Šta će reć da nema linkova ;)
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Šta će reć da nema linkova ;)
Netko drugi bi ti rekao da je Google tvoj prijatelj, ali ja nisam od tih - baci pogled još jednom na: https://www.bug.hr/komentar/komentari-dominiraju-59196
Šta će reć da nema linkova ;)
Plati pa vidi, nece Dragan gratis.
Šta će reć da nema linkova ;)
Plati pa vidi, nece Dragan gratis.
Koji Dragan?!?
Kikijeva kritika/želja je uvažena, naknadno su dodani linkovi, na to se odnosio naputak da "pogleda ponovno".

