Ovo je pokazatelj da su u RH place mizerne, ako firma sa 100 milijardi duga moze placati takve place, sto ne bi mogla RH ekonomija radila isto, sto bi tek bilo od uzleta u gradjevini u nas, e,,,, simple as that! ;)
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
ako se ekonomija temelji na dugu...malo jači ekonomski potres i sve ode u mp3...a s obzirom da svi oni koji kupuju dionice očekuju plus...a tvrtka postoji radi minusa...mislili smo da će mad max scenarij proizači iz nuklearne apokalipse...ali neće...nego iz ekonomske apokalipse
20m2 čumeza u Hrvatskoj za 100000E...cili život rob za čumez
Kao da smo u Ameriki brate mili , iskreno od nas 3 miljuna zemljaka rijetki imaju pojma koliko je dolar trenutno jak ili slab, niti koliko vrijedi, no za eur znamo!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
