﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 02:12:10 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 04 Jun 2026 07:48:41 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/utrka-novcem-ai-meta-uvodi-pretplate-googl/312725.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, G</title><description>Koji šok u članku , dolara , dolara , dolara , dolara, dolara , dolara,... i na kraju fala bogu piše eura 👏👏👏

Kao da smo u Ameriki brate mili , iskreno od nas 3 miljuna zemljaka rijetki imaju po...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/utrka-novcem-ai-meta-uvodi-pretplate-googl/6934483.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Jun 2026 07:48:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6317f096be3961327efa94faefe41e29</guid><category /></item><item><title>Re: Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, G</title><description>2,99 i 3,99 za pretplatu na Metine proizvode. Ne, hvala. Iz principa se ne plaća nikakva takva pretplata. Netflix, streaming platforme, razni news portali kojih je koliko hoces, AI platforme isto tako...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/utrka-novcem-ai-meta-uvodi-pretplate-googl/6934455.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 20:37:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">402a71c4e876b8be0691d0edb89d63b5</guid><category /></item><item><title>Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl</title><description>ako se ekonomija temelji na dugu...malo jači ekonomski potres i sve ode u mp3...a s obzirom da svi oni koji kupuju dionice očekuju plus...a tvrtka postoji radi minusa...mislili smo da će mad max scena...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/utrka-novcem-ai-meta-uvodi-pretplate-googl/6934347.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 11:34:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">800417dda21666dd86925d507f6c8748</guid><category /></item><item><title>Utrka za novcem za AI: Meta uvodi pretplate, Googl</title><description>Ovo je pokazatelj da su u RH place mizerne, ako firma sa 100 milijardi duga moze placati takve place, sto ne bi mogla RH ekonomija radila isto, sto bi tek bilo od uzleta u gradjevini u nas, e,,,, simp...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/utrka-novcem-ai-meta-uvodi-pretplate-googl/6934301.aspx</link><pubDate>Wed, 03 Jun 2026 07:53:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3eeb1c51cee53a09fede80978699cdad</guid><category /></item></channel></rss>