Svaka čast, divljenja vrijedno!
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
da, lijepo-dobro.. jedino mi nije jasno kategorija-naziv.. hardware-hackatlon..
-ovo je soft i programiranje, ne hakiranje.. onak, moglo se tad nazvati i kuharski domjenak ili rukometni trurnir ako naziv nema veze ni sa čime.. :) ..
-odnosno, da, to je hackatlon ako su to sve napravili kroz mrežu iskoristivši npr rupe u egde-browseru (doviljno slično edge-ai-ju...) :) nešto što ćemo gledati u idućim hollywoodskim blockbusterima i serijama (filmovi i sf..). :)
da, lijepo-dobro.. jedino mi nije jasno kategorija-naziv.. hardware-hackatlon..
-ovo je soft i programiranje, ne hakiranje.. onak, moglo se tad nazvati i kuharski domjenak ili rukometni trurnir ako naziv nema veze ni sa čime.. :) ..
-odnosno, da, to je hackatlon ako su to sve napravili kroz mrežu iskoristivši npr rupe u egde-browseru (doviljno slično edge-ai-ju...) :) nešto što ćemo gledati u idućim hollywoodskim blockbusterima i serijama (filmovi i sf..). :)
Možda naziv događaja odražava američki pojam kompetitivnosti? 
Naši dečki ipak su prvaci u Smart Home kategoriji, svaka čast.
I kladio bih se da za pet do deset godina niti jedan od njih više neće bit naš.
-naš? bit će svoji :)
-tj ovisi kako ispregovaraju, što žele-kriteriji.. no imat će izbor, njihov.
-da, smarthome kategorija..
