Za te pare se ide na Garmina
VenAtoR#2231
Za te pare se ide na Garmina
VenAtoR#2231
Za te pare se ide na Garmina
Tocno to. Moras imat teski oblik mentalne retardacije da kupis Samsung sat koji drzi dva dana a kosta isto kao i Garmin. Zeni sam kupil Samsung vuru za tristotinjak eura i zal mi je ko psu kaj nisam uzel Garmin. Sebi sam naravno kupil najbolje :) Fenix 7X Solar i taj sat mislim sa sobom odnesti u grob. Punim ga jednom mjesecno i sljedeci sat za zenu bude Garmin.