro dobro kao nekada, jer su EU direktive ponovo odobrile snimanje razgovora na novim android verzijama uz to da osobi s kojom razgovaraš na početku razgovora moraš reći da se razgovor snima.

 

Lijepo kad te zovu i kažu "ovaj razgovor može biti sniman", instairaš nekuapk koja odgovara tvom mobitelu i zabraniš im da te više zovu. Napomeneš da ih snimaš i ako nastave s pozivima priavit ćeš ih..

Meni na samsungu S22+ vrlo dobro snima Cube ACR apk. a ne radi na svim mobitelima isto dobro.

 

S tim sam se riješio dosta dosadnjakovića.

Hvala na inf.

Što se tiče A1, evo mog iskustva. Bio sam na Optimi i nikad problema s njima, no najveća brzina koju su mi mogli ponuditi bila je 60/10. Došao A1 i ponudio optiku. Ponuda glasi:

 

 Telefon – NEOGRANIČEN prema svim fiksnim i mobilnim uređajima u Hrvatskoj i bez uspostave poziva


Internet - NEOGRANIČEN, brzina interneta je do 200/100 mb/s (prvih 6 mjeseci 1000/500. Potom možete ugasiti turbo brzinu ili je nastaviti koristiti za 30kn/mj, ovisno o vašim željama I potrebama)

TV – Imate tri premium paketa. SPORTSKI (svih 12 Arena), FILMSKI (Hbo, Sinestar, Sinemax...) i OBITELJSKI (Muzički, Regionalni...) snimalica 20h, mogućnost vraćanja programa unatrag 7 dana, A1 Explore TV za van, HD prijemnik, dodatni TV priključak, Youtube i Youtube Kids
Cijena našeg trio paketa koji uključuje telefon, Internet, tv iznosi 249 kn uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca. (PDV UKLJUČEN) Uz Mozaik 219kn a sam internet uz Mozaik je 139kn/mj.

 

**PROMOCIJA**  prvih 6 mjeseci 100% popusta na fiksnu uslugu, odnosno prvih 6 mjeseci plaćate 1 kn/mj, a preostalih 18 mjeseci je cijena 249kn, sa Mozaikom 219

Dodatni paket kanala Samo 30kkn/mj. I mogućnost mjenjanja paketa kanala jenom mjesečno bez nadoknade i promjene cijene.

 

Uzeo sam to. No prvi problemi nastaju pri instalaciji opreme gdje tehničari ne žele instaliarati opremu kako ja želim, no nakon par tjedana borbe pošalju čovjeka koji je napravio sve kako sam ja želio. Sve radi kako treba 6mj., no onda idem promjeniti brzinu s 1gbs na 200. Nakon te promjene nema interneta 10-tak dana, borba s njima da pošalju nekoga, oni zovu gotovo svakodnevno, bezveze jedan agent za drugim, nudeći neke usluge, a nisu u stanju popraviti internet nakon rutiskog mjenjanja brzine. Naposljetku dođu tehničari promjene ruter i internet proradi. Trebalo im je nekih 10 dana da naprave i to na moje inzistiranje. Da nisam inzistirao trajalo bi skoro mjesec dana. Zaboravio sam još jednu stvar u svemu tome, zovu me u petak da će u pon doći tehničari popraviti ineternet. Zovem u pon da provjerim da li će doći, kažu oni neće otkazan nalog. Pitam tko je otkazao nalog, ako ja nisam. Kažu ne znaju, nemaju pristupa tim podacima. Onda sam popizdio i zaprijetio da ću sve dati u mediji, za 20min je tehničar bio kod mene. Uz to da ne zaboravim i ovo, agent mi je obećao da ću uz 6mj. po 1kn dobiti još dva mjeseca, samo da ga nazovem kad prođe 6mj. Isto sam i napravio, no on se ne sjeća da mi je to obećao. Tražio sam snimku razgovora i napisao prigovor. Naposljetku su mi odobrili dodatna dva mjeseca. 

Nikad nisam imao poslao s firmom koja toliko muti i laže. Ne može im se ništa vjerovati, sve teba provjeriti dva puta i najbitnije tražiti da sve što nude pošalju pismenim putem od riječi do riječi. Optima je za njih bila med i mlijeko. 

 

 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
12 godina
offline
Re: Prelazak na A1 sa TComa
Kosturko1 kaže...

Moze li mi netko odgovoriti koliko se sada placaju sve tri usluge u A1 (telefon, opticki 1GB internet i TV)?

Presao bi s TComa na A1 zbog optike ali me zanimaju cijene po kojima nude, sto tocno nude i kolike ustede se mogu ostvariti za prelazak.
Moze se netko javiti i u inbox sa informacijama.

 Ovisi o sreći. Te tri usluge koštaju cca 200 kn na mjesec...

13 godina
online
Re: Prelazak na A1 sa TComa
Zaporožac kaže...

Aplikacije za snimanje razgovora funkcioniraju skoro dobro kao nekada, jer su EU direktive ponovo odobrile snimanje razgovora na novim android verzijama uz to da osobi s kojom razgovaraš na početku razgovora moraš reći da se razgovor snima.

 

Lijepo kad te zovu i kažu "ovaj razgovor može biti sniman", instairaš nekuapk koja odgovara tvom mobitelu i zabraniš im da te više zovu. Napomeneš da ih snimaš i ako nastave s pozivima priavit ćeš ih..

Meni na samsungu S22+ vrlo dobro snima Cube ACR apk. a ne radi na svim mobitelima isto dobro.

 

S tim sam se riješio dosta dosadnjakovića.

za to postoji registar "Ne zovi" i onda te više ne zovu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice