Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl

poruka: 4
|
čitano: 1.016
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl".
14 godina
offline
Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl

Ovo je pokazatelj da su u RH place mizerne, ako firma sa 100 milijardi duga moze placati takve place, sto ne bi mogla RH ekonomija radila isto, sto bi tek bilo od uzleta u gradjevini u nas, e,,,, simple as that! ;)

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl

ako se ekonomija temelji na dugu...malo jači ekonomski potres i sve ode u mp3...a s obzirom da svi oni koji kupuju dionice očekuju plus...a tvrtka postoji radi minusa...mislili smo da će mad max scenarij proizači iz nuklearne apokalipse...ali neće...nego iz ekonomske apokalipse

 

20m2 čumeza u Hrvatskoj za 100000E...cili život rob za čumez

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, G
2,99 i 3,99 za pretplatu na Metine proizvode. Ne, hvala. Iz principa se ne plaća nikakva takva pretplata. Netflix, streaming platforme, razni news portali kojih je koliko hoces, AI platforme isto tako, pohrana u clodu... Da kojim slucajem placam nesto od toga, prvo bih platio digitalnu pretplatu na Bug.
 
2 0 hvala 1
18 mjeseci
offline
Re: Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, G
Koji šok u članku , dolara , dolara , dolara , dolara, dolara , dolara,... i na kraju fala bogu piše eura 👏👏👏

Kao da smo u Ameriki brate mili , iskreno od nas 3 miljuna zemljaka rijetki imaju pojma koliko je dolar trenutno jak ili slab, niti koliko vrijedi, no za eur znamo!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice