Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spasili

poruka: 8
|
čitano: 5.569
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spasili ".
13 godina
offline
Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spasili

Kontekst je da su odgovornost, priznavanje krivice i zahvalnost kriptonit  za žene. 😀 

vicious
Moj PC  
9 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spas
Prava dama, pa ne može ovako nepočešljana i mokra ostati u društvu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spas
viciousone kaže...

Kontekst je da su odgovornost, priznavanje krivice i zahvalnost kriptonit  za žene. 😀 

 Ne znam jesi razmišlja o tome. Ali ženu ne možeš izvadit iz konteksta "žene u društvu" i pogledat je kao običnog čovjeka. Ako ćemo zamislit ženu kao muško - onda bi ona bila debos. Gleda samo sebe, bahato, egocentrično, reagira bezobrazno. Npr. beba bi bila najveći gad. Gleda samo svoju potrebe, plače i dere se besvjesti dok ne dobije što želi itd. - da je se gleda kao odraslog čovjeka. Mora se gleda iz konteksta bebe. Ustvari žena je onakva kako bi bio muško da može imat bilo koji ženu...

4 godine
offline
Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spasili

Sve po p.s.-u, brisače je uključila. Neće nju neki bazen zajebat.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spas
@Gallu mislim da su brisači bili postavljeni na automatici, pa je UI procijenio da pada kiša i upalio brisače, ah ta umjetna inteligencija 😔

Mene brine ono kako nije mogla otvoriti vrata (ok pod vodom tlak ali nije pod vodom) ili barem prozor, dali je to normalno kad auto pliva na vodi 🤔 Doživio sam u Citroëna da zaključan i prazan auto na gust dim otvori prozor, tko će ga znati zašto.
10 godina
offline
Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spasili

 

I žena je čovjek. Nema veze ko je vozač. Dns žene voze avione, tramvaje, kamione, al u muškoj civilizaciji još nisu ravnopravne sa muškarcima, jer se ne ženu još uvijek gleda kao na niže biće.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spas
Ili je elektronika zakazala kad je auto pao u vodu pa je auto ostao zaključan ili jednostavno nije znala ili nije mogla naći onaj botun za otvaranje vrata.
4 godine
offline
Re: Uletila automobilom u bazen, pa kad su je spas
Ili je elektronika zakazala kad je auto pao u vodu pa je auto ostao zaključan ili jednostavno nije znala ili nije mogla naći onaj botun za otvaranje vrata.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice