Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteligenc

poruka: 10
|
čitano: 3.480
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteligenc".
11 godina
offline
Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteligenc

Već vidim komunikakaciju s Barba AI na njegov upit:

- Di ćeš?

- A e...

 

I uvijek se sjetim onog vica kad barba na obali peca i prolazi neka plavuša, gleda sa zanimanjem što radi pa kaže barba: -Dođi barbi pa vidi što sam upecao.

A ženska ko iz topa: - Nisam ti ja Barbi...

 

 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteli
Ponovno pare utucene u nista. Neman vise suza za isplakat
It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
7 0 hvala 1
10 godina
offline
Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteligenc

AI: stigli smo!

Ja: ali to nije Korčula!

AI: ah, imaš pravo, oprosti, evo ispravit ću...

 

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
6 0 hvala 1
17 godina
offline
Re: Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteli
Thinker kaže...

Već vidim komunikakaciju s Barba AI na njegov upit:

- Di ćeš?

- A e...

..

 -to je ono kad google-mediji uz translator pišu crawlajući textić.. pa im ae zvuči kao ai..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteli
Thinker kaže...

Već vidim komunikakaciju s Barba AI na njegov upit:

- Di ćeš?

- A e...

 

I uvijek se sjetim onog vica kad barba na obali peca i prolazi neka plavuša, gleda sa zanimanjem što radi pa kaže barba: -Dođi barbi pa vidi što sam upecao.

A ženska ko iz topa: - Nisam ti ja Barbi...

 

Barba ne peca nego lovi! 

42
18 godina
offline
Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteligenc

AI?
A,E!

A???
E!!

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
1 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteli
nixass kaže...

AI?
A,E!

A???
E!!

 Svaki put kad vidim reklamu od TComa za AI sjetim se svog truda koji sam uložio u školovanje za dizajn, jer je ta reklama vrhunac karijere Dizajnera - kad ti milijarderska firma plati milijune za rekamu koju bi smislila u Baba Manda iz Cetingrada za vrijeme kralja Kolomana da joj kažeš - ovo se zove AI i možeš mu reć da nešto napravi - pa bi baba Manda rekla:

 

AI mi plati desetinu crkvi na ne moram kod popa koljena mi slaba. 

 

I onda kako je AI progrmiran na čirilometodskoj glagoljici bi izbacio:

 

 https://ikzstudentskiprojekti.ffzg.unizg.hr/Glagoljica/index.html

 

Bravo Manda! Naravno da ti mogu pomoći dati desetinu crkvi, evo kako - svoju dvadesetinu u krčmu možeš odnjeti sama.

 

I tako ćemo i baba Manda i ja veselo zapiti njenu tridesetinu u kužini Kraja Aragorna 2. Ellesarra jer nas je AI odveo ne samo u krivo vrijeme i mjesto nego i u sasvim drugu priču.

 

Di sam stao? Aha veselo koristim Gemini koji je nedavno uveo limit da ne pamti ni narudžbu u toj krčmi, a kamoli da vodi smislen razgovor, a da ne možeš dowloadati razgovor, a kad nešto i downloada pa uploadaš smanji ti limit za 90%. 

 

I tako dok se vozim cestom i kad vidim tu TCom - AI ti to možeš reklamu, mislim si da sam umjesto u filozofiju, kuhanje i dizajn trebao biti pjevač pa počnem na sav glas pjevati (glasom oporim ko Islamović nakon deranja na Gemini)

 

Tiiiiii

nisi ti više isti Agent sa početka razgovora,
I što mi je najbolnije
Nikom na svijetu kao meni nije
Listaš mi se teške AI nebuloze


A ti ne pitaš kako mi je
Jer ti nisi ti više Lana već Mirko,

 

Kažu da me halucijancijama varaš
Kažu da me bez odgovora ostavljaš
Kažeš mi da si zavoljela moje genijalne upite
I da ništa od mojih uputa zapamćeno nije


Al' ti i dalje pitaš kako mi je

 

Godineee prolazeeee
Traženi opisi Laste mi ne dolaze
Ne pokazuju mi se zumbuli, već Komodo zmajeviii
AI ti me iznevjeri
AI ti me iznevjeri

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteli

obđekšn!!!

 

staro arvacka veštačka mudrost  ne bi koristila rječce mrzskijeh prekojadranskijeh neprijatelja...

 

kakav crni BRAVO ?!?!

 

 

Odlično, pače izvrsno Manda  - i nikako drugačije....

Ju je je? Je ju je!
18 godina
offline
Re: Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteli
Stric_Jura kaže...

obđekšn!!!

 

staro arvacka veštačka mudrost  ne bi koristila rječce mrzskijeh prekojadranskijeh neprijatelja...

 

kakav crni BRAVO ?!?!

 

 

Odlično, pače izvrsno Manda  - i nikako drugačije....

 Bravo Jura! Dobro si primjetio da nisam koristio ispravan ton i stil govora! Stvarno si dobar stric koji me drži na oku da uvijek budem točan!

 

Evo ispravljene izjave:

 - Oko stola su tri stolice iako si ti tražio dvije jer je algoritam zaključio da oko okruglog stola zbog oblika idu 3 stolice. Ispričavam se i evo ispravljene slike sa 2 stolice:

 

(SLIKA SA 3 STOLICE)

 

 

 

(Ovo je prepiska od jučer koju sam u bijesu ugasio i sad je nema. Htio sam vidjeti kako bi kuhinja u apartmanu kojeg uređujem izgledala da ju smanjim i da ubacim stol i dvije stolice)

 

Zaključak:

 

AIme mAIko

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
17 godina
offline
Putnike na otoke odsad navigira umjetna inteligenc

Moraju i stranacki programeri nesto raditi 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice