novinari im očito izgubili kritičko razmišljanje i provokativna pitanja...sve ča valja je većinom na HRT3 kojeg uređuje oporba(takav je dogovor)
i dalje više zaposlenih nego BBC...jedini način da ne plaćaš pristojbu je da umreš
i počeli su i oni ss reprizama...mi koji smo dokoni i vrtimo program to skužimo
