But, but, but... National security!!
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Jensen Huang uvijek ima zanimljiv keynote na svakoj konferenciji. Kad ima flop, uvijek se dobro izvuce. Kozna jakna, i pokazivanje chipa prema publici, standardni i neizostavni dio performansa.
Doduse, svaka, ali bas svaka izjava, kad se sve zborji i oduzme, ide u smjeru pumpanja potrosnje na HW resurse, oliti teram vodu na svoj mlin. Ofc.
Jedna od zadnjih "Treba svuda terat Kimija K3, 2.8 T param model, bas je to OK model" - jer ce vam onda trebat tona HW - a ja sam tu da vam to prodam.
A vidi se na kvartalim izvjestajima da "dere" masno sve kojima prodaje, jer su u zadnje 3 godine profitne marze po kvartalu a onda i godisnje narasle sa nekih 40% na trenutnih 60% od ukupnih prihoda (okvirno). Dakle, guli sve, al ono jaaaaako. Dok može, naravno.
Ma užas kolega , marže su svi podigli i da ne moram nebih u inat išta kupio.
Uzeo krep traku danas , kad ono 3,5 eura. Halo rola nekad koštala 5kn., a Kinez ju i danas proizvede za par centi!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Ma užas kolega , marže su svi podigli i da ne moram nebih u inat išta kupio.
Uzeo krep traku danas , kad ono 3,5 eura. Halo rola nekad koštala 5kn., a Kinez ju i danas proizvede za par centi!
Kupujem sve preko Aliexpressa. Nabijem preprodavače na onu stvar 
